Перейти до змісту
  • Політика
  • Женщины у власти...


    Как Вы относитесь к этому явлению?  

    237 проголосували

    1. 1. Как Вы относитесь к этому явлению?

      • Позитивно
        87
      • Негативно
        62
      • Мне пофиг
        70
      • Ещё не знаю
        18


    Рекомендовані повідомлення

    Як сказав БГ : "грозит 2000 лет матриархата..." Тіпа їх черга... Може, й правильно...
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...
    • Відповідей 301
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Жінки підтримують порядок в сім'ї, то і в житті країни ми теж можемо навести порядок.

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    загалом відношусь негативно.

    але є деякі сильні жінки, що можуть принести користь країні ...

    У буття є три підстави - добро, краса і любов.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не вижу никакой разницы кто у власти,главное что б был результат и страна от етого выиграла
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Переконана, що нашій владі якраз і не вистачає жінок, тому я однозначно "за".

    І чим більше їх буде, тим краще. Адже за умов, коли чоловіків - не просто переважна більшість, а взагалі понад 90%, то жінкам, на жаль, доводиться діяти за правилами, встановленими чоловіками, крім того у таке "товариство" якраз і йдуть так звані жінки "з чоловічим характером".

    То ж лише коли жінок у владі стане значно більше, ніж 10 %, вони дійсно зможуть внести "жіночий" позитив у політику: конструктивність, прагнення почути й зрозуміти, інтуїтивне відчуття правильного рішення, компромісність, людяність, турботу (соррі за деяку пафосність...).

    Чудовим прикладом позитиву від присутності жінок у політиці є розвинуті країни Європи, де у владних структурах чимало жінок.

     

    А те, що тут на Форумі багато хто виступає "категорично проти", говорить про рівень нашої з вами "європейськості" :cry2:

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Отношусь негативно.Им в семье надо порядки наводить, а не в стране.

    Все,что не убьет меня - сделает меня сильнее (с) Ф.Ницше

    Знание приносит страх !

    Величайших враг спрячется там,где вы меньше всего будете его искать (с) Юлий Цезарь 75 г.д.н.э.

    Войны нельзя избежать, ее можно лишь отсрочить к выгоде вашего противника.(с) Макиавелли 1502 год

    Единственный способ стать умнее -играть с более умным противником .Основы шахмат 1883 год

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Им в семье надо порядки наводить, а не в стране.

    Ага, а чоловіки, які навіть сім'ї дати ради не можуть, будуть порядкувати у країні )
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну...а что ты хочешь..Так устроен мир

    Все,что не убьет меня - сделает меня сильнее (с) Ф.Ницше

    Знание приносит страх !

    Величайших враг спрячется там,где вы меньше всего будете его искать (с) Юлий Цезарь 75 г.д.н.э.

    Войны нельзя избежать, ее можно лишь отсрочить к выгоде вашего противника.(с) Макиавелли 1502 год

    Единственный способ стать умнее -играть с более умным противником .Основы шахмат 1883 год

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    это просто еще один глупый стереотип что женщина у власти-это глупо,тупо,и нелепо.Думаю что если у женщины есть мышление,и она может его прекрасно использовать в политике-то почему бы и нет?

     

    А ты на секунду прикинь как она в политике использует ПМС или критические дни?А если еще и давно секса не было с мужем - то это вообще пипец,накомандует :laugh:

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я за женщин!!!

    Женщины ведут себя более коректно и уравновешенно, в отличии от мужчин мы никогда не устроим драку если кто-то будет против того что предлгаем мы! :beee0000:

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1194089971/gallery_1287_27_5529.jpg - Драмчик

    http://www.avataras.net.ru/userbar/prirod/29.gif

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ужас...Тут жена в доме порядок навести не можен,а в стране тем более...

     

    О, брат... почитай про Маргарет Тетчер... Вона за 10 років порядок навела...
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так устроен мир

    Да? І через це, вочевидь, він такий і недосконалий. І замість того, аби думати, як це змінити, краще відмахуватись "так устроен мир". Звісно, краще давати чоловікам, які мало тямлять у тому, як шось облаштовувати, йди у владу і керувати містом-країною, бо вони ж чоловіки, до них вимог менше, а от жінкам, які знають і вміють - зась, вони ж жінки, хай спершу покажуть, на що вони здатні, доведуть, що вони варті такої честі - бути у владі. Логіка - залізна... А де тут логіка?

