Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • Увага! Нове кидалово по телефону!


    Рекомендовані повідомлення

    Щойно дзвонили з номеру 0673237136, розповідали шо десь під Києвом оборудують місце для розміщення мам одиночок з дітьми з числа біженців. Ну і типу один поверх зробили, а на другий ше треба приблизно 10 тисяч. Запитали чи можу я допомогти. Відповів шо можу, але поцікавився звідки мій номер, на що почалися басни тіпу по рекомендації контакти лишились ше з минулого року, а коли я сказав, що тоді цього номеру в мене ще не будло, у відповідь почув мичання і викручування аля "ну може і кілька місяців назад" і т.д. Після цього нетерплячим голосом жінка запитала чи буду я допомагати або ні, і коли я сказав шо вони розводили, на іншій стороні вдали начебто мене стало погано чутно і кинули трубку.

    Нажаль розмову записати не вдалося, але будьте пильними! Зараз безліч мудаків будь-яким чином намагаються нажитись на чужому горі і ситуації в країні...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    меня ужеб насторожила фраза нехватат 10000грн,это типа пру кирпичей не хватает купить))

    А вапще спасение беженцев дело рук самих беженцев.

    73422536_2171135909854914_75126322358166

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    меня ужеб насторожила фраза нехватат 10000грн,это типа пру кирпичей не хватает купить))

    А вапще спасение беженцев дело рук самих беженцев.

    золотые слова Юрий Венедиктович...

     

    п.с. особенно когда в это же время мужья этих молодых мам стреляют в "укропов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..