Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.

    Рекомендовані повідомлення

    На мою думку, слово - "патріот", то попса, бо воно вже таке затаскане....

    ним всі користуються і вважають, що так і треба

    Я думаю, що такого робити не можна

    !!!!

    Sex без кохання то попса

    "Хто вірить той бачить"

    -=I em not afraid to die=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    слово "попса" - само по себе уже затаскано донельзя. им все пользуются и считают что так и надо. я думаю, так делать нельзя

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я розумію... та якщо ти висловився на користь україни, то не можна відразу казати, що ти патріот

    атже то не провельно..!!!

    Sex без кохання то попса

    "Хто вірить той бачить"

    -=I em not afraid to die=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я розумію... та якщо ти висловився на користь україни, то не можна відразу казати, що ти патріот

    атже то не провельно..!!!

     

    Ти хочеш сказати, щоб бути патріотом, то повинен бути націоналістом?

    Кто против,

    Тот не за нас.

    Кто не за нас,

    Покинет мир!

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1208324403/gallery_3572_27_4335.jpg <--- Гильдия "ХОЛОДНОГО ПИВА!"

    http://city.brovary.net/portal/uploads/post-4337-1212767850.jpghttp://city.brovary.net/portal/uploads/post-4337-1212767858.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    необов'язково, але націоналізм в національному сенсі це не так вже й погано....

    :))))))

    Sex без кохання то попса

    "Хто вірить той бачить"

    -=I em not afraid to die=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    На мою думку, не кожен може бути справжнім патріотом своєї країни, навіть ті ж націоналісти! Іноді й вони допускають величезних помилок! Так, я не можу сказати що я є справжнім патріотом, хоча я дуже люблю свою країну і мені боляче дивитись, як кожен день її калічать ті, що населяють землі України! Багато хто паклюжать її мову, або навіть просто цураються її... Багато хто, робить усе, щоб виїхати подалі від кордонів... і ще називають себе патріотами!

    Доречі, слово "попса" теж стало вживатися у сучасному лексиконі дуже часто, але (!) що поганого у попсі? Це звичайний жанр у музиці!..

     

    Я може і не справжній ПАТРІОТ України, але я вважаю себе ним на 80%!

    Змінено користувачем Patriot
    1132064275.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так я теж не є справжньою патріоткою

    та я поважаю президента і людей, які хочуть допомогти, і зробити Україну кращою,

    та ненавиджу тих хто за російську мову, як другу державну, я просто їх не поважаю....

    Якщо так хочеться розмовляти російською, то їдьте в росію, та розмовляйте хоч посинійте!!!! :beee0000:

    (я не набиваюсь в "патріотки") :blush200:

    Змінено користувачем Ziro4ka

    Sex без кохання то попса

    "Хто вірить той бачить"

    -=I em not afraid to die=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мОЗГ

     

    А тобі, що немає більш чого сказати...???

    Sex без кохання то попса

    "Хто вірить той бачить"

    -=I em not afraid to die=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    К чему тема вообще?

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так я теж не є справжньою патріоткою

    та я поважаю президента і людей, які хочуть допомогти, і зробити Україну кращою,

    та ненавиджу тих хто за російську мову, як другу державну, я просто їх не поважаю....

    Якщо так хочеться розмовляти російською, то їдьте в росію, та розмовляйте хоч посинійте!!!! :beee0000:

    (я не набиваюсь в "патріотки") :blush200:

     

    я з тобою згодна.Мене бісить коли ті люди які все життя розмовляли українською мовою переходять на російську,просто деяким це не йде :wink:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я зі своєю подругою розмовляю російською, бо то мова її дитинства...

    Я можу розмовляти і російською, і українською та остання мені більше подобається...

    Sex без кохання то попса

    "Хто вірить той бачить"

    -=I em not afraid to die=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так я теж не є справжньою патріоткою

    та я поважаю президента і людей, які хочуть допомогти, і зробити Україну кращою,

    та ненавиджу тих хто за російську мову, як другу державну, я просто їх не поважаю....

    Якщо так хочеться розмовляти російською, то їдьте в росію, та розмовляйте хоч посинійте!!!! :beee0000:

    (я не набиваюсь в "патріотки") :blush200:

     

    Зізнаюся, що у багатьох випадках я розмовляю російською мовой, а не українською... А от за те, щоб зробити російську - другою державною я проти! Чому ми повинні йти на зустріч кацапам, котрі нас не поважають зовсім? От нехай у Росії спочатку українська мова буде другою державною, тоді можна буде сперечатися чи вводити у нас російську чи ні...
    1132064275.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Зізнаюся, що у багатьох випадках я розмовляю російською мовой, а не українською... А от за те, щоб зробити російську - другою державною я проти! Чому ми повинні йти на зустріч кацапам, котрі нас не поважають зовсім? От нехай у Росії спочатку українська мова буде другою державною, тоді можна буде сперечатися чи вводити у нас російську чи ні...

     

    Вони хочуть поставити нас на коліна....нас вже ставили та ми підналися й попрямували своєю дорогою, без росії, з гардо піднятою головою. Недозволимо їм поставити нас знову на коліна, я проти російської як другої державної!!!!!

    МИ ГОРДИЙ НАРОД!!!!

    Sex без кохання то попса

    "Хто вірить той бачить"

    -=I em not afraid to die=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Кто-то, явно, смотрит много телевизор...

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Може то і так, але ж то правда,,,!?!?)))

    Sex без кохання то попса

    "Хто вірить той бачить"

    -=I em not afraid to die=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 тижня через...

    И где вы видели в наше время настоящего патриота, который готов отдать свою жизнь за Родину?

    По-моему, все врут говоря. что они патриоты

    И вообще все люди врут!!!

    И я тоже

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..