Перейти до змісту
  • Забиваємо стрілку
  • ДЕ Будемо дивитися Україна - Швейцарія?


    Рекомендовані повідомлення

    так, отже, матч відбудеться о 22 00, по телеканалу Інтер...КУДИ МОЖНА ГОПОЮ податися щоб подивитися матч всі разом... в Український Футбол, думаю...запіздали=((, що у нас ще працює до 24, і з телевізором??..чи може до когось на хаус=)) я так, просто думки кудаю=))

    Отже, думає, постимо, запрошуємо=)) треба разом отаке дивитися!!!!! бо нерви шалено на мах зриві!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    так, отже, матч відбудеться о 22 00, по телеканалу Інтер...КУДИ МОЖНА ГОПОЮ податися щоб подивитися матч всі разом... в Український Футбол, думаю...запіздали=((, що у нас ще працює до 24, і з телевізором??..чи може до когось на хаус=)) я так, просто думки кудаю=))

    Отже, думає, постимо, запрошуємо=)) треба разом отаке дивитися!!!!! бо нерви шалено на мах зриві!!

     

    Укр. футбол будет открыт... Смотрел там игру Бразильцев с Хорватами (ну или наоборот, как кому будет угодно :) ), матч тоже в 10 вечера начинался.... Другое дело, что надо будет столики занять часа за два до игры (бронирование мест, как Вы сами понимаете, в нашем "Укр. футболе" не предусмотрено :) )

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Укр. футбол будет открыт... Смотрел там игру Бразильцев с Хорватами (ну или наоборот, как кому будет угодно :) ), матч тоже в 10 вечера начинался.... Другое дело, что надо будет столики занять часа за два до игры (бронирование мест, как Вы сами понимаете, в нашем "Укр. футболе" не предусмотрено :) )

     

    от я про це і кажу=))) туди треба буде бігти о 19 00=) щоб зайняти столика=)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    от я про це і кажу=))) туди треба буде бігти о 19 00=) щоб зайняти столика=)

     

    Съездить в киевскую "Планету Спорт"... Напиться пива... Умышлено опоздать на метро и гулять всю ночь по Киеву празднуя Великую Победу... :rolleyes:

    Змінено користувачем Okami
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я слышал что в Торнадо устраивают просмотр футбольных матчей...только не помню телефон...по которому можно заказывать места...вобщем кто знает тел. Торнадо...звоните...узнавайте...

     

    З.Ы. С УкрФутболом думаю уже поздно...

    The man who removes a mountain, begins by carrying away small stones.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    от я про це і кажу=))) туди треба буде бігти о 19 00=) щоб зайняти столика=)

     

    а з Вами можна (якщо батьки відпустять)

    а то дійсно дома здуріти можна

    let`s start a war...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я слышал что в Торнадо устраивают просмотр футбольных матчей...только не помню телефон...по которому можно заказывать места...вобщем кто знает тел. Торнадо...звоните...узнавайте...

     

    З.Ы. С УкрФутболом думаю уже поздно...

     

    Брррррррр.... Торнадо..... Нет, уж лучше дома, чем там....

     

    P.S: На "Майдан" еще можно сорваться... :rolleyes:

    Змінено користувачем Okami
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Брррррррр.... Торнадо..... Нет, уж лучше дома, чем там....

     

    P.S: На "Майдан" еще можно сорваться... :rolleyes:

     

    Да мне пофик...я в Киефф еду смотреть...это я вам как вариант предложил :)

    The man who removes a mountain, begins by carrying away small stones.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    МАЙДАН!!!!!!!!! Точна, метро 100% ще їздимуть маршрутки також! Оле..Хто на майдан???? Змінено користувачем Nata
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    МАЙДАН!!!!!!!!! Точна, метро 100% ще їздимуть маршрутки також! Оле..Хто на майдан????

     

    Romari0... =))))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Отже, 20 00 збір біля сонячного годинника, той що на площі..чекатимемо..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ёпт... там же будет толпа Скинов! Хорошо если наши победят... скины еще по доброте душевной бить будут.. а если наши проиграют?! Да и ментов там тьма.. вы себе прикинули что там вообще будет творится??! О_о

    когда ты ведешь себя не правильно - ты платишь штрафы.

    когда ты ведешь себя правильно - ты платишь налоги.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ёпт... там же будет толпа Скинов! Хорошо если наши победят... скины еще по доброте душевной бить будут.. а если наши проиграют?! Да и ментов там тьма.. вы себе прикинули что там вообще будет творится??! О_о

     

    а ти хочеш краще дома подивитися?? :huh:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    у мене немає параноїдального страху перед скінами та ментами..мені всеодно...хули - мені друзі=)))була в фан-клубі Динамо..сиділа у фан-секторі..нормальні пацики..тільки пого - боляче!

    з.і. з Нами вже Вішез, Дашка, Вейві, ще Екстрімал, я теж буду, та Хз хто ще=) себ то=) збираймося=) беремо атрибутику..окрім дудок!! і оле вболівати всі разом..під радісні крики щастя=)

    Змінено користувачем Nata
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ёпт... там же будет толпа Скинов! Хорошо если наши победят... скины еще по доброте душевной бить будут.. а если наши проиграют?! Да и ментов там тьма.. вы себе прикинули что там вообще будет творится??! О_о

     

    Да... Скины, это конечно проблема...Ну почему, почему именно нам слепой жребий подсунул этих чернокожих африканцев из Швейцарии, а заодно и несколько десятков боингов с нефами, прилетевшими со всего мира??? :rolleyes:

    Змінено користувачем Okami
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    з нами ще може бути Джод, Макс та Демо=) Всі разом на МАЙДАН, повболіваємо=))))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ..гоу..гоу.гоу...

    ..оле оле......оле.....

    ..СЬОГОДНІ БУДЕ ІСТОРИЧНИЙ ДЕНЬ!!!...

     

    буду ду радий якщо цей день

    не ввійде в історію українського футболу

    чорними літерами

    let`s start a war...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Romari0... =))))

     

    Нет...я буду смотреть в месте поуютней :)

    The man who removes a mountain, begins by carrying away small stones.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ната ти ешё не там?

    после вкусного обеда, по закону Архимеда ,руки вытри об соседа ..

     

     

    после вкусного обеда, по закону Архимеда ,нужно вкусно покурить..

     

     

    жизнь это -курятник где каждый пытаетса столкнуть ближнего и обосрать нижнего!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ната?

     

    ми тебе сьодні побачимо? Змінено користувачем Nata
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сидим =)))), бухаем, смотрим футбол, на майдан не поехали, =)))), поем под электро гитару, пьяные, ))))))))), гоним(флудим на форуме), НАМ К Л А С С Н О ! !! !!! !! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

    участники: Barrs, Kira, Nata, Vicious, Jod, Zefa, Demosfen, Okami, mj13 dead, Д@шка, и мой сосед с девушкой )))))))))) у меня дома!!!!! завидуйте те кто не пришел)))))

    - Вы любите рыбные палочки.

    - Да.

    - Значит Вы "Гей рыба".

    http://www.speedtest.net/result/1159129234.png

    http://www.speedtest.net/result/1159214498.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    УКРАИНА ЧЕМПИОН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    БУХАЕМ ДО УТРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    - Вы любите рыбные палочки.

    - Да.

    - Значит Вы "Гей рыба".

    http://www.speedtest.net/result/1159129234.png

    http://www.speedtest.net/result/1159214498.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.
    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..