     

    А ты на секунду прикинь как она в политике использует ПМС или критические дни?А если еще и давно секса не было с мужем - то это вообще пипец,накомандует :laugh:

    А тобі ніколи не здавалось, що ті рішення, які часто ухвалюють наші чоловіки-політики, жінка навіть у період ПМС чи критичні дні, не наважилась би проголосувати, бо то - занадто очевидна дурня? А ще - у тебе ніколи не складалось враження, що у деяких сучасних політиків явно якісь проблеми з сексом, бо те, як вони поводяться і що коять, - це або наслідок того, що "вже не можеться, а тому всі довкола - сволочі, я вас нінавіжу!", або "мені жінки не дають, тому я оце зараз прикарманю трошки і куплю собі кралю"?
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да? І через це, вочевидь, він такий і недосконалий. І замість того, аби думати, як це змінити, краще відмахуватись "так устроен мир". Звісно, краще давати чоловікам, які мало тямлять у тому, як шось облаштовувати, йди у владу і керувати містом-країною, бо вони ж чоловіки, до них вимог менше, а от жінкам, які знають і вміють - зась, вони ж жінки, хай спершу покажуть, на що вони здатні, доведуть, що вони варті такої честі - бути у владі. Логіка - залізна... А де тут логіка?

     

    Какие слова. Хочешь сказать ,если женщина у власти , то "жить станет лучше". Логика вот в чем :хорошой власти не бывает. есть или плохая или очень плохая. И вообще все ,кто приходить к власти боится её потерять.Пофиг кто там:женщина или мужик. Все они себе пригребут "чуток",а потом вопрос "где делись деньги из бюджета сраны?" Этот спор можна ещё долго продожать ,но к единому согласию мы не дойдем.

    Все,что не убьет меня - сделает меня сильнее (с) Ф.Ницше

    Знание приносит страх !

    Величайших враг спрячется там,где вы меньше всего будете его искать (с) Юлий Цезарь 75 г.д.н.э.

    Войны нельзя избежать, ее можно лишь отсрочить к выгоде вашего противника.(с) Макиавелли 1502 год

    Единственный способ стать умнее -играть с более умным противником .Основы шахмат 1883 год

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Пофиг кто там:женщина или мужик.

    Якщо так, то чому ж тоді ти проти жінок у політиці? Якщо вони однаково поводяться при владі, то чому чоловікам - можна, а жінкам - ні?
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А мне бы хотелось на это посмотреть..!!!! :dntknw00: :biggrin:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Якщо так, то чому ж тоді ти проти жінок у політиці? Якщо вони однаково поводяться при владі, то чому чоловікам - можна, а жінкам - ні?

     

    Я же сказал :это мой выбор между плохой и очень плохой властью. Я считаю , что женщины слабые ,не в прямом смысле этого слова. На них легко повлиять.

    Все,что не убьет меня - сделает меня сильнее (с) Ф.Ницше

    Знание приносит страх !

    Величайших враг спрячется там,где вы меньше всего будете его искать (с) Юлий Цезарь 75 г.д.н.э.

    Войны нельзя избежать, ее можно лишь отсрочить к выгоде вашего противника.(с) Макиавелли 1502 год

    Единственный способ стать умнее -играть с более умным противником .Основы шахмат 1883 год

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    яка різниця хто при владі?

    головне щоб країні і людям добре було!

    Всегда так было,есть и будет,

    И для того мы рождены,

    Когда нас любят,мы не любим,

    Когда не любят,любим МЫ!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я же сказал :это мой выбор между плохой и очень плохой властью. Я считаю , что женщины слабые, не в прямом смысле этого слова. На них легко повлиять.

    Вибач, що прискіпуюся, але дуже вже цікаво почути твою думку до кінця. Так от. А ти певен, що всі жінки - слабкі? А якщо ні, то чому б тих, які сильні, таки не пустити у поілтику? І чи певен ти, що всі чоловіки, які у владі - сильні і на них не можна вплинути? То може найкраще буде, коли у владі будуть і сильні чоловіки, і сильні жінки, і тим, і тим треба дати шанс?

     

     

    яка різниця хто при владі?

    головне щоб країні і людям добре було!

    Та нібито і немає, от тільки чомусь державою керують переважно чоловіки, а країні і людям шось не дуже добре. :cool:
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вибач, що прискіпуюся, але дуже вже цікаво почути твою думку до кінця. Так от. А ти певен, що всі жінки - слабкі? А якщо ні, то чому б тих, які сильні, таки не пустити у поілтику? І чи певен ти, що всі чоловіки, які у владі - сильні і на них не можна вплинути? То може найкраще буде, коли у владі будуть і сильні чоловіки, і сильні жінки, і тим, і тим треба дати шанс?

     

    Нет,я не уверен в этом.Просто нету пока такого человека,который сделает нашу жизнь лучше . А политика- эта не та вещь ,где можна дать шанс,а потом понять ,что не тому дали шанс и что ничего хорошего не выйдет из этого. Этим самым м заведем нашу страну в ещё большую жо..

    Все,что не убьет меня - сделает меня сильнее (с) Ф.Ницше

    Знание приносит страх !

    Величайших враг спрячется там,где вы меньше всего будете его искать (с) Юлий Цезарь 75 г.д.н.э.

