Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • кто отдыхал в Кирилловке?


    Рекомендовані повідомлення

    в 2008 отдыхал еще. говорят сейчас там многое изменилось. но тогда было очень даже хорошо. для молодежи самое то - куча разных клубов, open air и т.д. жилья там много с разными ценами, условиями и дальностью от моря :) контакты людей, у которых я жил, уже не сохранились, помню только название - частный пансионат Александра.

    в инете в принципе можно найти где остановится. одна из лучших альтернатив Крыму :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    відпочивав курсі на першому-другому, тобто 3-4 роки тому назад

    в принципі не погано, нормальні пляжи, нормальний пісок, глибоке море ( як для Азовського), з житлом проблем не буде взагалі, там в кожному домі здаються кімнати, якщо вас багато, то радив би зняти котеджик прямо біля моря, ми рахували, що на той момент якби нас було 12 чол., то вийшло б дешевше ніж ми орендували кімнати по 2 людини, там недалеко є аквапарк, який на ніч перетворюється на нічний клуб, доволі таки круто

    по цінам? по цінам в мене вийшло 3-5к на 2 неділі на одну особу

    Люблю людей которым я нравлюсь. У них хороший вкус. (с) (mild)

    http://forum-lines.ru/rez/ab207764.gif

    оптимизация сайтов

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Отдыхали не раз, но не в самой Кириловке, а на Федотовой косе (пос. Степок). там по спокойнее и людей на море меньше.

    Ехать поездом до Мелитополя, дальше маршрутками с жд вокзала до Кириловки. Если память мне не изменяет - 70 км.

     

    Выбрать базу можно в интернете.

    Соль жизни в том, что она не сахар.

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..