Перейти до змісту
  • ФОТО
  • Книга скарг на НЕякісні ФОТО!


    hipar

    Рекомендовані повідомлення

    так что же всётаки называется "качественной" фотографией ?

     

    Якщо це серйозне питання, то я відповім...

    що стосується розділу "Виставка качественных фотографий", а я думаю йдеться саме про ці "якісні" фото...

     

    Той розділ створено для того, щоб бодай якось виокремити роботи людей, які приділяють увагу змісту фото і його наповненню...

    адже в топіку "Выставка собственных фотографий" багато фоток, які викладені там аби було...

    ...для того, щоб з'явився зайвий +1 в кількості коментарів, або щоб заявити про своє "я теж вмію натискати на кнопочку"... =(((

    А щоб рєальниє пацани не засмічували і цей топік своїми "шедеврами" - "якісні фото" жорстко модерується.

    Модерується вона і від фотографій початківців, які не вважають за потрібне або просто не хочуть витрачати час на те, щоб довести свої знімки до кондиції: зробити контраснішими, з більш насичиеними кольорами або навпаки ч/б, без пересвітів і затемнень, з відповідною кольоровою температурою тощо...

    Бо більшість тих фотографів, вже далеко не початківців, з якими я спілкувався, або чиї книжки читав, вважають поганим тоном і непрофесійністю викладати в інтернеті або друкувати "сирі" знімки.

     

    Звісно, в ідеалі фото повинно бути первісним: без обробки у фотошопі, кадрування, і тим паче ретушування тощо. ІМХО. Але треба бути реалістом, і якщо рівень професійності не дозволяє робити ідеальні знімки лише за допомогою фотоапарата, то треба користуватись додатковими засобами (такими як Фотошоп), щоб покращити їх якість.

     

    До речі, деякі роботи тих, чиї знімки вже неодноразово викладали в "якісних", теж потрапляють до загальної теми... бо їх автори не вважають їх достойним потрапити до топіку "якісних"... Я, наприклад, вже зараз відправив би в небуття дві третини своїх фотографій, що їх можна знайти на порталі... але доки я не зможу зробити краще - будуть вони... як свідчення мого нинішнього "рівня"...

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 64
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Хипарь много говорит и не совсем по теме (туда же бздык с личкой)

     

    Фотография должна удовлетворять творчиские потребности людей

     

    ... походу Хипарь удовлетворяется на форуме в одиночку,

    какаято дискриминация, "Эти сюда, А эти туда" как в концлагеле

     

     

    есть много противоречий на тему: разрешение, цветопередача, резкость, фотошопинг и т.п. ...

     

     

    понятие "качетвенность" к фото вообще не относится, другое дело, если фотка какаято синяя и т.п. то конечно фтопку, а вот в целом "картинка", если есть картинка, её можно считать харошей фотографией

     

    относительно "искуства", все такие же искуствоведы как я балярина

     

    тётка с Котебейли лично мне ни о чём не говорит, даже никакой Коктебели я там не заметил, просто полфейса на голубом фоне, ну и что? ...и не важно какая техника и сколько лимонов пикселей

     

    а вотета фраза "доречі з 4-х мегапіксельною камерою можна робити ще й які якісні фотографіїї"

    ты сначала поедь и зделай шото, а потом говори

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ... походу Хипарь удовлетворяется на форуме в одиночку,

    какаято дискриминация, "Эти сюда, А эти туда" как в концлагеле

     

    Походу, я тут лише "один з" модераторів... :bye: і вже точно сам не приймаю рішення щодо того, які фото відносити до "якісних", а які нє...

     

    а вотета фраза "доречі з 4-х мегапіксельною камерою можна робити ще й які якісні фотографіїї"

    ты сначала поедь и зделай шото, а потом говори

     

    Дивись старі фото Юкрейніана - якщо я не помиляюсь, там багато є тих, що зроблені 4-х мегапіксельним Бенкью... чи може дати лінки на форум Скаю, де цифромильницею знімає Відьма?... і таки непогано знімає... може варто порівняти їх зі своїми?

