Перейти до змісту
  • Політика
  • Жорстоко побито депутата - захисника броварського парку


    Drok

    Рекомендовані повідомлення

    как будто у тебя его кто-то хотел брать

     

    Звонок сфотографировали когда начались разводы что якобы никто и не звонил в скорую, а вобще твои аргументы и точка зрения имеют право на существование

    на твоем диване

     

     

    Ну для начала - я тебе не мама, не подружка,

    и свиней с тобой мы тоже вместе не пасли

    , поэтому тыкать на старте не стОит, можно и на грубость нарваться.

     

    Интервью давал поболее раз чем ты - это как пить дать, поэтому знаю о чем говорю. Да и не имею привычки оперировать информацией, в достоверности и правильности которой не уверен.

     

    Высказал свое мнение, которое для меня является правильным, точно так-же, как и твое для тебя, на диване или под диваном - это уже твоя личная драма, я хз как у тебя с этим обстоят дела.

    Если этих аргументов для тебя недостаточно - вэлкам в ЛС, там и продолжим, нечего засерать форум, вы своей оппозицией хз к кому и так тут достаточно насорили.

     

    Всем остальным - спасибо за внимание.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Бедный, несчастный оппозиционный депутат, у которого не хватило денег даже на охрану...

    ...и звоночек в скорую по 103 сфоткали, и несчастный побитый свои переговоры с милицией и врачами записывал на диктофон - не чересчур-ли вы подготовились? Знаю по себе - после сотрясения мозга особого рвения и желания давать интервью не бывает.

    Я думаю, справа ж не в тому, що грошей на охорону не вистачило - просто це ж не Верховної Ради депутат, а міської ради - з охороною вони зазвичай не їздять. У депутатів міськрад взагалі часто навіть офісу немає. А Ви багато знаєте депутатів міської ради, які їздять з охороною? Можете когось із наших назвати?

     

    А дзвіночки в наш час ніхто спеціально на диктофон не записує. На телефон ставиться програмка, яка сама записує всі розмови. Ось, наприклад, така для Android: Record My Call - сам використовую. Схожі є і для iPhone.

    Це зручно: по-перше, якщо хтось повідомляє важливу інформацію, то завжди можна прослухати потім, а у випадку депутату, коли на телефон можуть надходити погрози, це тим паче актуально.

     

    Я нікого не захищаю, але докази Ваші безпідставні.

    Змінено користувачем Serg Illiukhin

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    До речі, ось сюжети деяких телеканалів про напад на Різаненка:

     

    News24:

    http://24tv.ua/news/newsVideo.do?u_brovara...objectId=184515

     

    TVi:

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я нікого не захищаю, але докази Ваші безпідставні.

    Так вся справа в тому, що і я нікого не захищаю, просто набридло!

    Розмова йшлася про інтерв"ю, а не про побиття - тут зовсім інша справа:и отримав по мордасах - і грець з ним, навіщо піаритись на своїй розбитій пиці. Якщо настукали по обличчу - мабутьбуло за що, і не треба кричати, що головний лікар КМЛШМД (Київської міської лікарні швидкої медичної допомоги) - не член "Нашої України" або "Батьківщини", чи навіть "Фронту змін", і тому (от, курва), дозволив собі просити коштів на придбання медичних засобів першої допомоги, кошти на придбання яких йому не видають.

    Змінено користувачем R_O_M_A_N
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так вся справа в тому, що і я нікого не захищаю, просто набридло!

    Розмова йшлася про інтерв"ю, а не про побиття - тут зовсім інша справа:и отримав по мордасах - і грець з ним, навіщо піаритись на своїй розбитій пиці. Якщо настукали по обличчу - мабутьбуло за що

    А й справді: розстріляли десь під парканом десяток-двоє людей - та й грець з ними! Мабуть, було за що! А може вони, наприклад, не вступили в Партію Регіонів вчасно?! Навіщо ж на трупах якихось піаритись?!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хорошо, спросим прямо: ждете, пока вас не будут бить до состояния "больничка"?...

    Надеюсь, у вас есть козыри в кармане, способные перекрыть физическое решение проблемы ими.

    В противном случае, сами понимаете, пропагандируемый не насильственный метод окажется всего-навсего......

     

    Верю в успех правого дела.

    Сабар упар манус сатья тахар упар наин.

    Без шуток.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Бедный, несчастный оппозиционный депутат, у которого не хватило денег даже на охрану - один водитель, и тот какой-то кволый, даже не сопротивлялся.

    Да кричите сколько угодно о вашей частности и порядочности - не верю (с) Станиславский.

