Перейти до змісту
 • Загальні розмови
 • можуть "вирубити" інтернет, телебачення та мобільний зв'язок


  Рекомендовані повідомлення

  До sprotiv.org прийшла копія листа МНС до провайдерів, з якого випливає, що 24 січня, можуть "вирубити" інтернет, телебачення та мобільний зв'язок.


  «Інтернет провайдерам, операторам мобільного зв'язку, розповсюджувачат ТБ та радіоконтенту.

  Звернення:

  У зв'язку з можливим введенням надзвичайного стану в Державі з 24.01.2014 року, нагадуємо:

  Згідно із законом про надзвичайний стан необхідно підготувати до тимчасового відключення всі станції стільникового зв'язку, всі інтернет-шлюзи та точки доступу, а також всі ТБ і радіо канали, окрім „Перший національний" та „Перша програма радіо".

  Ретрансляція зарубіжних каналів теж повинна бути призупинена.

  Рекомендується начальникам підрозділів надалі відшкодувати своїм абонентам дні без послуг.

  Працювати повинні тільки дротяні телефони місцевого значення в напрямках 911, 101, 102 і 103.

  Про всі здійснені заходи повідомляти письмово з печаткою в Державну службу України з надзвичайних ситуацій».  Источник

  Змінено користувачем Dietrich
  По большей части будущее подобно прошедшему...
  Посилання на коментар
  Поділитись на інші сайти

  можуть "вирубити" інтернет, телебачення та мобільний зв'язок.

  Это далеко не самое страшное, что может произойти. С такой подачей для меня эта информация выглядит как очередной подогрев ситуации.

  Введение ЧС - не секретное мероприятие, президент издаёт указ, ВР его принимает (или не принимает), так что все об этом узнают своевременно. Это не выгодно оппозиции и выгодно власти. Но почему-то власть не спешит вводить ЧС, хотя для этого есть все основания.

  Заметил что "мировые сценарии" переворотов и революций на Украине почему-то буксуют, но всё-равно со скрипом продвигаются.

  Посилання на коментар
  Поділитись на інші сайти

  Вечером 22 января сразу несколько источников сообщили, что операторам мобильной связи и проводного интернета разоcлан приказ остановить предоставление услуг киевским абонентам 24 января. В компаниях «МТС Украина», «Киевстар» и life:) категорически отрицают наличие подобных распоряжений. Операторы работают в штатном режиме и никаких ограничений вводить не намерены — по крайней мере, пока. Также данную информацию опровергли в компании «Воля».

   

  В других компаниях, которые предоставляют украинским абонентам доступ к услугам интернета и к которым редакция AIN.UA обратилась за комментарием, на данный момент все еще выясняют, получали ли соответствующие распоряжения.

   

  Топ-менеджер одной из телеком-компаний отмечает, что если силовые структуры захотят ограничить связь и доступ к интернету в столице, предупреждать об этом заранее они не станут. «Распоряжение поступит за считанные минуты до планируемого отключения, но никак не за два дня», — говорит собеседник AIN.UA, пожелавший остаться неназванным.

   

  Информация быстро распространилась в социальных сетях. Впрочем, многие пользователи констатируют, что это мало похоже на правду — подобные «вбросы» за последние несколько дней сильно участились.

   

   

  Взято с:

   

  http://ain.ua/2014/01/22/509884

  Посилання на коментар
  Поділитись на інші сайти

  Лист Інтернет Асоціації України

   

  Реліз щодо заяв про можливе відключення телекомунікацій

   

  Шановні учасники ринку інформаційних технологій, представники влади і користувачі інтернет-послуг!

  Увечері 22 січня у соціальних мережах та деяких ЗМІ була розповсюджена інформація щодо отримання інтернет-провайдерами листів про підготовку до тимчасового відключення інтернет-шлюзів, точок доступу, станцій стільникового зв’язку, телевізійних і радіоканалів крім "Першого національного" та "Першої програми радіо", а також фіксованого зв’язку крім номерів екстрених служб. Разом з тим були повідомлення про перебої у роботі деяких телекомунікаційних мереж, а також про відключення телеканалів (зокрема, були заяви про відключення 5-го ТВ-каналу в мережах компаній, які використовують бренд «Тріолан»).

  Інтернет Асоціація України, яка об’єднує понад 150 суб’єктів господарювання у сфері ІКТ, значну частину з яких складають оператори і провайдери телекомунікацій, не підтверджує інформацією про наявність таких листів провайдерам.

  Разом з тим ми заявляємо, що чинне законодавство України чітко визначає процедуру запровадження надзвичайного стану, який вводиться указом Президента та підлягає затвердженню Верховною Радою протягом 2 днів. В даному Указі повинна бути зазначена територія, час (від 30 до 60 діб), в т.ч. перелік тимчасових обмежень прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії таких обмежень.У разі введення надзвичайного стану серед іншого можуть бути впроваджені особливі правила користування зв'язком та передачі інформації через комп'ютерні мережі. Зі свого боку підприємства в умовах надзвичайного стану забезпечують виконання відповідних заходів.

  Звертаємо увагу на те, що припинення роботи мережі Інтернет безумовно призведе до зупинки роботи не тільки банківської системи України, електронних платежів і блокування роботи всього легального бізнесу, а також унеможливить обмін інформацією між органами державної влади. А припинення надання абонентам послуг телефонного зв’язку ще більше загострить суспільний конфлікт. В таких умовах заборона телекомунікацій вигідна лише силам, зацікавленим у знищенні української держави.

  Інтернет Асоціація України повідомляє про стабільну роботу телекомунікаційних мереж в Україні та відсутність технічних підстав для втручання у їх роботу.

  Ми звертаємось до суб’єктів господарювання у сфері телекомунікацій чітко дотримуватися вимог законодавства України та не порушувати законного права споживачів на вільний доступ до телекомунікаційних послуг.

  Ми нагадуємо споживачам телекомунікаційних послуг про їх законне право на вибір виду та кількості телекомунікаційних послуг, а також вибір оператора, провайдера телекомунікацій. У разі, якщо ваш провайдер безпідставно скорочує перелік послуг (зокрема, відключає телеканали), вимагайте їх включення або переходьте до іншого оператора.

  Ми вимагаємо від представників органів державної влади і місцевого самоврядування безумовного забезпечення конституційних прав громадян на доступ до інформації та виконання встановленого законодавством обов’язку щодо створення сприятливих умов для функціонування телекомунікаційних мереж загального користування і повноцінного надання телекомунікаційних послуг, в також прийняття всіх необхідних заходів щодо попередження пошкоджень і незаконних втручань у роботу телекомунікаційних мереж.

   

   

  Інтернет Асоціація України

  Здохну, але життя проживу до кінца...

  Посилання на коментар
  Поділитись на інші сайти

  Гість
  Ця тема закрита для опублікування відповідей.
  ×
  ×
  • Створити...

  Важлива інформація

  Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..