     

    ...чи замість самому прагнути до досконалості, тобі простіше відкидати думки всієї фотоспільноти (фото.уа і їм подібні), принизити їх та й тутешніх форумчан, щоб потім на цьому тлі свої недопрацювання були не такі вже помітні? :wink:

     

    Фотография должна удовлетворять творчиские потребности людей

     

    Фотографія повинна вдовільняти запити тих, хто їх дивиться, а не твої власні... :wink:

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Фотографія повинна вдовільняти запити тих, хто їх дивиться, а не твої власні... :wink:

     

    Ты с этой задачей справляешся?

     

    у тебя всё я... ты всё время говоришь чтото мне.. чтото обо мне... и в личку мне напишешь и в общак личку выкинешь... и опять 25: "я вдовільняю свої власні запити" :dry:

     

     

    щось я ніде не бачив своїх власних запитів, ні коло твого винограду ні в інших "твоїх" темах

    а як доходить до поговоримо так починається:

     

    "а ми шо, ми ж нічого, ми вчимося, знаходимось в пошуках.. с першого разу не вийшло" - ці слова можна віднести до мене та до інших

     

    а про тебе це:

    "як би ти круто все відзняв, якби в тебе була 4-х мегапіксельна мильниця"
    "всі крім тебе травмують своїми фотографіями психіку форумчан"
    

    нечего сьежать на Ведьму или Юкрейниана, это ж не они, это ты сказал, так ты и бери 4-х мегапикселку, фотай і задовільняй наші запити :cool:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Больше всего парят вышеуказанные фоты "с шашлыков" и т.д. Вряд ли кому-то интересно как очередной "пацан отрывно повисел, нажрался пивасам и надалбилси плана". Прошу прощения. Накопилось.

    Я уже давно перестал смотреть темы с фотами в СБН, ибо смотреть нечего. Снято на обьектив поцарапанного мобильника и не несет даже минимальной эстетической или любой другой ценности.

    Я не против фоток с качественной картинкой, но интересует все же, искусство.

    Я вот все еще в поисках. Был с мыльницей, теперь с действительно хорошей зеркалкой, но все еще учусь. И не буду засорять чужое информационное пространство своими поисками. Свои фотографии загружаю на обозрение лишь с целью получить критику более осведомленных людей, дабы повысить личный уровень. Пока я не буду на 100% доволен своим "взглядом", не буду публиковаться в "общественных местах". Я знаю, что моя точка зрения неавторитетна, но я считаю свою позицию справедливой.

    Кстати, люди, собравшиеся здесь - хоть я знаю вас лишь по форуму - очень мною уважаемые. Хотя бы за то, что в потоке дерьма на СБН несете что-то более сьедобное. За что и спасибо. :)

    THE ONE TRUE GOTH!!!
    А еще у меня нет конформистской сети!

    Все вы кучка грязных нацистских конформистов! (с)South Park

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты с этой задачей справляешся?

     

    у тебя всё я... ты всё время говоришь чтото мне.. чтото обо мне... и в личку мне напишешь и в общак личку выкинешь... и опять 25: "я вдовільняю свої власні запити" :dry:

    щось я ніде не бачив своїх власних запитів, ні коло твого винограду ні в інших "твоїх" темах

    а як доходить до поговоримо так починається:

     

    "а ми шо, ми ж нічого, ми вчимося, знаходимось в пошуках.. с першого разу не вийшло" - ці слова можна віднести до мене та до інших

     

    а про тебе це:

    "як би ти круто все відзняв, якби в тебе була 4-х мегапіксельна мильниця"
    "всі крім тебе травмують своїми фотографіями психіку форумчан"
    

    нечего сьежать на Ведьму или Юкрейниана, это ж не они, это ты сказал, так ты и бери 4-х мегапикселку, фотай і задовільняй наші запити :cool:

     

    Ги...

     

    1) Я і не намагаюсь вдовольняти твої запити - якщо ти не помітив, на форумі окрім тебе ще кілька тисяч користувачів :wink:

     

    2) Я не розказую іншим, шо в них усе гівно і шо вони нічого не вміють робити, але...

