Перейти до змісту
  • Спорт
  • Безкоштовна поїздка на Супер кубок України в Одесу!


    b@d

    Рекомендовані повідомлення

    Работы много, не получается поехать
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вот те на. если б не делаю, то тоже майнул бы с вами, а так - звиняйте......

    Игло в яйце..Яйцо в утке...Утка в зайце..Заяц в шоке :) (с).

     

    Детство - это когда видишь дорожный знак "vv^" и первая мысль: "Анималити Лю Кэнга". (с)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Все на футбол

     

    Всі на Фудбол! Разом з Молодіжной громадськой організацією "АВАНГАРД плюс" вболівати за улюблену команду!!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я списки уже подал! Але догадувався Що появляця Бажаючи в останню мить і забронював зайві міста!!

    Так що звоніть сьогодні 15,07,06 останій день коли е у вас можливість записатися на безкоштовну поїздку!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я списки уже подал! Але догадувався Що появляця Бажаючи в останню мить і забронював зайві міста!!

    Так що звоніть сьогодні 15,07,06 останій день коли е у вас можливість записатися на безкоштовну поїздку!!!

     

    Ок позвоню
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ок позвоню

     

    да я знаю що ти позвони! Хочу ще від інших фанатів це почути! Чи в нас їх мабуть не має ????
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да я знаю що ти позвони! Хочу ще від інших фанатів це почути! Чи в нас їх мабуть не має ????

     

    о 4 годині ранку всі фанати сплять :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В автобусе поспишь :)

     

    О да... Вот чего, а поспать там точно не удастся... Сразу припомнилась наша, от работы, поездка под Одессу. Так там в автобусе никто не спал, во-первых ночь выдалась холодная, во-вторых все поголовно бухали... Приехали туда в 6 утра, все разбитые и усталые.. До обеда спали, после, на пляже похмелялись... и так два дня... За эти два дня выпили всю водку и ром колу из близлежащих магазинов :)Назад ехали днем, по жаре... Это ужас.. Короче, после этой поездки все неделю отходили :)

    Змінено користувачем MoleMan
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    О да... Вот чего, а поспать там точно не удастся... Сразу припомнилась наша, от работы, поездка под Одессу. Так там в автобусе никто не спал, во-первых ночь выдалась холодная, во-вторых все поголовно бухали... Приехали туда в 6 утра, все разбитые и усталые.. До обеда спали, после, на пляже похмелялись... и так два дня... За эти два дня выпили всю водку и ром колу из близлежащих магазинов :)Назад ехали днем, по жаре... Это ужас.. Короче, после этой поездки все неделю отходили :)

     

    Значит слабенкий ты.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Футбол- это хорошо. Только в Одессе сейчас дико жарко даже в 200 метрах от моря...

    Если еще и алкоголь наложить и бессонную ночь+ вболивання за Динамо, то весьма вероятны проблемы со здоровьем...

     

    Никого не отговариваю-просто примите к сведению...

     

    Все на футбол!!! Динамо-чемпион!!! :image193:

    Сабар упар манус сатья тахар упар наин.

    Без шуток.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    умля!!! на море нахаляву??? поорать на стадионе??? если отпустят :(

     

    ого гоню, вобще в датах потерялся

    Змінено користувачем !guest!
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1185377367/gallery_1199_895_7055.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.
    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..