Перейти до змісту
  • Мобільний зв'язок
  • Проблеми зі зв'язком Київстар


    Рекомендовані повідомлення

    З неділі "чудить" Київстар в районі Розвилки - показує гарну якість сигналу (палички антени), а при цьому не з'єднує з абонентом, коли дозвонюєшся - співрозмовника не чутно, розмова скидається на 3-10 секунді... Почалось все після того, як тягнули кабелі на трубу котельні на пл. Шевченка (хоча, може і співпало). Я вже оформив 4 заявки (з різних номерів). В кого ще такі проблеми - дзвоніть їм, думаю, чим більше заявок, тим швидше щось зроблять...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...
    Иногда интернет пропадает, может из за нового подключения 3 ДЖ
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вже стало нормально. А от півтора тижні взагалі неможливо було телефонувати...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 8 років через...

    З 6 ранку (може і раніше) Київстару на Розвилці нема, частково телефони в роумінгу у Водафона, частково не в мережі. Дзвоню на Петлюри (Черняховського) - аналогічно. У всі хтак?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ого ти теми піднімаєш, 2015-го року... Ну вже знаєш що і як з Київстаром!!!

     

    Мені здається його віджимають. Чи націоналізовують)))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    17 годин назад, Gorblyk сказав:

    Ого ти теми піднімаєш, 2015-го року... Ну вже знаєш що і як з Київстаром!!!

     

    Мені здається його віджимають. Чи націоналізовують)))

     

    там стільки версій... :) одні віджимають, у інших конкуренти давлять, десь хакери з кацапіїї попрацювали, десь сбу їх довбе за зв'язки з рашкою. в будь якому разі правди нам ніхто не скаже.

     

    а от що точно, дак це вф з лф добре так собі клієнтську базу розширять :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    1 годину тому, SET сказав:

     

    там стільки версій... :) одні віджимають, у інших конкуренти давлять, десь хакери з кацапіїї попрацювали, десь сбу їх довбе за зв'язки з рашкою. в будь якому разі правди нам ніхто не скаже.

     

    а от що точно, дак це вф з лф добре так собі клієнтську базу розширять :)

     

     

    причому чим довше не буде зв’язку в київстар, тим швидше і більше клієнтів піде назавжди!!! Думаю тиждень зробить таке з київстаром, що їм і правда легше злити контору!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    такс, ну домашній інет вже працює. а от зв'язок ще з глюками

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..