    це не стосується випадків, коли людина починає розказувати це мені в досить некоректній формі...

    Коли людина хоче мірятись "піпіськами", то най міряється, а не кричить, що в усіх маленькі, а свою зі штанів не виймає... :wink:

    Називаєш всі решту фоток гімном? ...то викладай, пліз, щось, що бодай трохи краще, ніж те, що ти намагєшся змішати з брудом! ...Бо розмовляти всі вміють!

     

    3) Вибач, але я не почуваюсь винним і не буду себе корити за те, що мені, на відміну від тебе, вистачило грошей придбати собі цифродзеркало, і що саме цифродзеркало стало першим фотоапаратом, яке потрапило мені до рук :bye:

    ...і якщо це твій "пунктік", то роби з цим шось сам, замість розводити ниття на весь форум

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    можно, только их никто не умеет делать.

     

    плохо искали, на неоднократно упоминаемом вами с Настей фотосайте их же очень много, только ищите среди фото 2-3х летней давности

    Змінено користувачем ukrainian
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Кстати, люди, собравшиеся здесь - хоть я знаю вас лишь по форуму - очень мною уважаемые. Хотя бы за то, что в потоке дерьма на СБН несете что-то более сьедобное. За что и спасибо. :)

     

    хочешь, я подарю тебе скребок для языка? пригодится.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хипарь много говорит и не совсем по теме (туда же бздык с личкой)

     

    Фотография должна удовлетворять творчиские потребности людей

     

    ... походу Хипарь удовлетворяется на форуме в одиночку,

    какаято дискриминация, "Эти сюда, А эти туда" как в концлагеле

    есть много противоречий на тему: разрешение, цветопередача, резкость, фотошопинг и т.п. ...

    понятие "качетвенность" к фото вообще не относится, другое дело, если фотка какаято синяя и т.п. то конечно фтопку, а вот в целом "картинка", если есть картинка, её можно считать харошей фотографией

     

    относительно "искуства", все такие же искуствоведы как я балярина

     

    тётка с Котебейли лично мне ни о чём не говорит, даже никакой Коктебели я там не заметил, просто полфейса на голубом фоне, ну и что? ...и не важно какая техника и сколько лимонов пикселей

     

    а вотета фраза "доречі з 4-х мегапіксельною камерою можна робити ще й які якісні фотографіїї"

    ты сначала поедь и зделай шото, а потом говори

     

    тыыы не шали....не нада родной...давай ка покажи креатив своими глазами....шире мозговать нада учится...

    тетка в коктебели между прочим книгу в роздумьях читала...или думала о смысле жизни...или просто колупалась пальцем в песке...автор фото дает тебе возможность дорисовывать детали...и к тому же написано же "детали"!

    я между прочим все ранние фото на мыльницу снимала и на зенит...учится было на чем и ошибок было и есть море...но есть фото эстетическое...пусть ты не увидел там креатива ибо каждому свое...но по крайней мере это не куча бухих предуров хари которых залеплены вспышкой,кразные глаза и пол ладони в фокусе...

    сейчас я и сама путатся начинаю куда фото выкладывать в просто выставку или качесственные....потому как и сейчас в выставке есть хорошие фото...

    качество это то над чем нужно потрудится...а потом через время снова взглянуть и поработать и так до идеала...

    а ты не шуми...выкладывай хоть что то чтоб знать что я не разговариваю с быдлотой которая просто как всегда сказало свое ФЭ...

    Змінено користувачем psycho

    Хочеш быть в плохих со мной детка?

    Я сломаю тебя как снег слабую ветку!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Предлагаю все же обьеденить все фото как было....потому как многие не могут все же отлечить качественный снимок от не очень....люди ну позырте хотябы на свое фото обьективно!!!!или вы не знаете что такое банальная резкость...я уже не говорю об остальных пемудостях...или это у меня в глазах троится....ладно фото без задумки....увидели вы цветочек....понравился....вот мать вашу и добивайтесь полного сходства с тем что в реале и у вас на экране...!!!!в мыльницы ж почти все подавляют основные вибрации...купите штатив он стоит рублей 40 и щелкайте....но старайтесь...читайте литературу...пробуйте...никто не становится класным фотографом за неделю...А если у вас нет времени или вам лень то бросайте это дело!!!!не заставляйте людей смотреть на свои ленивые творения!!!вон есть же много ребят на форуме которые не имея техники пытаются снимать тем что есть...играют с композицией и светом...и они стремятся и получат результат...меня тоже когда то камнями забросали и были правы...есть над чем еще поработать...

    ХОТИТЕ СНИМАТЬ?УЧИТЕСЬ ЭТОМУ!!!!!!

    Змінено користувачем psycho

    Хочеш быть в плохих со мной детка?

    Я сломаю тебя как снег слабую ветку!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а я таки подарил себе на новый год CANON 400D :tongue:

     

    так что же всётаки называется "качественной" фотографией ?

     

    а пользоватся им умееш...эээ не так....сможеш?

    Хочеш быть в плохих со мной детка?

    Я сломаю тебя как снег слабую ветку!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вот это заявление: про Кенон 400Д меня вообще убило... Как по мне то хоть фотолабораторию купи, а если руки кривые и мозг отсутствует, то это навсегда.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...

    Раз такое дело, может стоит создать отдельные темы для наших признаных "асов":

     

    типа "Фотоискуство Райдера" или "креативное Psyho телефото" "уникальный Хипарь" "Информативный Юкрейниан" :cool:

     

    ведь этим всё и ограничивается, ограниченное не интересное, это всего то человек 5 из 1000, другое дело тема "борьбы и конкуренции", не просто выставка фотографий, а попытка зделать нечто, зделать лучше другого юзера, попытка выделиться и завоевать признание, а не вылажить что-то тем самых похвалить себя.

     

    я не говорю, что в теме качественных фотографий нет ничего, я не уверен, что это всё можно и нужно квалифицировать как "НЕЧТО"

     

     

    По-моему нужна ещё одна тема с ограничением максимум в 3 фотографии на одну тему (Бог любит троицу) например "Авторские фотографии", для людей, которые не хотят смешивать своё творчество в одну кучу со всем остальным. Хорошим стимулом для невылаживания мусора служит кнопка "-" для понижения репутации автора.

     

    Набрал за фоты минусов - delete, набрал плюсов - гуд.

     

     

    и ещё, моё мнение, разукраски - тема отдельная, интересная отдельная тема обработанных фотографий.

     

    Не создавайте на фото-форуме ограниченность, создавайте движение!

    Змінено користувачем (O)v(O)
    совершенству нет пределов
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    другое дело тема "борьбы и конкуренции", не просто выставка фотографий, а попытка зделать нечто, зделать лучше другого юзера, попытка выделиться и завоевать признание

     

    Не создавайте на фото-форуме ограниченность, создавайте движение!

     

    Нє, ну чого, а дійсно: нашо всім прагнути до досконалості, якщо виділятись можна і гімном...

    Можна навіть конкурс влаштувати: хто найгірше сфотографує свого п'яного товариша, який, наприклад, блює... і жодних дзеркалок: плівочних, чи цифрових... і навіть цифромило з кількістю пікселів (хіба ж не це головна ознака якісної техніки?) понад 4 - дискваліфікуються... лише мобільними... так-так - мобільними... і викладати потім ці знімки розміром 100х100, щоб дивитись було "зручно"... щоб відраза була в усьому, від сюжету і наповнення, до якості...

     

    А шо, хіба не чудовий спосіб виділитись? ...проявити свої таланти? :smile:

    Можемо навіть окрему тему створити... або нє, тема то для наших невизнаних геніїв - надто примітивно... треба розділ... точно, цілий розділ... куди нам смертним, з нашим примітивним мистецтвом шлях буде заказано... а може взагалі цілий форум? Ви кажіть, якшо шо...

     

    Щодо руху...

