Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • Ислам


    Рекомендовані повідомлення

    мне нравится в исламе одна вещ - запрет пить спиртное... нашей стране ислам годиков так на 5 не помешал бы ИМХО потому как она "тонет" в алкоголизме!

     

    может кто знает, на короленко есть забегаловка (там де три магазинчика возле остановки 330 маршрутки)... дак вот я еду на учебу в 7 часов утра и иду туда на остановку. уже в это время там целая очередь минимум из 10 человек!!! песец, 10 потеряных душ! и это капля в море :( и наша вера, християнство, не имеет никаких канонов, заставляющих сдерживать себя в употреблении алкоголя...

    ну это так, просто "мысли в слух"... <_>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Две проблемы.

    В исламе говорится убить неверного... НО "убей неверного в себе".

    Убьешь неверного попадешь в рай? Все верно. В нашей вере то же самое. Убей в себе дьявола, взрости в себе веру, выбери между добром и злом верную дорогу, и иди себе в рай, никто не мешает.

    Пить? Да, ислам запрещает точно так же как и христианство: "Не упивайся (тут часто люди ставят точку (там еще вообще-то про вино говрится, но не столь важно)), ибо это может привести к греху".

    Запрета нет на алкоголизм, просто предупреждение...

     

    Коран почитай, что сдерт с Библии на свой лад...

    И зачем принимать какие-то веры? Нужно просто жить по совести

    когда ты ведешь себя не правильно - ты платишь штрафы.

    когда ты ведешь себя правильно - ты платишь налоги.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Две проблемы.

    В исламе говорится убить неверного... НО "убей неверного в себе".

    Убьешь неверного попадешь в рай? Все верно. В нашей вере то же самое. Убей в себе дьявола, взрости в себе веру, выбери между добром и злом верную дорогу, и иди себе в рай, никто не мешает.

    Пить? Да, ислам запрещает точно так же как и христианство: "Не упивайся (тут часто люди ставят точку (там еще вообще-то про вино говрится, но не столь важно)), ибо это может привести к греху".

    Запрета нет на алкоголизм, просто предупреждение...

     

    Коран почитай, что сдерт с Библии на свой лад...

    И зачем принимать какие-то веры? Нужно просто жить по совести

     

    "жить по совести"---нерозумію цього, в деяких совісті хватає вбити людину!

    І головне, ще не так багато часу прошло щоб забути як віруючі в іслам вели війни між собою, і вся біда в тому що в своїх війнах вони спиралися на релігію-тобто вона дозволяла це!ось після таких аргументів все частіше поченаєш думати чи варто вірити в такого Бога :unsure: !

    хм....вже доведено що релігії виникали через трактування біблії(тієї самої що була з самого початку), так чому ж вони такі різні?і яка з релігій правельніша в перекладах?

    Змінено користувачем #AXEL#
    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не так уж и много времени прошло, что бы забыть войны которые устраивали христиане, опираясь на религию... я уже про Инквизу просто молчу.

    когда ты ведешь себя не правильно - ты платишь штрафы.

    когда ты ведешь себя правильно - ты платишь налоги.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не так уж и много времени прошло, что бы забыть войны которые устраивали христиане, опираясь на религию... я уже про Инквизу просто молчу.

     

    немогу не согласитса!

    а на рахунок мого запитання яка з релігій правельніша ?, гордо відповім - жодна(власна думка), чому я так вважаю - да тому що біблію перекладала людина, а люди часто помиляються, і може саме та людина яка перекладала шукала для себе користі!!!

    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    скажу жальше больше - Библию писал человек ) Со своей точки зрения, но с наставления божего. А вообще сколько людей,столько и взглядов...

    когда ты ведешь себя не правильно - ты платишь штрафы.

    когда ты ведешь себя правильно - ты платишь налоги.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    як я і казала,всі релігії сповідають одне і те саме...тільки по-своєму інтерпритуючи...

     

    Почти совпадают есть такие очень яркие и резкие отличаи аж страшно стает!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    скажу жальше больше - Библию писал человек ) Со своей точки зрения, но с наставления божего. А вообще сколько людей,столько и взглядов...

     

    Біблію писала не одна людина а сотні чи навіть тисячі. Біблія пережила завоювання і переводи в яких була загублена суть. Більшість навіть не може сказати на якій мові були написані перші записи зато всі ствержують що перевели досконало.

    Книга Мормонів також написана людиною але диктував їй в свідомості Ісус так що тепер кому вірити?

    Life is good!!!!

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1258_264_1748.jpg

    Кохаю Україну!!!!

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1258_264_6779.jpg

    Україна the BEST!!!

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1258_264_3009.jpg

     

    Краще займатись сексом раз в неділю ніж 100 раз на день говорити про нього.

    стучите и вам ответят 389306533

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1175964487/gallery_1258_645_740.jpg

    __________________________________

    Библия учит любить ближнего своего, а Камасутра объясняет, как именно.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Досить чікава релігія Але чомусь мені біблія здаєтся ну навіть незнаю як сказатb ну гуманнішою чи що.
    Ушол в себя, вернусь не скоро...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Просто изучаю ислам и хочу принять!!!

     

    релігія безеперечно цікава і гідна,щоб її знали всі хоч трошки,але приймати її,чи не занадто?!ти мало знаєш про життя мусульманів,тобі,напевно розказали,що це все мила казочка,а не життя.так от,не вір!і не смій змінювати своє віросповідання(християнство),спілкуватись перестану! :P
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    релігія безеперечно цікава і гідна,щоб її знали всі хоч трошки,але приймати її,чи не занадто?!ти мало знаєш про життя мусульманів,тобі,напевно розказали,що це все мила казочка,а не життя.так от,не вір!і не смій змінювати своє віросповідання(християнство),спілкуватись перестану! :P

     

    Я НЕ ПРИНИМАЛ ХРИСТИАНСТВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я не расист поетому не буду ни критиковать ни что либо другое
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А при чем здесь расизм?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я НЕ ПРИНИМАЛ ХРИСТИАНСТВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    то хто ж ти?невже приємно жити без віри?!без віри ти ніхто(це не прямо про тебе)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    то хто ж ти?невже приємно жити без віри?!без віри ти ніхто(це не прямо про тебе)

    А що, якщо не носиш на шиї хреста - то вже й без віри? Не плутай віру й релігію.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    то хто ж ти?невже приємно жити без віри?!без віри ти ніхто(це не прямо про тебе)

     

    ты это... вообще понимаешь, что говоришь? :blink:

    когда ты ведешь себя не правильно - ты платишь штрафы.

    когда ты ведешь себя правильно - ты платишь налоги.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А що, якщо не носиш на шиї хреста - то вже й без віри? Не плутай віру й релігію.

     

    причому тут це,я щось написала про хрести???ти знаєш,що він носить а що ні???!!!

     

    ты это... вообще понимаешь, что говоришь? :blink:

     

    так,розумію,а до вас не доходить я бачу.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Та до нас то доходит, а вот до тебя явно нет...

    Ну да ладно.

    А вообще вот одна фраза хорошая - "Не лезь со своим уставом в чужой монастырь"...

     

    И мне интересно, а тебе не противно ли жить со слепой верой?

    когда ты ведешь себя не правильно - ты платишь штрафы.

    когда ты ведешь себя правильно - ты платишь налоги.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Та до нас то доходит, а вот до тебя явно нет...

    Ну да ладно.

    А вообще вот одна фраза хорошая - "Не лезь со своим уставом в чужой монастырь"...

     

    И мне интересно, а тебе не противно ли жить со слепой верой?

     

    а чому ти вирішив,що вона сліпа?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..