Перейти до змісту
  • сЕкс у великАму міCті
  • Книга замість Секса


    Рекомендовані повідомлення

    Если книга не про секс,- то лучше секс!

    Если книга про секс,- то секс всё равно лучше!

    Ведь книгу можна почитать в любое время, верно? А сексом заняться? Вот то то и оно! :read0000:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    еще резиновая женщина и безалкогольное пиво шекарно.. кто заменит мегконе женское толо?? да никто!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    секс с книгой руле!!! :laugh: :laugh: :laugh:
    Banned!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    книга вместо секса, палец вместо члена, рука вместо влагалища ... херня полная :dry:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    На самом деле, эти вещи нельзя сравнивать...

    Я вот например никогда не спал с девушкой "на один раз" Секс - это особый ритуал, который можно проводить только с любимым человеком, и только тогда он будет сопровождаться удовольствием... Если с любимым человеком, то предпочту близость, а если предложать случайный секс, не задумываясь выберу интересную книгу.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Книги рулят! Хоть польза от них какая то))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    х3... а я мало книжок читаю :blush200: ...
    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Розмовляючи з одним із учасників форуму...сказавши, що я краще виберу книгу..замість того щоб кохатися з ким небуть..мене назвали фрігідною...я здивувалася...чесно кажучи..я вражена...ваші думки..ваші приорітети?? я не кажу про кохану..люблячу людину..я кажу про випадковий секс..чи щось інше...схожу ситуацію...

     

    я читати нелюблю і якщо мені запропонували вибір між сексом і книгою я вибрав б секс в 80%!!!

    ті 20% я вибрав книгу в тих випадках коли моя партнерша мені зовсім неподобалася

    -----------------------------------------------------------


    "Ад - ето иные" Сатр


    -----------------------------------------------------------

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    треба ще створити тему : " що краще банан чи ферарі?"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    конечно банан ) и кстате есть подобная тема ужо Змінено користувачем Vin
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..