Перейти до змісту
  • Other
  • Українська музика


    Jokеr

    Рекомендовані повідомлення

    Підскажіть сайт, де є багато різної української музики (щоб і рок, і поп, і народна), обновлювався щоб регулярно. В цій темі також писати яка укр. музика подобається.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мне група тик нравица!можеш тут поискать http://video.i.ua/channel/156
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мені подобаєтся реп... відповідно подобаєтся і Українскій реп))) точніше на українскій мові!

    можу скинути...якщо захочеш...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мені подобаєтся реп... відповідно подобаєтся і Українскій реп))) точніше на українскій мові!

    можу скинути...якщо захочеш...

    Хочу) хочу всьо українське) що за виконавці?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хочу) хочу всьо українське) що за виконавці?

    - Brooky

    - funtosik (послухай пісню - декілька хвилин)

    - ВульФФ (наприклад - Історії З Життя або Я Не В Шоу-Бізі)

    - МіСТо 44 ( пісня - ВИРОК)

    - На Bідміну Bід "http://torrent.brovary.net/torrent/20700"

    - Самозахист "http://torrent.brovary.net/torrent/44957"

    - Символіка 3-х (напр. Безлюд)

     

    ще гарна група альтернатива

     

    -РОЛІКС

     

    ну і звичайно ТАРТАК, Бумбокс, Грін-Грей, Скай, ТІК, Скрябін, Друга ріка, Океан Ельзи...

     

    і чуть не забув про ТНМК та Крихітка Цахес...

    Змінено користувачем XAK3P
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну і звичайно ТАРТАК, Бумбокс, Грін-Грей, Скай, ТІК, Скрябін, Друга ріка, Океан Ельзи...

     

    і чуть не забув про ТНМК та Крихітка Цахес...

     

    на рахунок цього згоден.....найс

    El Barça es más que un club («Барса» — це більше, ніж просто клуб)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    на рахунок цього згоден.....найс

    просто остальне ти нечув .... лоло

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    з українського багато колективів подобається в основному це рок : Fakultet (дуже декому може нагадати Guano Apes ) , Димна суміш , Мертвий півень , Кому вниз , Горгішелі , Крихітка цахес , старі альбоми Скрябіна , Фактично самі , Гайдамаки , Гадюкіни брати , Мед Хедс , Люк , ТНМК . Також рекомендував би послухати тексти в виконанні Сергія Жадана з гуртами Собаки в космосі та Оркестр Че , записи Андруховича з поляками Карбідо , Дримба да дзига , Даха браха , Перкалаба , особливо рекомендується Оркестр Янки Козир , Піккардійська терція , Гуцул Каліпсо , Сестри Тельнюк .

    Багато укр.музики різних напрямків зможеш знайти на ex.ua , також колись був непоганий ресурс parazitakusok та sichkarnia ...шукай і слухай )))

     

    мені подобаєтся реп... відповідно подобаєтся і Українскій реп))) точніше на українскій мові!

    можу скинути...якщо захочеш...

    що з українського репу порекомендуєш , де можна знайти польський реп та що порекомендуєш ?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Our dreams are what we are inside, and when we close our eyes, we see our future

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тебе нравится именно музыка украинских музыкантов или просто украиноязычная?

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    просто остальне ти нечув .... лоло

     

    а ты тип знаток??

     

    есть их оч много..))

    Верю только в то, что вижу, говорю - что на самом деле думаю, безразличен к сторонним мнениям, не равнодушен к правде.....

     

    http://www.worldometers.info/uk/

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тебе нравится именно музыка украинских музыкантов или просто украиноязычная?

    Хм.... кагбе і те і те. Хочу просто оцінити творчість українських музикантів, україномовних у тому числі.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Самые крутые украинские группы - это xDeviantx (R.I.P), Strike Each Other и Время Поражений. Но никто из не поёт на украинском (кроме одной песни у девианта)

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..