    А хто заважає створювати цікаві теми і пропонувати формати?

    Говорити вміють всі, а от як до діла...

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А що в цих?... :wink:

     

     

     

    Добре підібране кадрування згідно правил "золотого" перетину.

    Про велич нації і її моральний прогрес можна судити по тому, як вона поводиться з тваринами.

    Махатма Ганді

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Раз такое дело, может стоит создать отдельные темы для наших признаных "асов":

     

    типа "Фотоискуство Райдера" или "креативное Psyho телефото" "уникальный Хипарь" "Информативный Юкрейниан" :cool:

     

    ведь этим всё и ограничивается, ограниченное не интересное, это всего то человек 5 из 1000, другое дело тема "борьбы и конкуренции", не просто выставка фотографий, а попытка зделать нечто, зделать лучше другого юзера, попытка выделиться и завоевать признание, а не вылажить что-то тем самых похвалить себя.

     

    я не говорю, что в теме качественных фотографий нет ничего, я не уверен, что это всё можно и нужно квалифицировать как "НЕЧТО"

    По-моему нужна ещё одна тема с ограничением максимум в 3 фотографии на одну тему (Бог любит троицу) например "Авторские фотографии", для людей, которые не хотят смешивать своё творчество в одну кучу со всем остальным. Хорошим стимулом для невылаживания мусора служит кнопка "-" для понижения репутации автора.

     

    Набрал за фоты минусов - delete, набрал плюсов - гуд.

    и ещё, моё мнение, разукраски - тема отдельная, интересная отдельная тема обработанных фотографий.

     

    Не создавайте на фото-форуме ограниченность, создавайте движение!

     

    Во первых темы для "признаных асов"(правда кем признаных нипанятна)уже давно существуют в виде личных фотоальбомов в нашей Фотолаборатории..,там люди хоть немного розбирающиеся в фотографии общаются,критикуют,хвалят и не очень.Но форум закрыт для большенства пользователей ибо это люди не умеющие дать хорошую критику твоей роботе ,а могут лишь писать свои впечатления,эмоции....если я хочу это услышать я даю фото в "выставку собственных фото"

    Ты был хоть на одной выставке фото????там ведь нет репутации + - ....нравится смотри,нет уходи....автор проделал роботу и заслуживает внимания...и я уверена что найдется десяток человек которым понравилось...

    Так уж сложилось что у нас на форуме всего несколько человек ведут себя активно...работая,экспериментируя,снимая....я допустим люблю роботы Пикселя и Змінити настрій.....но давно от них ничего не слышно....есть еще пара людей но они как то зависают на одних и тех же ошибках и сюжетах....думаю скоро у них выйдет...появится еще таланты и имена.....

    У меня такое впечатление что ты нас пятерых ненавидеш.Я очень стараюсь,учусь,покупаю дорогую апаратуру(для меня как минимум)выежжаю куда то в шесть утра снимать,мучаю девочек в ванной и полуголыми на снегу,могу ослепнуть на левый глаз который все время в напряжении....ради того чтоб донести до людей то что хочу сказать,что вижу в своей голове.....но я ХОЧУ достичь хотя бы того уровня который вижу у друзей фотографов профи на фотофорумах киевских и московских хотябы....а то что я делаю сейчас это всего то поиск знаний и пробы,пробы....не нада меня за это ненавидеть или думать что я делаю это ради признания...Я хочу научится показывать то что хочу так чтоб у людей дух перехватило.....заставить их думать,чувствовать или просто порадовать глаз...а для этого нужно изучить много технической стороны процесса...так вот.

    А ограниченность получается сама собой....наверное потому что никто больше кроме десятка человек не любят так исскуство фотографии как мы.

    Хочеш быть в плохих со мной детка?

