Перейти до змісту
  • ФОТО
  • Чи потрібні нам окремі авторські альбоми?...


    hipar

    Рекомендовані повідомлення

    Учорашній "інцидент" наштовхнув на роздуми...

     

    Деякі фотографи вже не є новачками і їхні роботи не можна порівнювати зі знімками п'янки на мобільний...

    деякі з них досить часто викладають свої роботи...

    їх роботами можна і хочеться насолоджуватись, а як не завжди, то принаймні цікаво, "а що ж цього разу?"...

    але відшукати такі роботи в загальному тілі теми "Выставка собственных фотографий" -дуже важко, а подекуди просто нереально...

    ADem, ukrainian, pixel, той же новоспечений Фотолюб..

     

    Отож питання, чи варто таким авторам створити окремі теми, для кожного?

    ...теж без коментарів - лише з фото

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я думаю нужно оставить все как есть :) или кто возьмет на себя ответственность сделать критерий для кого нужно делать свою отдельную тему а кто этого еще не удостоился? Да и в разделе фотография эти темы уже давным давно есть Змінено користувачем poisonik

    А в остальном, прекрасная маркиза

    Всё хорошо, всё хорошо

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я думаю нужно оставить все как есть :) или кто возьмет на себя ответственность сделать критерий для кого нужно делать свою отдельную тему а кто этого еще не удостоился? Да и в разделе фотография эти темы уже давным давно есть

     

    В "разделе фотография" - це типу в Фотолабораторії?

    ...наскільки я зрозумів, вчора, в самовільно створеній новим юзером темі, постало питання, причому від одного з модераторів, стосовно того, що "Фотолабораторія" - закрита від очей пересічних форумчан... здавалося б можна розміщати свої фоти в "Галереї", але ж крос-постінг заборонений, а лінки в "Выставка собственных фотографий" теж виглядають неадекватно... Щоправда, ті хто хочуть, ніби можуть відслідковувати роботи фотографів і в "Галереї", але ж як, про ці роботи довідаються новачки? ...тай нові пости потрапляють в перелік "новые сообщения", звідки часто черпають інформацію юзери... а час від часу навідуватись в галерею, і переглядати теки всіх юзерів...

     

    Хто визначатиме? Ну, наприклад, ті ж члени "Фотолабораторії"... туди ж не всіх приймають, та й не всім дозволяють створювати власні фото-теми... питання в тому, щоб професійне обговорення лишити в межах "Фотолабораторії", але дати можливість і решті форумчан бачити ці роботи...

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дико извиняюсь если не туда залез, но не правильней бы было сделать вот как:

     

    1. На city.brovary.net есть фотогалерея, очень неплохая, там и камменты можно под каждую фотку ставить и удобно просматривать. Значит там можно и розмещать авторские альбомы.

    2. в форуме "Фото" создать закрытую тему со списком участников и кратким инфо и них и ссылкой на их фотоальбомы в галерею.

     

    ?? )))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дико извиняюсь если не туда залез, но не правильней бы было сделать вот как:

     

    1. На city.brovary.net есть фотогалерея, очень неплохая, там и камменты можно под каждую фотку ставить и удобно просматривать. Значит там можно и розмещать авторские альбомы.

    2. в форуме "Фото" создать закрытую тему со списком участников и кратким инфо и них и ссылкой на их фотоальбомы в галерею.

     

    ?? )))

     

    Кстати, раз уж идея в выделения отдельных тем была моей, галерея на данном портале очень убогая, плюс забита огромным количеством мусора и эротики, и как там найти, например, мою галерею - я так и не понял.

     

    Мое предложение:

    1. Раздел жестко модерируется.

    2. Есть специальная тема, экзаменационная, в ней каждый может сделать заявление на создание темы имени его, модераторы данного раздела и пользователи уже имеющие свои разделы могут проголосовать и дать или не дать ему такое право, за самовольное создание таких тем - будем наказывать.

    2.а. После получения права на создание темы имени себя пользователь в первом посте должен картко описать себя, дать ссылки на ресурсы в инете, где он размещает свои фото, если такие есть, и дальше в этой теме может размещать свои фото, никаких комментариев. Как вариант запустить нормальную галерею с возможностью голосования a'la photographers.com.ua или photoclub.com.ua

    3. Для всех остальных - остается Выставка собственных фотографий.

