Перейти до змісту
  • Авто/Мото
  • ELEANOR


    Рекомендовані повідомлення

    Собственно хотелось бы узнать вашое мнение про героичного автомоболя под именем "Ford Mustang Shelby GT500 ELEANOR"???

     

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Классная машина, что тут говорить. :super000:
    йо
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вот ещо один!!!

     

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Собственно хотелось бы узнать вашое мнение про героичного автомоболя под именем "Ford Mustang Shelby GT500 ELEANOR"???

     

     

     

    А що тут можна сказати? На вигляд класна, да і в фільмі також нічого - дала пропіз...ну з азотом :smile: Дізнатися б її технічні характеристики, також цікавить рік випуску.
    Всех благ!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Год выпуска 1967...

     

    Мда...... трошкі обідно за нас. Наш народ в 1967 році на запорожцях, да на газ 21 їздив (Жигулів ще здається не було, чи були - не пам'ятаю :smile: ), а американці на таких гарнюнях розїзджали. :sad:
    Всех благ!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мда машина легенда... Ford Mustang Shelby GT 500 самая мощная машина того времени ,да и счас я думаю мало равных... мечта- хоть раз сесть за руль этой лнгннды

    реклама удалена администрацией

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да машина прикольная хотелазьбы себе такую!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я даже в игре ГТА в такой катался, там только еще огонь по бокам вылетал.

    Мне она нравится, такая бандитская, новороченая машинка. Ничего скоро и в Киеве без удивления будем на такие смотреть.:)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Жырная тачка!!! Ето же мускул кар????

     

    Да, это Американский мускулкар!!!!!!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..