    Я сломаю тебя как снег слабую ветку!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Во первых темы для "признаных асов"(правда кем признаных нипанятна)уже давно существуют в виде личных фотоальбомов в нашей Фотолаборатории..,там люди хоть немного розбирающиеся в фотографии общаются,критикуют,хвалят и не очень.Но форум закрыт для большенства пользователей ибо это люди не умеющие дать хорошую критику твоей роботе ,а могут лишь писать свои впечатления,эмоции....если я хочу это услышать я даю фото в "выставку собственных фото"

    Ты был хоть на одной выставке фото????там ведь нет репутации + - ....нравится смотри,нет уходи....автор проделал роботу и заслуживает внимания...и я уверена что найдется десяток человек которым понравилось...

    Так уж сложилось что у нас на форуме всего несколько человек ведут себя активно...работая,экспериментируя,снимая....я допустим люблю роботы Пикселя и Змінити настрій.....но давно от них ничего не слышно....есть еще пара людей но они как то зависают на одних и тех же ошибках и сюжетах....думаю скоро у них выйдет...появится еще таланты и имена.....

    У меня такое впечатление что ты нас пятерых ненавидеш.Я очень стараюсь,учусь,покупаю дорогую апаратуру(для меня как минимум)выежжаю куда то в шесть утра снимать,мучаю девочек в ванной и полуголыми на снегу,могу ослепнуть на левый глаз который все время в напряжении....ради того чтоб донести до людей то что хочу сказать,что вижу в своей голове.....но я ХОЧУ достичь хотя бы того уровня который вижу у друзей фотографов профи на фотофорумах киевских и московских хотябы....а то что я делаю сейчас это всего то поиск знаний и пробы,пробы....не нада меня за это ненавидеть или думать что я делаю это ради признания...Я хочу научится показывать то что хочу так чтоб у людей дух перехватило.....заставить их думать,чувствовать или просто порадовать глаз...а для этого нужно изучить много технической стороны процесса...так вот.

    А ограниченность получается сама собой....наверное потому что никто больше кроме десятка человек не любят так исскуство фотографии как мы.

     

    Я лично полностю поддерживаю фотография это искуство не професия бывало человек сделал фото Сменой 8м получился шедевр, А ОН НЕ ПРОФ. Сразу человек может не осознать, а через время понимает о ДА вот это ДА, как же это получилось я так никогда не смогу...

    Если этому одарённому да ещё и апаратуру это получитсяпрофи (да ещё подучить азам)!!! :tongue:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да....согласна бывает и такое и на это действительно преятно смотретьоч часто хорошие фото выходят совершенно случайно...

    мы ведь не орем на всю глотку с пеной изорта что мы фотографы!!!!!мы профи....а вы говнюки.....нет.

    и вообще не обижайте нас.....а то свалим все в фотоклуб киевский(как уже сделали хорошие фотографы нашего форума).....дк вообще не начто вам смотреть то будет....вот и будете розглыдывать цвяточки с мобылок..... :dry: и посмотреть будет не на что ...тьфу!...так шо скажите спасибо томуже Юкрениану что он вообще хоть что то достойное вам показывает...старается,а Хипарь оживил фотодело....парится с этими фотосходками....тоже старается и вам показывает....наверное все же культурный уровень у нас в городе слаб для понимания и восприятия всего этого.

    Хочеш быть в плохих со мной детка?

    Я сломаю тебя как снег слабую ветку!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тема странновата... вас бесят некакчественные фото ? ребята раслабьтесь у вас есть свой подфорум (закрытый если неошибаюсь ) и там вы можете наслаждатса КакЧестенными фото ... я могу согласитса с одним что нада поставить запрет на фотки с телефонов (0.3 мемега пикселя)... каждый человек имеет право выложить то что хочет и будет ли вас от сего тошнить или нет ет уже другой вопрос... зачем они выбрасывают разное Гафно ет их личное дело и тут нада говорить не о какЧестве а о Адекватности людей которые бросают свякую хрень на форум... я прекрасно понимаю что у нас есть Много людей которые смыслят в том каким должно быть фото ... я вам предлагаю нести прекрасное в Массы рас уж вы так обеспокоины какчеством фот на портале... самым отявленым криворуким "фотолюбителям" пишите в личьку предложите сделать фотосесию с ним (с ней) и показуйте людям как должно выглядеть фото...

