Перейти до змісту
  • Авто/Мото
  • Увага всім водіям міста Бровари!


    Рекомендовані повідомлення

    Привіт всім. Хочу повідомити місцевих водіїв, що страхова компанія "Лафорт", в якій застраховано більшість авто в Броварах - банкрут.

    Пруф МТСБУ

    Сюжет ТСН .

    Велике прохання попередити своїх знайомих та близьких, щоб розірвали договір з СК Лафорт та застрахувались в нормальній страховій.

    Будьте уважні на дорогах, оскільки попавши в ДТП не по своїй вині - грошей ви не отримаєте.

    Майже все організації в Броварах, як пов'язані з автомобілями парять поліс Лафорта по найнижчій ціні.

    Пам'ятайте, поліс для Броварів без урахуванням коефіціента бонус-малус коштує мінімум 500 грн (для двигунів до 1600 см куб). Якщо Ви купляєте дешевше - ви купляєте відмазку для співробітків ДАІ і ніхто не буде платити за шкоду, яку ви нанесли третім особам.

    Дякую за увагу, будьте уважні на дорозі.

    Змінено користувачем Security
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Привіт всім. Хочу повідомити місцевих водіїв, що страхова компанія "Лафорт", в якій застраховано більшість авто в Броварах - банкрут.

    Пруф МТСБУ

    Сюжет ТСН .

    Велике прохання попередити своїх знайомих та близьких, щоб розірвали договір з СК Лафорт та застрахувались в нормальній страховій.

    Будьте уважні на дорогах, оскільки попавши в ДТП не по своїй вині - грошей ви не отримаєте.

    Майже все організації в Броварах, як пов'язані з автомобілями парять поліс Лафорта по найнижчій ціні.

    Пам'ятайте, поліс для Броварів без урахуванням коефіціента бонус-малус коштує мінімум 500 грн (для двигунів до 1600 см куб). Якщо Ви купляєте дешевше - ви купляєте відмазку для співробітків ДАІ і ніхто не буде платити за шкоду, яку ви нанесли третім особам.

    Дякую за увагу, будьте уважні на дорозі.

    откуда сума в 500грн?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ціни на поліси страхових компаній, які платять, а не відмазка дла ДАІ.

    Українська страхова група: 633,6 грн осаго для Броварів з двіглом до 1.6

    АХА страхування: 607 грн осаго для Броварів з двіглом до 1.6

    Ціни вказані з нульовими франшизами.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ціни на поліси страхових компаній, які платять, а не відмазка дла ДАІ.

    Українська страхова група: 633,6 грн осаго для Броварів з двіглом до 1.6

    АХА страхування: 607 грн осаго для Броварів з двіглом до 1.6

    Ціни вказані з нульовими франшизами.

    я в тасе страховал 314 грн отдал.И не в машине на обочине гдето,а у них в офисе на гагарина. Змінено користувачем velmen2

    73422536_2171135909854914_75126322358166

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ціни на поліси страхових компаній, які платять, а не відмазка дла ДАІ.

    Українська страхова група: 633,6 грн осаго для Броварів з двіглом до 1.6

    АХА страхування: 607 грн осаго для Броварів з двіглом до 1.6

    Ціни вказані з нульовими франшизами.

    точно это броварские цены, а не для Киева? откуда инфа?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я в тасе страховал 314 грн отдал.И не в машине на обочине гдето,а у них в офисе на гагарина.

    Скинь сюда свои коэффициенты с полиса.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    точно это броварские цены, а не для Киева? откуда инфа?

    Да, для Броваров. Побывал в ихних главных офисах.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да, для Броваров. Побывал в ихних главных офисах.

    ты говоришь, если я купил осаго за 320грн в Провидна, которое зарегино мототранспортным бюрю Украины, то это филькина грамота? так давай на ТСН напишем или Надзвичайни новини пусть раследование проведут

    или может это тебе лапшы навешали?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ты говоришь, если я купил осаго за 320грн в Провидна, которое зарегино мототранспортным бюрю Украины, то это филькина грамота? так давай на ТСН напишем или Надзвичайни новини пусть раследование проведут

    или может это тебе лапшы навешали?

    Мне никто не вешает лапшы. Я попал в передрягу и почти всё знаю о рынке страхования Украины.

    В провидной всё нормально с выплатами до 20к. Больше - очень трудно выбить бабки, но можно.

    Чем больше тарифы в СК, тем лучше у неё с выплатами. Много мозгов не нужно, что бы это понимать.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    http://www.mtsbu.kiev.ua/ua/for_consumers/96536/96546/

     

    считайте. все официально. сегодня страховался в ск провидна - сумма 243 грн. все соответствует

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мне никто не вешает лапшы. Я попал в передрягу и почти всё знаю о рынке страхования Украины.

    В провидной всё нормально с выплатами до 20к. Больше - очень трудно выбить бабки, но можно.

    Чем больше тарифы в СК, тем лучше у неё с выплатами. Много мозгов не нужно, что бы это понимать.

    тарифы не должны быть больше или меньше. они должны соответствовать закона Украины.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    тарифы не должны быть больше или меньше. они должны соответствовать закона Украины.

    Они все соответствуют. Он у лафорта вообще самые вкусные цены были ) Доигрались. :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Они все соответствуют. Он у лафорта вообще самые вкусные цены были ) Доигрались. :)

    почитай внимательно в случае банкротства кто берет на себя все выплаты. к чему вообще эта тема? твои посты как пальцем по воде
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    почитай внимательно в случае банкротства кто берет на себя все выплаты. к чему вообще эта тема? твои посты как пальцем по воде

    Интересно, как люди будут бабки выбивать у государства (МТСБУ).

    Думай шире.

    Я пишу людям, что бы были аккуратны и не напоролись на жлоба в Броварах, который сэкономил пару сотен гривен и купил полис у Лафорта.

    Я попал в ДТП 13.09.2012 имея полис Лафорта. До сих пор потерпевшая сторона денег не получила. И как я понял потерпевшая сторона долго и нудно будет выбивать бабки в МТСБУ.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..