Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • ВЗЯТКА ЧЕСНОГО ІНСПЕКТОРА


    Рекомендовані повідомлення

     

    Шось ютуб тут не фуричіть ось пряма ссилка :)

     

     

    Змінено користувачем DirtyDevilRock
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мне кажется фигня это на постном масле!

    Менты первым делом обращают внимание на регистратор, меня уже пару раз останавливали при нарушении и при удивленных словах:

    "а что я нарушил"

    отвечали:

    "а вы регистратор свой периматайте и посмотрите!"

    один раз ночью регистратор вообще был выключен, но это не помешало гаишнику его заметить)))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мне кажется фигня это на постном масле!

    Менты первым делом обращают внимание на регистратор, меня уже пару раз останавливали при нарушении и при удивленных словах:

    "а что я нарушил"

    отвечали:

    "а вы регистратор свой периматайте и посмотрите!"

    один раз ночью регистратор вообще был выключен, но это не помешало гаишнику его заметить)))

    Та він випивший, а камеру могли приховати, ти ще не бачив як вони беруть взятку презервативами :lol:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Та він випивший, а камеру могли приховати, ти ще не бачив як вони беруть взятку презервативами :lol:

    Пьяный гаишник сейчас? Мне кажется это нонсенс, да и видно там какое то светящееся устройство на лобовом!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Та він випивший, а камеру могли приховати,

    та ладно, видно же, что постановочное видео..

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..