     

    я незнаю какая была мотивация у хипаря прежде чем создать такую тему но я думаю что вы товарищи слишком близко принимаете к серцу то что касаетса вашей работы (я так понимаю для хипаря фото ет не хобби а професия )...

    STEAM_0:1:18095734.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    простой пример практичесский....один человек постарался...попробывал....она не зовет себя профи но мне преятно смотреть на фото...оно интнресное....

    и не понятно что заставило человека сфотать это...меня это не радует и не интерестно....это я вижу каждый день на районе...от этого мне хочется убежать....какая тут красота...ладно качество опустим...но идея то в чем?

    на что вам преятно смотреть?что бы вы хотели видеть на форуме?зачем такое позволять...

    Хочеш быть в плохих со мной детка?

    Я сломаю тебя как снег слабую ветку!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тема странновата... вас бесят некакчественные фото ? ребята раслабьтесь у вас есть свой подфорум (закрытый если неошибаюсь ) и там вы можете наслаждатса КакЧестенными фото ... я могу согласитса с одним что нада поставить запрет на фотки с телефонов (0.3 мемега пикселя)... каждый человек имеет право выложить то что хочет и будет ли вас от сего тошнить или нет ет уже другой вопрос... зачем они выбрасывают разное Гафно ет их личное дело и тут нада говорить не о какЧестве а о Адекватности людей которые бросают свякую хрень на форум... я прекрасно понимаю что у нас есть Много людей которые смыслят в том каким должно быть фото ... я вам предлагаю нести прекрасное в Массы рас уж вы так обеспокоины какчеством фот на портале... самым отявленым криворуким "фотолюбителям" пишите в личьку предложите сделать фотосесию с ним (с ней) и показуйте людям как должно выглядеть фото...

     

    я незнаю какая была мотивация у хипаря прежде чем создать такую тему но я думаю что вы товарищи слишком близко принимаете к серцу то что касаетса вашей работы (я так понимаю для хипаря фото ет не хобби а професия )...

     

    Я вірно розумію, з таким підходом модераторам і адміністрації форума, які занепокоєні неграмотністю і беззмістовністю коментарів, треба організовувати для форумчан уроки мови і літератури?

     

    Для Хіпаря фото - це хоббі.

     

    А от перш ніж казати/питати про "странность" теми і мотивацію її створення, треба було перечитати все, від початку і до кінця, а не лише перший пост... хоча, з таким формулюванням і йому, певно, дісталось надто мало уваги, чи не так?

     

    Наше невдоволення виявляється в тому, що ми відокремили на наш погляд більш-менш нормальні фото від відвертої говнографії (для кого термін незнайомий - юзайте Гугл)... а ще, ми фотографуємо і викладаємо свої знімки... і організовуєм фотосесії, щоб у всіх бажаючих були більш-менш нормальні портфоліо, і для форуму, і не тільки... а декого це не влаштовує, мовляв чого це ви тут шось робите?... ми от нічого не робимо і вам не дамо - чим ви кращі? ...і так це їх незадовольнєє, що пишуть в ЛС, особливо не підбираючи слів, бо мовляв нема де поскаржитись, при чому не так, щоб конструктивно, по темі, а просто поділитись своїм лайном з людством... а в фототопіках подібні коментарі видаляються, та ще й караються... тому, власне, і була створена ця тема...

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Шановний Хіпарь "неграмотніст" більшої частини нашого форуму це окрема тема яку теж можливо потрібно обговорити... Незважаючи на беззмістовність мого коментаря я уважно перечитав усі коментарі та цілком розумію про що йде мова ... Я певен у тому що ви займаєтесь мистетцтвом (бо якісні фото це мистецтво) але я хотів щоб ви шановні знавці "Якісних" фото пригадали один дуже цікавий вислів "На вкус и цвет товарища нет"... Пригадали ? Тому можу відповісти вам так... Кожна людина може оцінювати такий критерій як "якість" виходячи з свого уявлення про "Прекрасне" тому я вважаю шо ви занадто емоцїйно сприймаєте "Гафнофото"... Я не вважаю себе неймовірно обізнаною людиною у питані фото і якщо мені буде потрібно " більш-менш нормальні портфоліо, і для форуму, і не тільки..." я обовязково звернуся до людини яка в цьому знається ... якщо вас невлаштовує підхід модератора (до своїх обовязків) того чи іншого підфоруму ... я певен в тому що ви маєте час та змогу поспілкуватися з адміністрацією або з модератором у приватній бесіді...

