Перейти до змісту
  • Other
  • Ambient


    Гість mj13

    Рекомендовані повідомлення

    конкурс на лучший отзыв - что пробудила во мне эта музыка и как я ее пережил.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Якась сволота видалила((

    Послухайте ось що ftp://192.168.6.1/incoming/Private/KaZaK/...na_raga-bcc.mp3

    ;) цікаво кому сподобається. Відписуйтесь - не соромтесь навіть ті кому не до смаку.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ни у кого нету Silencer? Говорят мужик выпустил один альбом и его загребли в психушку. Хотелось бы послушать :)

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да.. Под депресняк сойдет..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    KaZak, выложи еще раз пожалуйста

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    в привате нет даже папки"KaZak".

    скинь на какойнить другой сервак,а то с 6.1

    всё нах стирают,что под руку попадётся :evil:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    прикольная музня. кстати нашел его на винте без 3х трэков (3,5,7). это уже рипперы так выпустили ?

    дабовые моменты навеяли моменты когда делали хоум-пати. Обычно собирались у кого-то дома компанией "чем-больше, тем лучше". Желательно как можно меньще знакомых лиц, и мутили легкие (~45 + woofer 60 Wt) коктейль-бары... слезу пробила. весна за балконом.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ..значить так..скачала я от сьогодні ембіант...ABAKUS - that much closer to the sun - 2004...послухала....ні ну прикольна музня...так блін підійшла під настрій..але щось швидко набридла..але я ще послухаю..потім ще..мені просто треба її зрозуміти...но вона досить легка..але я дуже туга...га-га-га
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    попробуй послушать ломатину... например тех же ребят с NinjaTune Rec (Amon Tobin, полный список артистов http://www.ninjatune.net/ninja/artists.php ).

     

    например Animals On Wheels

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ...а як щодо того що ти обіцяв мені залити..щодо тої співучої дівчинки..блін..забула назву групи...лайк енд палмер....
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    http://192.168.6.3/forum/index.php?showtopic=1595 буду тут переодически какие-то штуки выкладывать :-)

    сейчас вот подключю веник и закину в сеточку ХИТОВЫЙ АНРЕЛИЗНУТЫЙ МЕГАМИКС lightism. приват по самые помидоры :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мазафака..не бачу папки...в інкамі..

    ..клю...плз..хочу ще раз....плз....закинь ще разок на 6.1...Jefferson Airplane...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Амон Тобин рулит всех.

    Могу подкинуть 4 альбома.

    Fertile ground of Mars.

    Sometimes we can travel without moving...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    та ні!! кажу вам мені потрібна Jefferson Airplane !!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    все-таки кліп я так і не знайшла..очевидно що я тупа..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    слухаю...чудова музика...так щільно підходить під мій настрій....от саме те що мені зараз і треба...чудово..неперевершено....
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..