    Ну и если честно: одному мне кажется все это похожим на заказуху и черный пиар на фоне травмирования: и звоночек в скорую по 103 сфоткали, и несчастный побитый свои переговоры с милицией и врачами записывал на диктофон - не чересчур-ли вы подготовились? Знаю по себе - после сотрясения мозга особого рвения и желания давать интервью не бывает. Вот и возникает резонный вопрос: а был ли мальчик?

    Предупреждаю недовольство ТСа и затертый пост: коль уж вы кричите о хваленой дерьмократии, то и моя точка зрения имеет право на существование.

    Про заказуху розкажіть його дружині та батькам, які вже третю добу чергують біля нього у лікарні.

     

    Всі телефонні розмови Павло вже давно записує (це відбувається автомативно, така функція включена у його телефоні), що цілком логічно, зважаючи на те, чим він займається - проводить "депутатські розслідування" земельних зловживань. І попри те, що йому неодноразово "радили" перестати, він продовжував. Бо зрештою, як інакше зупинити цей цинічний дерибан майна громади?! Він подавав численні депутатські звернення в правоохоронні органи, спілкувався з громадянами, запитував та робив копії документів. І назбирав дуже багато матеріалу. Вочевидь, забагато. Ось і було організовано цей напад на нього.

     

    Він знав, що він ризикує, але бажання докопатися до правди та зупинити порушення закону було сильнішим. І він за це постраждав фізично. А тепер ось такі от люди як ви починаєте сумніватись у тому, що напад дійсно стався. Звісно, у нашій демократичні державі ніхто не може заборонити вам мати власну думку, але перш ніж її оприлюднювати - проаналізуйте факти, дійсно подумайте, запитайте та уточніть щось - і може думка у вас буде інша. А ще краще поставте себе на його місце, уявіть, що з вами все це сталось, а потім уявіть, як хтось почне сумніватись, що вас дійсно побили...

     

    а давати інтерв'ю потрібно обов'язково, навіть пересилюючи біль та небажання показуватись у ненайкращому вигляді. Це робиться з метою убезпечити себе від подальших нападів.

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так вся справа в тому, що і я нікого не захищаю, просто набридло!

    что именно тебе надоело?

    Розмова йшлася про інтерв"ю, а не про побиття - тут зовсім інша справа:и отримав по мордасах - і грець з ним, навіщо піаритись на своїй розбитій пиці.

    если у тебя есть много денег, то можно замять даже массовый расстрел, при условии, что за этим не будет следить общественность. слова человека, который работает в апелляционном суде.

    Якщо настукали по обличчу - мабутьбуло за що

    крутой принцип! хорошо работает. получил по голове, наверное, было за что. менты забили до смерти, наверное, было за что и т.д.

    не согласился жрать из общего корыта, наверное, есть за что?

    і не треба кричати, що головний лікар КМЛШМД (Київської міської лікарні швидкої медичної допомоги) - не член "Нашої України" або "Батьківщини", чи навіть "Фронту змін", і тому (от, курва), дозволив собі просити коштів на придбання медичних засобів першої допомоги, кошти на придбання яких йому не видають.

    он подписывает каждый год документ, который согласовывает количество выделяемых ему средств.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Офіційне повідомлення від помічників депутата - Міліція перекручує інформацію стосовно нападу на депутата Різаненка
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хто "замовив" Різаненка?

    чекайте скоро спеціальне журналістське розслідування

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хто "замовив" Різаненка?

    чекайте скоро спеціальне журналістське розслідування

    чекаємо з нетерпінням!! у нас є й свої версії.
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Коментар "Маєш Право Знати" стосовно версії Різаненка: Хто міг замовити напад

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Коментар "Маєш Право Знати" стосовно версії Різаненка: Хто міг замовити напад

    Цікаво, у когось є здогадки, хто конкретно це міг бути?

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Цікаво, у когось є здогадки, хто конкретно це міг бути?

    Капитан Очевидность считает что это Трощенко
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Капитан Очевидность считает что это Трощенко

    Дякую за версію :)

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Спеціальне журналістське розслідування від Андрія Качора (aka Дрок):

    Хто міг замовити напад на Різаненка? Спеціальне журналістське розслідування

    Змінено користувачем Serg Illiukhin

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Спеціальне журналістське розслідування від Андрія Качора (aka Дрок):

    [magnet=http://pravo-znaty.org.ua/novini/%D1%85%D1%82%D0%BE-%D0%BC%D1%96%D0%B3-%D0%B7%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%B4-%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D1%96%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B0/" target='_blank'>Хто міг замовити напад на Різаненка? Спеціальне журналістське розслідування[/magnet]

    З відео та фото це розслідування ще більш виразне та цікаве. Супер!
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Заява автора публікації з приводу можливих наслідків та загроз, пов'язаних з оприлюдненням розслідування "Хто міг замовити напад на Різаненка?"

    http://pravo-znaty.org.ua/pro-iniciativu/n...BC%D0%BE%D0%B2/

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..