     

    Особисто моя думка ...

    Мені інколи дуже приємно переглядати фото деяких представників нашого форуму... деякі фото я нерозумію ... але я нічого немаю проти неякісних фото ... хай собі існують , хай фотографують що хочуть і нехай для них це буде "якісно" але для мене це лайно...

    Про що тут розмовляти? усі це розуміють і нічого тут непоробиш це "демократія" я як відомо вона для усіх однакова...

     

    Якщо ви Хіпарь маєте якісь переконливі аргументи то дискусію можливо продовжимо у ЛС? (якщо ваша гордість вам дозволить спілкуватися з безграмотную людиною на рівні)...

    Змінено користувачем Vampir0

    STEAM_0:1:18095734.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Прочитав все спочатку й кінця, і вийшо те, що ви вже почали обговорювати одне одного. :smile:

    А на рахунок фото, то й справді, викладують хто що може, і з якою небуть якістю. Тількищо переглядав фото у "ВИСТАВЦІ", і надибав фото ризеткі, де на обоїні щось написано, кому таке потрібно?, напевно аби заробити пост. Як на мене то потрібно створити в розділі правило на рахунок фото, які щоб викладували, або зовсім з поганою якістю фото і не думали завантажувати на форум. :dry:

    Ну і для цього є фотошоп, як на мене, то трішки відредагувать фото всім підсилу, щоб трішки кращий мало воно вигляд.

    Змінено користувачем Zver
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    и на аватаре у Хипаря тоже некачественная фотография! :(

     

    Хипарь, и мне уже наболело, так жалко, что никогда не будет только качественных фотографий, качественных ников, качественных аватаров ...

     

    Хипарь, молодец, уважуха, респект, поддержую полностью!!

     

    У тебя креативное трезвое мышление.

     

    А эта тема и это \\\"гівно\\\" - правильно правильно, так их всех Лузеров-мыльничников и цифралов-бездаров!

     

     

    пс

    Это кстати лучший модератор, которого я только знал!

    Слушайте его уважайте, не спорьте, и пожалуйста, ну не вылаживайте своё говнофото!

    Ну имейте же совесть, смотреть не возможно, глаза выедает!!

    совершенству нет пределов
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А эта тема и это \\\"гівно\\\" - правильно правильно, так их всех Лузеров-мыльничников и цифралов-бездаров!

    пс

    ...ну не вылаживайте своё говнофото!

    Ну имейте же совесть, смотреть не возможно, глаза выедает!!

     

    Нагадати завдяки кому з'явилась ця тема? :wink:

    ...нік Черновецкий, він же kukuch, він же Григорий Ганжа, він же... ні про що не каже?

     

    Та просто цього хлопця заїло, що йому не дозволили втулити свої знімки в "Выставку качественных фотографий"... йому кажуть викладай в загальний топік "Выставка собственных фотографий", і якщо буде щось гідне, ми обов'язково заберемо у "вибране"... але йому все ніяк... наробив шуму...

     

    Але ти не зважай, тож якийсь Какач... а от ти нас розумієш, молодчинка!...

    ...тільки дарма ти так щодо решти, чого б людям не викладати свої пробні роботи, щоб отримати корисні коментарі та зауваження?...

     

    Бачу, ти хлопчина обізнаний у фотографії, он собі навіть камеру купив недешеву, десятимегапіксельну... певен, ти зможеш показати всім приклад якості своїми роботами, а також зможеш давати корисні поради решті, як початківцям, так і вже більш досвідченим любителям.

     

    З нетерпінням чекаємо твоїх якісних знімків :wink:

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..