    Войны нельзя избежать, ее можно лишь отсрочить к выгоде вашего противника.(с) Макиавелли 1502 год

    Единственный способ стать умнее -играть с более умным противником .Основы шахмат 1883 год

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да? І через це, вочевидь, він такий і недосконалий. І замість того, аби думати, як це змінити, краще відмахуватись "так устроен мир". Звісно, краще давати чоловікам, які мало тямлять у тому, як шось облаштовувати, йди у владу і керувати містом-країною, бо вони ж чоловіки, до них вимог менше, а от жінкам, які знають і вміють - зась, вони ж жінки, хай спершу покажуть, на що вони здатні, доведуть, що вони варті такої честі - бути у владі. Логіка - залізна... А де тут логіка?

     

    А тобі ніколи не здавалось, що ті рішення, які часто ухвалюють наші чоловіки-політики, жінка навіть у період ПМС чи критичні дні, не наважилась би проголосувати, бо то - занадто очевидна дурня? А ще - у тебе ніколи не складалось враження, що у деяких сучасних політиків явно якісь проблеми з сексом, бо те, як вони поводяться і що коять, - це або наслідок того, що "вже не можеться, а тому всі довкола - сволочі, я вас нінавіжу!", або "мені жінки не дають, тому я оце зараз прикарманю трошки і куплю собі кралю"?

     

    Нет,не кажется...Ты знаешь,мне достаточно Тимошенко и Ветренко,хотя не спорю,что есть и отдельные случаи когда женщина приносит в политике больше пользы нежели наши мужчины...Но это исключения скорее,нежели закономерность.Женщина все хочет сей же час и сиюминутно(вспомни прикол с ограничением на цену топлива Тимошенко,,оно просто исчезло с заправок),по-этому просто начинает ломать дрова,а щепки летят в нас...Это бесполезный спор,на самом деле,феминизм везде уже,скоро и забудут как рожать надо:)))

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А политика- эта не та вещь, где можна дать шанс, а потом понять, что не тому дали шанс и что ничего хорошего не выйдет из этого. Этим самым м заведем нашу страну в ещё большую жо...

    Ну, так, про всяк випадок, нагадаю, що на виборах ми саме тим і займаємось, що "даємо шанс" - такий головний механізм демократії...

    І знову ж таки питання лишається відкритим: чому чоловікам, які знов і знову все лажають і лажають, шанс давати можна, а от жінкам - ні? Чи все таки давати шанс і чоловікам, і жінкам?

     

    Нет,не кажется...Ты знаешь,мне достаточно Тимошенко и Ветренко,хотя не спорю,что есть и отдельные случаи когда женщина приносит в политике больше пользы нежели наши мужчины...Но это исключения скорее,нежели закономерность.:)))

    А хіба з чоловіками не те саме? Користь буває лиш в окремих випадках...

    Женщина все хочет сей же час и сиюминутно(вспомни прикол с ограничением на цену топлива Тимошенко,оно просто исчезло с заправок),по-этому просто начинает ломать дрова,а щепки летят в нас...

    Ну, хибні рішення бувають у всіх, і стать тут ні до чого. І Ющенко помилявся. І Кучма. І Янукович. І інші...

    Это бесполезный спор,на самом деле,феминизм везде уже,скоро и забудут как рожать надо:)))

    Рівність у правах - це не фемінізм. Фемінізм був би тоді, коли жінки почали казати "геть чоловіків з політики!"
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А что сдесь можно на словах говорить. Это надо по рузультатам судить. Вот если когда-то женщина будет у власти - вот тогда и поговорим,когда будет с чем сравнивать. Змінено користувачем Faradey

    Все,что не убьет меня - сделает меня сильнее (с) Ф.Ницше

    Знание приносит страх !

    Величайших враг спрячется там,где вы меньше всего будете его искать (с) Юлий Цезарь 75 г.д.н.э.

    Войны нельзя избежать, ее можно лишь отсрочить к выгоде вашего противника.(с) Макиавелли 1502 год

    Единственный способ стать умнее -играть с более умным противником .Основы шахмат 1883 год

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну, так, про всяк випадок, нагадаю, що на виборах ми саме тим і займаємось, що "даємо шанс" - такий головний механізм демократії...

    І знову ж таки питання лишається відкритим: чому чоловікам, які знов і знову все лажають і лажають, шанс давати можна, а от жінкам - ні? Чи все таки давати шанс і чоловікам, і жінкам?

     

    А хіба з чоловіками не те саме? Користь буває лиш в окремих випадках...

    Ну, хибні рішення бувають у всіх, і стать тут ні до чого. І Ющенко помилявся. І Кучма. І Янукович. І інші...

    Рівність у правах - це не фемінізм. Фемінізм був би тоді, коли жінки почали казати "геть чоловіків з політики!"

     

    Геть чоловіків с політики - это уже женский шовинизм,который тоже уже завладел умами многих женщин,которым нравится иметь мужские яйца:)))

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..