    4. Фото с мобильного - вообще вне закона, или в отдельной теме.

    5. Есть отдельный раздел - Модельная съемка, в нем фотографы и модели договариваются о встречах, размещают результаты фотосессий, обсуждают их.

    Змінено користувачем ukrainian
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дико извиняюсь если не туда залез, но не правильней бы было сделать вот как:

     

    1. На city.brovary.net есть фотогалерея, очень неплохая, там и камменты можно под каждую фотку ставить и удобно просматривать. Значит там можно и розмещать авторские альбомы.

    2. в форуме "Фото" создать закрытую тему со списком участников и кратким инфо и них и ссылкой на их фотоальбомы в галерею.

     

    ?? )))

     

    Ну, я таке вже запланував зробити в "Модельній зйомці" - топік-портфоліо, в якому кожному фотографу виділити один пост для короткої інформації і кількох презентаційних фото... але там це потрібно, щоб моделі знали в чиї руки вони себе віддають...

     

    Тут теж ніби-то таке можна зробити... щось типу "Фотолаборатория" рекомендует" :smile:

    ...але ж існує проблема з відслідковуванням нових фотографій... тобто, звісно, якщо підписатись на альбом, то можна дізнаватись про його оновлення, але ж хочеться долучати до мистецтва якомога більше користувачів - хтось побачить, що тема оновилась, зайде, гляне на роботи, наприклад, одного з перелічених фотографів, і собі вирішить шось опублікувати - показати людям...

     

    А може просто для окремих осіб дозволити крос-пост, щоб публікували в темі "выставка собственных фотографий" роботи, розміщені в галереї? :dntknw00:

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Думаю стоить сделать что-то персональное и общедоступное.

    Работы действительно теряются…

    Хотя и в мусоре всегда можно найти и увидеть лучших из лучших!

     

    А вообще целесообразней было бы сделать на портале отдельный раздел и прописать его код и дизайн лучше, чем в действующем Фотоальбоме.

    У меня есть идеи. Я продвигаю их. Мой девиз: Стремление к новым знаниям – залог успеха! Стремись быть, а не казаться. Ставь большую цель за пределами жизни. И помни перепрыгнуть пропасть на 98% и на 100% - это не одно и то же!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    1.Фотография для людей ,а не люди для фотографии

     

    Нужно сделать фотографию доступной для всех....то есть смотри пожалуйста и любуйся, а вот с коментами....тут да....можно сделать так чтоб коменты были доступны "избранным"....администрация это быстро определит....

     

    2. Чесно говоря выкладывать фоты в 2 галереи - в свою (личные галлереи) и для общего просмотра не охота...потому лично мне хотелось бы чтоб фотолаб был только частичнозакрытой темой.....тогда не прийдётся выставлять тему для общего просмотра , а только в свою....

     

    ==========

     

    Эмми , а вот в отношении кода.....не знаю....кто это будет делать ?

    Желающих будет не много , да и потом позволит ли администрация ?

     

    ==========

    Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб і на свій вибір.

    Стаття 35. Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.

    ==================================================

    http://www.watchtower.org (все вопросы о СИ (по умолч. англ) - ищите есть и на рус...)

    ==================================================

    даю уроки по 3Ds max + Vray \ визуализация на заказ :http://www.3design.org.ua

    ==================================================

    Корпусная мебель на заказ - 80935751404 (Дима) \\ ICQ 424-698-778

    ==================================================

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а вот с коментами....тут да....можно сделать так чтоб коменты были доступны "избранным"....администрация это быстро определит....

     

    ...потому лично мне хотелось бы чтоб фотолаб был только частичнозакрытой темой.....

     

    Наскільки я встиг зрозуміти, це технічно не можливо: є або відкритий доступ для всіх форумчан, або закриті, запаролені, теми...

     

    Як варіант, просто модерувати, видаляючи коменти всіх, кому "заборонено"?... або прописати в правилах топіку, що коменти дозволено лишати лише таким і таким... але тут же почнуться суперечки, чому тим можна, а тим не можна і т.д.

     

    Тож вважаю, що профобговорення і загальний перегляд - треба розмежувати...

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.
    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..