Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.

    Рекомендовані повідомлення

    • Відповідей 423
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    конечно не поверим))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я верю в рай,я верю в ад,я верю в Бога))я попаду в рай а ты как хочешь))

     

    якшо тобі цікаво,то Бог є,ад теж,а от те шо ми розумієм під раєм-ні,тобто шось подібне є ,але воно длиться небільше декількох митей,а потім...все

    і взагалі це серйозна тема про яку мало хто знає правди.......

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    погано,шо ви неосазнаєте,шо з вами буде після неї,ось це дійсно страшно........ :blink:

     

    ..ні..не страшно....

    ..я полечу в небо...моя ектоплазма вилетить за межі Землі...і полетить зі швидкістю світла до центра Галактики....у рай...

     

    ..там...вона пройде випробуваня своїми страхами...своїми бажаннями..випробування часом...знаннями...красою......далі чекатиме своєї черги на суд......після суду...або нове життя..реінкарнація....або підняття на вищий рівень свідомості....набуття статусу ангела....

     

     

    і взагалі це серйозна тема про яку мало хто знає правди.......

     

    ..правди не знає ніхто...якщо ти думаєш...що знаєш ти...то глибоко помиляєшся..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ..ні..не страшно....

    ..я полечу в небо...моя ектоплазма вилетить за межі Землі...і полетить зі швидкістю світла до центра Галактики....у рай...

     

    ..там...вона пройде випробуваня своїми страхами...своїми бажаннями..випробування часом...знаннями...красою......далі чекатиме своєї черги на суд......після суду...або нове життя..реінкарнація....або підняття на вищий рівень свідомості....набуття статусу ангела....

     

    доре,яко до цього прагнути і старатись дуже ,янголом мона за життя стати
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    доре,яко до цього прагнути і старатись дуже ,янголом мона за життя стати

     

    ..не можна..янгол це не матеріальна субстанція....щоб ним стати треба позбутись свого тіла..назавжди...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ..ні..не страшно....

    ..я полечу в небо...моя ектоплазма вилетить за межі Землі...і полетить зі швидкістю світла до центра Галактики....у рай...

     

    ..там...вона пройде випробуваня своїми страхами...своїми бажаннями..випробування часом...знаннями...красою......далі чекатиме своєї черги на суд......після суду...або нове життя..реінкарнація....або підняття на вищий рівень свідомості....набуття статусу ангела....

    ..правди не знає ніхто...якщо ти думаєш...що знаєш ти...то глибоко помиляєшся..

     

    мо я і помиляюсь ,але на цю тему знаю більше за тебе...це точно,бо на це є причина...займаюсь деяеою практикою,мій тато був на Тібеті ну і т.д.........

     

    ..не можна..янгол це не матеріальна субстанція....щоб ним стати треба позбутись свого тіла..назавжди...

     

    справа в тому,шо крутий практик може з одного тіла(енергетичного) переходити в фізичне,ну а еоли ти досягаєш світів 3ї уваги,тоді вже немона,тобто тобі вже це буде не в кайф(сюди повертатись)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мо я і помиляюсь ,але на цю тему знаю більше за тебе...це точно,бо на це є причина...займаюсь деяеою практикою,мій тато був на Тібеті ну і т.д.........

     

    ...ти знаєш більше в одному напрямку..я в іншому.......так що...ніхто не знає де справжня істина..вона десь...там...

     

     

    справа в тому,шо крутий практик може з одного тіла(енергетичного) переходити в фізичне,ну а еоли ти досягаєш світів 3ї уваги,тоді вже немона,тобто тобі вже це буде не в кайф(сюди повертатись)

     

    ..так..досить..ми говоримо про зовсім різні речі...=))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    как вы можете представить самую страшную смерть для вас? :ph34r:

     

    нехочу что бы это случилось...умиреть за компом... :lol:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мо я і помиляюсь ,але на цю тему знаю більше за тебе...це точно,бо на це є причина...займаюсь деяеою практикою,мій тато був на Тібеті ну і т.д.........

