Перейти до змісту
  • Rock
  • Рокіт чи Фест молодих груп


    bassist

    Рокіт чи Фест молодих груп  

    29 проголосували

    1. 1. Чому ви віддаєте перевагу: Рокіту чи Фесту?

      • Рокіт
        8
      • Фест
        21


    Рекомендовані повідомлення

    Что играют =)?

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 64
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ag - лирик

     

    Бугогагагагагаа. кто бы сомневался ))).

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да, Рокит - это классно! Посмотрим, сколько будет присутствовать людей на нем! :biggrin: Но лично я отдаю предпочтение DJ параду! Мы там отыграем жырно! Приходите все, кому не равнодушны такие слова как electro, electro-tech, minimal! Будет классно! :tongue:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А хто взагалі організатор офіційний цих фестивалів? І коли приблизно плануються хоча б дати?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Та закривайте вже тему. Висновки прості: 1) буде нікому не потрібний Рокіт; 2) "слава" кумовству, яке дало Рокіту дорогу знову.

     

    І на завершення хочеться звернутись до груп, які потрапили на Рокіт (наша туди ПРИНЦИПІАЛЬНО не пішла): замість того, щоб підтримати всіх, ви повпихали свої зади на попсовий Рокіт (проте, сподіваюсь, ви хоч цю ситуацію зміните своїм виконанням). Так би могли показатись ВСІ, а декілька груп через ту "прослушку" розпадаються, люди з музики уходять. І це лише через чиюсь СУБ"ЄКТИВНУ думку. "Так тримати". :stop0000:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Попсовый Рокит? Чем? Музыкой?

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Фест! Фест! Фест! На свежачОК всягда интересней смотреть и слушать... тем более и для групп открываются возможности

    .:[~Пусть меня ненавидят такой, какя я есть, чем будут любить такой, какой я никогда не буду~]:.

    Когда человек влюбляется, то начинает с того, что обманывает себя самого, а заканчивает тем, что обманывает других...

    ....не стоит искать то, чего нет....я не ищу любви....

    Поцелуй - оружие предателя

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Та закривайте вже тему. Висновки прості: 1) буде нікому не потрібний Рокіт; 2) "слава" кумовству, яке дало Рокіту дорогу знову.

     

    І на завершення хочеться звернутись до груп, які потрапили на Рокіт (наша туди ПРИНЦИПІАЛЬНО не пішла): замість того, щоб підтримати всіх, ви повпихали свої зади на попсовий Рокіт (проте, сподіваюсь, ви хоч цю ситуацію зміните своїм виконанням). Так би могли показатись ВСІ, а декілька груп через ту "прослушку" розпадаються, люди з музики уходять. І це лише через чиюсь СУБ"ЄКТИВНУ думку. "Так тримати". :stop0000:

     

    Я вважаю що навіть ти погодися з тим фактом, що виступити на одній сцені з відомими виконавцями куди перспективніше ніж з такимиж як ти!!! А ті ким закортіло створити альтернативу Рокіту могли спокійно самі туди потрапити і додати ДРАЙВУ в цей поганий, "ПОПСОВИЙ" :pleasant: :pilot000: фестиваль!!!! Хоча моя думка, його там вистачить і без вас!!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ...Хоча моя думка, його там вистачить і без вас!!!!

     

    Это точно!

    Очень содержательный пост =).

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я вважаю що навіть ти погодися з тим фактом, що виступити на одній сцені з відомими виконавцями куди перспективніше ніж з такимиж як ти!!! А ті ким закортіло створити альтернативу Рокіту могли спокійно самі туди потрапити і додати ДРАЙВУ в цей поганий, "ПОПСОВИЙ" :pleasant: :pilot000: фестиваль!!!! Хоча моя думка, його там вистачить і без вас!!!!

     

    да-м...Красавцы.Лучше там,где заднице удобней :laugh:

    Получается такой вывод...Фест намного был бы круче...Да и впридачу вы хотя бы поблагодарили этих людей за то что вы на том Рокките будете...Если бы они не подняли этот кипишь-про вас даже бы и не вспомнил никто.

    Змінено користувачем Cannibal

    In BRUTAL we truth and the DEATH will safe us

     

    Сжигание мира и всего в этой жизни

    Брось всех людей в огненную яму

    Овцы наблюдают за тобой

    Они собрались, чтобы умереть

    Последователи жизни следуют к могиле

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да-м...Красавцы.Лучше там,где заднице удобней :laugh:

    Получается такой вывод...Фест намного был бы круче...Да и впридачу вы хотя бы поблагодарили этих людей за то что вы на том Рокките будете...Если бы они не подняли этот кипишь-про вас даже бы и не вспомнил никто.

    Я незбираюся дискутувати з тобою на цю тему бо всеодно всі залишаться при своїй думці!!! А якщо ваша група недотягує до рівня Рокіта, то це лише ваші внутрішні проблеми, які треба в негайному порядку вирішувати!!!(це лиш гіпотеза, і я б дуже хотів вас послухати і впевнитися, що я неправий!!!)

    І таке потання, мені просто цікаво: Чим би ФЕСТ "был бы круче..."???????

     

    Так і з приводу гузна(задници)!!!!! Як одного разу написав Street Musicsan "Колхоз дело добровольное"!!!!!!!!!!!!!!!

    Змінено користувачем Dreamer
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я незбираюся дискутувати з тобою на цю тему бо всеодно всі залишаться при своїй думці!!! А якщо ваша група недотягує до рівня Рокіта, то це лише ваші внутрішні проблеми, які треба в негайному порядку вирішувати!!!(це лиш гіпотеза, і я б дуже хотів вас послухати і впевнитися, що я неправий!!!)

    І таке потання, мені просто цікаво: Чим би ФЕСТ "был бы круче..."???????

     

    Так і з приводу гузна(задници)!!!!! Як одного разу написав Street Musicsan "Колхоз дело добровольное"!!!!!!!!!!!!!!!

     

    1-е:Группа не моя и я вообще нигде не выступаю=)

    2-е:поверь-они могли бы НАМНОГО переплюнуть некоторых Броварских команд=)

    3-е:НУ скажи-не так ли,если бы не они(этот кипиш который они подняли),то про наши команды никто бы и не подумал...

    In BRUTAL we truth and the DEATH will safe us

     

    Сжигание мира и всего в этой жизни

    Брось всех людей в огненную яму

    Овцы наблюдают за тобой

    Они собрались, чтобы умереть

    Последователи жизни следуют к могиле

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Товарищи админы закрывайте тему!!! Она себя исчерпала!!!!

    Вывод!!!! Рокит - будет, фест - Нет!!!! Несмотря на голосовалку!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Товарищи админы закрывайте тему!!! Она себя исчерпала!!!!

    Вывод!!!! Рокит - будет, фест - Нет!!!! Несмотря на голосовалку!!!

     

    Отлично. Но тема пускай еще поживет.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..