Перейти до змісту
  • Авто/Мото
  • Антикоррозийная обработка


    Kukufs

    Рекомендовані повідомлення

    Добрий день.

    Може хтось підкаже в Броварах перелік СТО чи просто хто зробить антикорозійку для авто chevrolet lacetti 2012 року.

    До кого краще йти чи не йти. Буду вдячний за інформацію.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Аналогично интересно.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    как ехать на торгмаш за первым мостом направо почти напротив заправки кло там делают на гараже вывеска антикорозийка,шо по чем не знаю,я себе сам обрабатывал)Дешевле и надежней,всего то надо,пульвилизатор (чтоб во все щели позадувать,мазута эта черная забыл как она,яма и кисточка))После обработки где то неделю или две в машине воняет. Змінено користувачем velmen2

    73422536_2171135909854914_75126322358166

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    На интернате (поворот на интернат на углу) ребята хорошо продувают, нормальными мазутами которые яблоком пахнут а не воняют.

    реклама удалена администрацией

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    как ехать на торгмаш за первым мостом направо почти напротив заправки кло там делают на гараже вывеска антикорозийка,шо по чем не знаю,я себе сам обрабатывал)Дешевле и надежней,всего то надо,пульвилизатор (чтоб во все щели позадувать,мазута эта черная забыл как она,яма и кисточка))После обработки где то неделю или две в машине воняет.

    За мостом не советую, знакомый сказал что зря деньги отдал, свою отдавал в Гоголев, претензий нет.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..