    справа в тому,шо крутий практик може з одного тіла(енергетичного) переходити в фізичне,ну а еоли ти досягаєш світів 3ї уваги,тоді вже немона,тобто тобі вже це буде не в кайф(сюди повертатись)

     

    він був у раю?він розмовляв з ангелами?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хочу померти зараз :image021:

    "Let the Lord judge the criminals."-Пусть Господь судит преступников.

    Only God Can Judge Me P.S 2Pac

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хочу померти зараз :image021:

     

    фу какая глупость...

     

    а вот что будет после смерти никто не знает, потому что никто от туда еще не возвращялся и ничего не рссказывал <_<

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хочу померти зараз :image021:

     

    я тоже не против))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я тоже не против))

     

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    давай, где и восколько встретимся? хотя наверное нет, я предпочитаю умереть на едене =(

    Змінено користувачем Lilon

    "Let the Lord judge the criminals."-Пусть Господь судит преступников.

    Only God Can Judge Me P.S 2Pac

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ожидание смерти - страшнее за саму смерть...не хочу знать, когда я умру...я не представляю, что такое знать, что тебе осталось жить месяц или даже год...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А если тебе скажут ь что ты проживёш 500 :) лет и будеш молодая и красивая!! серовно обидно будет!?? (Мечта мечта) :)

    Юзер АК47!)

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1173826769/gallery_1864_298_5487.png

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1179298337/gallery_1971_362_10586.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1187979416/gallery_1710_946_4742.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1186651861/gallery_4506_918_438.jpg

    [url=http://city.brovary.net/portal/uploads/118...506_918_438.jpg[/img][/url]

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А если тебе скажут ь что ты проживёш 500 :) лет и будеш молодая и красивая!! серовно обидно будет!?? (Мечта мечта) :)

     

    ну..когда-то наступит и 500 год моей жизни и я буду жалеть о том, что мне это предсказали(если не устану жить :P )

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну..когда-то наступит и 500 год моей жизни и я буду жалеть о том, что мне это предсказали(если не устану жить :P )

     

    прафильно!!! =))))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 6 місяців через...
    Наверное быть похороненым заживо.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    :sad: :sad: :sad: ...........100%

    Или, когда тебя до смерти ножами затыкают

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    :sad: :sad: :sad: ...........100%

    Или, когда тебя до смерти ножами затыкают

     

    Приходилось видеть умирающих пожилые люди очень хотели жить (я имею ввиду не долгая изнурительная болезнь паралич и т.д.), молодых смертельно раненых - уходили спокойно равнодушно без крика и жалоб хотя пытался от всей души помочь спасти, это для живых видящих - это тяжело когда понимаешь, или вернее не понимаеш почему нельзя было спасти человека молодого здорового переживал очень, а ему было пофиг, как будто балдел. :sad:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Найстрашніша смерть для мене це коли страждаєш від хвороби та знаєш,що помреш і щодня хвилюєшся,що цей день останній.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Найстрашніша смерть для мене це коли страждаєш від хвороби та знаєш,що помреш і щодня хвилюєшся,що цей день останній.

     

    Спид, рак и т.д.............
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Найстрашніша смерть для мене це коли страждаєш від хвороби та знаєш,що помреш і щодня хвилюєшся,що цей день останній.

     

    согласен на все 100.

    НО еще страшно, когда тебя спаливают заживо.

    Или например, приговорен к смертной казни - это тоже кошмар.

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1212695517/gallery_2960_27_2289.jpg

    Trance:)

    http://city.brovary.net/portal/uploads/post-3596-1219832091_thumb.jpg

    Trance:)

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1163599865/gallery_725_222_4054.jpg

    Trance:)

    http://city.brovary.net/portal/uploads/post-3596-1187344707.gif

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..