Перейти до змісту
  • Rock
  • Рокіт чи Фест молодих груп


    bassist

    Рокіт чи Фест молодих груп  

    29 проголосували

    1. 1. Чому ви віддаєте перевагу: Рокіту чи Фесту?

      • Рокіт
        8
      • Фест
        21


    Рекомендовані повідомлення

    Не правильно зрозумів. Рокіта не буде 100%

     

    Так нафига ты тогда голосовалку создал?

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 64
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Так нафига ты тогда голосовалку создал?

     

    Це необхідно для організації фесту. А решта - просто по темі. Треба ж пояснювати ті чи інші аспекти тим, хто не розуміє чи недостатньо проінформований.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Там де, був концерт на день міста цієї осені влаштує?

     

    Я так розумію на площі перед "новим" адмінбудинком!!!!??? А ви впевнені що вам дадуть нормальний час тобто не з 15:00 до 17:00 а хочаб з 18:00 і до ....!!!! І якщо так, то ви впевнені в тому, що наші молоді хлопці зможуть підняти "натовп"!!!!

    Доречі незабувайте і про те, що на центральній площі збирається не лише молодь, а й люди яким вже за 35 і їм треба теж якось розвіятись!!! А танцюють вони не під рок а під "сердючку"... Якщо мова вже зайшла про ПЛОЩУ!!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я так розумію на площі перед "новим" адмінбудинком!!!!??? А ви впевнені що вам дадуть нормальний час тобто не з 15:00 до 17:00 а хочаб з 18:00 і до ....!!!! І якщо так, то ви впевнені в тому, що наші молоді хлопці зможуть підняти "натовп"!!!!

    Доречі незабувайте і про те, що на центральній площі збирається не лише молодь, а й люди яким вже за 35 і їм треба теж якось розвіятись!!! А танцюють вони не під рок а під "сердючку"... Якщо мова вже зайшла про ПЛОЩУ!!!!

     

    Запропонуй кращий варіант

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я так розумію на площі перед "новим" адмінбудинком!!!!??? А ви впевнені що вам дадуть нормальний час тобто не з 15:00 до 17:00 а хочаб з 18:00 і до ....!!!! І якщо так, то ви впевнені в тому, що наші молоді хлопці зможуть підняти "натовп"!!!!

    Доречі незабувайте і про те, що на центральній площі збирається не лише молодь, а й люди яким вже за 35 і їм треба теж якось розвіятись!!! А танцюють вони не під рок а під "сердючку"... Якщо мова вже зайшла про ПЛОЩУ!!!!

     

    Повністю погоджуюсь з вище написаним.....Доречі,можна запитання...Ви впевнені що вам дадуть центральну площу?? :biggrin:
    "Завтрак у Тиффани"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    постоянно посещаю этот фестиваль очень нравиться
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1156881746/gallery_1126_226_1290.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я за фестиваль.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Блин, а можно сказать, что вообще наши группы играют, а?!

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Повністю погоджуюсь з вище написаним.....Доречі,можна запитання...Ви впевнені що вам дадуть центральну площу?? :biggrin:

     

    Знаешь...если бы и вы попегать захотели,то и вам бы дали...

    In BRUTAL we truth and the DEATH will safe us

     

    Сжигание мира и всего в этой жизни

    Брось всех людей в огненную яму

    Овцы наблюдают за тобой

    Они собрались, чтобы умереть

    Последователи жизни следуют к могиле

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Блин, а можно сказать, что вообще наши группы играют, а?!

    Приходи на фест почуеш Змінено користувачем item
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я за Фест :biggrin: :super000: Змінено користувачем CTPAX

    ...憂懼...


    Darker Than Black

    ¬осподин админ, ¬де я мо¬у узнать, почему буква "¬" переворачивается?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Знаешь...если бы и вы попегать захотели,то и вам бы дали...

     

    Так чи ні????

     

    Доречі, ще одне, ви хоч трохи звертайте увагу якщо не на якість то хочаб на кількість пісень!!! Щоб невийшло так, що весь концерт буде складатися з зміни музикантів кожні 15-20хвилин!!!!!

     

    І ще!!! Мені так і невідповіли щодо часу проведення!!!! Тож конкретно питання о якій годині ПОЧАТОК саме фестивалю....???????

    Змінено користувачем Dreamer
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так чи ні????

     

    Доречі, ще одне, ви хоч трохи звертайте увагу якщо не на якість то хочаб на кількість пісень!!! Щоб невийшло так, що весь концерт буде складатися з зміни музикантів кожні 15-20хвилин!!!!!

     

    І ще!!! Мені так і невідповіли щодо часу проведення!!!! Тож конкретно питання о якій годині ПОЧАТОК саме фестивалю....???????

     

    Не хвилюйся, звертаємо. Тут все прораховано. На кожну групу буде по півгодини мінімум (разом з підстроюванням апарату). Мінімум за тиждень до фесту бууть афіші з часом та місцем ітд.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    До речі, дякую за підказки. Є дійсно кращі місця за центральну площу. Є одне на увазі, але поки що це не розголошується (десь в середу буде ясно остаточно)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Только за Фест!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Роккит уже прикумарил-одну попсу только и тянут...Организаторы Роккита вообще не сображают,что приглашать нада.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Только за Фест!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Роккит уже прикумарил-одну попсу только и тянут...Организаторы Роккита вообще не сображают,что приглашать нада.

     

    Я лучше послушаю ту "попсу", что была на Роките.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Люди, вы можете уже определиться будет ли Рокит или нет?

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Люди, вы можете уже определиться будет ли Рокит или нет?

     

    Всё будет!!! И молодые команды которые будут достойны, смогут выступить на Роките без проблем!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну щож!! Судячи з розвитку теми і фактів які я маю!!!! То Рокіт впевнено крокує до свого 3-го відкриття!!! І Доречі вже принаймні одна МОЛОДА команда буде там грати, це "Argentum"(Вони разом менше 1року)!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну щож!! Судячи з розвитку теми і фактів які я маю!!!! То Рокіт впевнено крокує до свого 3-го відкриття!!! І Доречі вже принаймні одна МОЛОДА команда буде там грати, це "Argentum"(Вони разом менше 1року)!!!

    Массив ещё и JumperHead
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..