Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • Йога в Броварах


    Рекомендовані повідомлення

    Всі бажаючі запрошуються! Спеціальні знання не обов_язкові.

     

    В СШ №9 в Понеділок, Середу та П_ятницю на 19 00. Коштує заняття 15 грн. Тривалість близько 2-х годин.

     

    Форма одягу: щось дуже вільне, в чому вам зручно.

     

    Заняття проводить Надія тел.: 8 050 332 0004

     

    Заходьте в гості! :biggrin0:

    Про велич нації і її моральний прогрес можна судити по тому, як вона поводиться з тваринами.

    Махатма Ганді

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Йога в Броварах,мне вот интересно, эта самая "Надія", проходила какие-то курсы или еще что...

    или ее спонсонули немного да она решила прочитав предварительно много книжек, заняться чем-то и подзаработать...

     

    какое максимальное и минимальное количество занятий, чтобы виден был хоть какой-то "результат"......?

    ~
    Еsthetic ? Pleasure
    ~

    -=- фотографирую...обращайтесь -=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    точно-точно. все знают что в йоге главное сенсей. у кого обучалась уважаемая ?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    йога любить прану!

    А если по теме, то интересуют подробности.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Спасибо, что откликнулись, значит тема живая. Если нужны все ее титулы, я могу уточнить и описать, если интересно, можете перезвонить ей и сами уточнить (как по мне так это вполне разумно).

    Про велич нації і її моральний прогрес можна судити по тому, як вона поводиться з тваринами.

    Махатма Ганді

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Клас.... хо піти.... хто зі мною???

    Завтра будет то, что должно быть, и не будет ничего из того, что быть не должно - не суетись.

     

    Одна из самых тяжких потерь - потеря времени.

     

    Лучше знать лишнее, чем вообще ничего не знать!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сьогодні заняття не склалось. А в цю п_ятницю буде так би мовити святкування Нового Року по йогівському, мене на жаль не буде, але люди зберуться (буде и Гуру, можна буде і познайомитись). Де зібрання ще не ясно, але підійти можна буде.

    Про велич нації і її моральний прогрес можна судити по тому, як вона поводиться з тваринами.

    Махатма Ганді

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а что входит в программу обучения?

    Раскажите подробнее, ато я мало в этом что понимаю.

    Не упусти магию момента, сосредоточившись на том, что будет...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Walk out як фітнес, тобто обов_язкової програми не існує. Хоча є декілька рівнів які вивчаються в спеціалізованих школах йоги. В Америці та в інших країнах.

     

    Тут даються вправи для підготовки тіла, дихання, для медитацій. Особисто я помітив наскільки нерозвинене воно у мене.

     

    Надія навчається в Українському Центрі Йоги м. Київ і за її словами навчання йогою не припиняється ніколи. Вона дуже контактна людина тому якщо виникають запитання то звертайтеся (бажано в розумний час). Домашній телефон її 49256, мобільний вказаний вище.

    Змінено користувачем vet_doc

    Про велич нації і її моральний прогрес можна судити по тому, як вона поводиться з тваринами.

    Махатма Ганді

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 місяця через...
    Кто знает где в Броварах можна пойти на занятия йогой? Может кто-то сам занимается, посоветуйте литературу. Змінено користувачем coldy

    From the moment I could talk I was ordered to listen.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Позвони 80972341770- Йога.

     

    можэт ты номером ошиблась?? нету такого..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Незнаю, у меня знакомая занимается и дала этот номер мне.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я займаюсь вдома по книжці Джейм Стовер Шмитт : ,,Йога для каждой женщины"..

    А ще щодо літератури..На Петрівці є досить непоганий вибір книг по йозі..

    Змінено користувачем Payton
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 7 місяців через...
    Ну і як, хтось вже ходив на йогу до Наді у 9 школу? Які враження від занять? Чи порекомендуєте піти?
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну і як, хтось вже ходив на йогу до Наді у 9 школу? Які враження від занять? Чи порекомендуєте піти?

     

    Буду у нее в Терминале, отпишусь.

    СБН - знущання над мозоком середньостатистичного мізантропа-інтелігента © Sun D'Ra

    Массовыми расстрелами страну уже не спасти, теперь необходимы ковровые бомбардировки © masterovoy

    Народ не любит умников (с) Стругацкие

    Народ по определению существует для оболваненности, просто формы её бывают разными (с) Веллер

     

    http://aline.org.ua/universal/tuda/l_line26.gif_b_b46.gif_t_Vyderzhali__drug__druga__uzhe_d_1_m_11_y_1999_c_4.gif

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    Якщо хтось має бажання сходити на йогу у 9 школу, прохання відписуватись. Може гуртом буде легше наважитись. ;)
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 6 місяців через...
    так все-таки, где в Броварах (кроме ТЕРМИНАЛА - оочень дорого) проходят курсы йоги?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 року через...

    http://www.indra108.com/

    Надія з перших постів, відкрила власну студію йоги. Запрошуються всі бажаючі.

    Про велич нації і її моральний прогрес можна судити по тому, як вона поводиться з тваринами.

    Махатма Ганді

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    О нас

     

    Мы ввовововофаыловд флоадлфаофадофафыва

    фа ф

    выаф ыва фы

    ва ф

    ыва фыа ф

    ыыыыыыыыыыыыыыыыа фы

    ва фывы

     

    змістовний сайт)))))

    http://www.neo-lit.ru/vis/banners/nax.gif


    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тема, действительно, живая.

    Надежда, которая открыла Йога-студию "Индра", училась у Евсеевой Ольги Васильевны, которая , в свою очередь, обучалась непосредственно у Кали Рей, основателя Трай-йоги. Сама Надежда тоже училась у Кали Рей после ухода своего учителя. Так что вполне авторитетно :) Я ходил 2 года к Наде на занятия. Могу сказать точно, очень даже нравится у нее на занятиях.

     

    Сейчас все занятия из 9-ой школы перенесены в эту студию.

    Адрес: ул. Грушевского, 15 (4-ый подъезд) - это сразу за озером

    Змінено користувачем hrapay
    Земля - наш общий дом. Давайте относиться к ней, как к родной Матери и Она будет нам благодарна.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    О нас

     

    Мы ввовововофаыловд флоадлфаофадофафыва

    фа ф

    выаф ыва фы

    ва ф

    ыва фыа ф

    ыыыыыыыыыыыыыыыыа фы

    ва фывы

     

    змістовний сайт)))))

    100% ! И не стоит удалять ответы! Древний шифр йоги!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    оо...эти брошюрки расклеены по всем броварам...на каждом столбе Змінено користувачем Pokosan
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..