Перейти к содержимому


Фотография
* * * * * 1 Голосов

Електронна петиція: Про заборону і відмову від використання антибіотиків


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

  #1 Алекс12

Алекс12

  Новичок

 • Пользователь
 • Pip
 • Репутация:
  1
 • 49 сообщений
 • Пол:Мужчина
 • Город:Бровары

Отправлено 05 September 2019 - 15:39

Доброго дня! помітив цікаву та дуже актуальну в сьогоденні петицію яка може вплинути на покращення здоровя  нашого та майбутніх поколінь. Прохання ознайомитись та підтримати.

Дякую.

По можливості зробіть розповсюдження даної петиції.

_______________________________________________________________________

 

_______________________________________________________________________

Посилання на петицію: https://petition.pre...2e_eghsmlZjg0Bs

_______________________________________________________________________

Про заборону і відмову від використання антибіотиків у птахівництві, тваринництві, рибництві, рослинництві й молочній промисловості України!

Використання антибіотиків у сільському господарстві з профілактичною метою та в якості стимуляторів росту призвело до появи супербактерій, резистентних до антибіотиків (несприйнятливих до лікування антибіотиками) й передачі генів-переносників людині.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я обсяг використованих у ветеринарії антибіотиків для продуктивних тварин, птиці та аквакультури на сьогоднішній день більш ніж в 2 рази перевищує обсяг лікарських засобів, що застосовуються в медицині, що веде до накопичення залишків ветеринарних препаратів у продуктах тваринництва і рибництва.

Зростають масштаби несанкціонованого застосування антибіотиків для обробки призначених для тривалого зберігання і транспортування морепродуктів, морської риби, фруктів та овочів, в яких ці засоби не нормуються і, відповідно, не контролюються під час вступу на споживчий ринок.

Згідно прогнозу Всесвітньої організації охорони здоров'я до 2050 року щорічна смертність через антибіотикорезистентність в Азіатському регіоні складе - 4 730 чоловік, Африці - 4 150 чоловік, Європі - 390 000 чоловік, Південній Америці - 392 000 осіб, Північній Америці - 312 000 чоловік , а сумарні втрати ВВП - 8% або близько 100 трильйонів доларів.

В Україні ж немає жодної статистики, що свідчить про неконтрольоване застосування антибіотиків

Поряд з очевидною користю від цілеспрямованого застосування антибіотиків як лікарських засобів, сьогодні доведено існування їх побічних негативних ефектів на організм:

- формування антибіотикорезистентності до збудників харчових інфекцій, що позбавляє людину ефективних засобів лікування захворювань;

- поширення збудників інфекційних захворювань зі зміненими властивостями та підвищеною агресивністю;

- алергізація населення;

- порушення мікрофлори шлунково-кишкового тракту.

Винахід антибіотиків це прорив в медицині, але антибіотикорезистентність позбавить нас ефективних засобів лікування, що скоротить тривалість життя або в кращому випадку погіршить її якість. Просимо Вас не залишатися байдужими до цієї проблеми яка стосується кожного громадянина та загрожує здоров'ю наших дітлахів.

Прошу підтримати петицію про заборону і відмову від використання антибіотиків у птахівництві, тваринництві, рибництві, рослинництві й молочної промисловості України.

 


 • 0
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей