Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • Покупаю советскую аудиоаппаратуру


    Рекомендовані повідомлення

    Че вы так радуетесь "советской акустике"? Она, что самая качественная (по звуку)? Возьмем магнитофон Маяк, любой модели, на нем же прослушивать записи не возможно, перематывать кассеты он действительно умеет быстро. Может вы просто аналогов не слышали или сравниваете с китайскими центрами за 500грн?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 55
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Че вы так радуетесь "советской акустике"? Она, что самая качественная (по звуку)? Возьмем магнитофон Маяк, любой модели, на нем же прослушивать записи не возможно, перематывать кассеты он действительно умеет быстро. Может вы просто аналогов не слышали или сравниваете с китайскими центрами за 500грн?

    Маяк был, Был с большой буквы, а то что у него голова была отличная нет спора, качество звука было на уровне, с касеты взять много взять неьзя, мне так кажеться???? или японский аналог за 1000 бачей мог с касеты МК 60 выкроить больше???

     

    Да и касета умерла вроде!!! где купить её?

    Змінено користувачем Gorblyk
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Маяк был, Был с большой буквы, а то что у него голова была отличная нет спора, качество звука было на уровне, с касеты взять много взять неьзя, мне так кажеться???? или японский аналог за 1000 бачей мог с касеты МК 60 выкроить больше???

     

    Да и касета умерла вроде!!! где купить её?

    Ты сам понял что написал?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Советская техника рулит. Вон у меня S-30B служат верой и правдой, любой китаец позавидует и соседи по батареям будут бить)
    И вечный бой! Покой нам только снится.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Советская техника рулит. Вон у меня S-30B служат верой и правдой, любой китаец позавидует и соседи по батареям будут бить)

    Громкость не значит чистота звука, можно и перфоратор включить, соседи тоже не обрадуются :D
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты сам понял что написал?

     

    Це ти якщо не понімаєш то не пиши сюди!

    Gorblyk- все правильно написав!

    В радянській техніці наоборот звук чистий!

    І якщо ти кажеш що зарубіжний апарат цього чясу кращий від наприклад Radiotehniki S-50B то ти не правий!

    Наприклад любий муз.центр який по паспорту 100W то він стікі не видасть, він буде токо кричати і з великим іскаженіям а S-50B гратиме 50W -я в цьому впевнений і звук буде чистий без іскаженія і гратимуть вони громче від нового муз. центра чи навіть якіхось 5 і 1!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Це ти якщо не понімаєш то не пиши сюди!

    Gorblyk- все правильно написав!

    В радянській техніці наоборот звук чистий!

    І якщо ти кажеш що зарубіжний апарат цього чясу кращий від наприклад Radiotehniki S-50B то ти не правий!

    Наприклад любий муз.центр який по паспорту 100W то він стікі не видасть, він буде токо кричати і з великим іскаженіям а S-50B гратиме 50W -я в цьому впевнений і звук буде чистий без іскаженія і гратимуть вони громче від нового муз. центра чи навіть якіхось 5 і 1!

    Ты мне будешь рассказывать про советскую акустику? не смеши. Причем здесь 100 Ватт? Я же говорю: не ровняйте с китайскими муз. центрами, а возьмите акустику класса s-50, s-90, Амфитон, Дойна и т. д. и сравните с зарубежными аналогами тех же годов, тогда сможете писать, что действительно круто. В те годы, зарубежная аппаратура действительно стояла очень больших денег, поэтому про нее можно было только мечтать, смотря на журналы. Хотя, s-90 тоже стояли хороших денег. Змінено користувачем Hekis
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты мне будешь рассказывать про советскую акустику? не смеши. Причем здесь 100 Ватт? Я же говорю: не ровняйте с китайскими муз. центрами, а возьмите акустику класса s-50, s-90, Амфитон, Дойна и т. д. и сравните с зарубежными аналогами тех же годов, тогда сможете писать, что действительно круто. В те годы, зарубежная аппаратура действительно стояла очень больших денег, поэтому про нее можно было только мечтать, смотря на журналы. Хотя, s-90 тоже стояли хороших денег.

    Чього ти все повязуєш с китаєм?

    Зараз багато різніх є виробників!

    Тоді достати зарубіжні апарати було неможливо!

    І зараз майже теж які були в 70-90р.!

    Да і зарубіжні апарати від наших майже не відрізнялися!

    а тількі товщиною стінки і так далі!

    Наші заводи створювали подібні аналогі європейській апаратурі!

    S-90B- це перші радянські колонкі які відповідали всім європейським параметрам!

    І в цій темі говорят про радянське а не про зарубіжне!

    Змінено користувачем m1lk
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Можу подарувати 240 маяк:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У меня был такой маячёк. Зверь.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У меня был такой маячёк. Зверь.

     

    Так!

    Хороший маяк!

    А ти його продав?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ого ,а я навіть незнав що радянська техніка так цінуєтся ,було на дачі купа тахніки так я її викінув :o
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ого ,а я навіть незнав що радянська техніка так цінуєтся ,було на дачі купа тахніки так я її викінув :o

    вона зараз мало ким цінується :huh:

    :lol:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    вона зараз мало ким цінується :huh:

    :lol:

    А я важаю що радянською технікою чимало людей цікавится!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    есть такой вот усилитель.не включал лет 5. работал нормально (соседи подтвердят )

     

     

     

    цена символическая.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    есть такой вот усилитель.не включал лет 5. работал нормально (соседи подтвердят )

     

     

     

    цена символическая.

     

    Скікі за його хочеш?

    Змінено користувачем m1lk
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    есть такой вот усилитель.не включал лет 5. работал нормально (соседи подтвердят )

     

     

     

    цена символическая.

    ціна?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ціна?

    я перший спросив!!! :P :P :P Змінено користувачем m1lk
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так!

    Хороший маяк!

    А ти його продав?

    В село отвезли, там на нем играют.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В село отвезли, там на нем играют.

    и колонки?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А может у кого-то есть усилитель НЧ. Есть саб а некуда подключить. Змінено користувачем BARTON
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А может у кого-то есть усилитель НЧ. Есть саб а некуда подключить.

     

    а саб какой хороший?

    скоко ват?

    Под саб самому спаять можо!

    Змінено користувачем m1lk
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хороший. BLAUPUNKT GTW 1200 MKII

    Я не электронщик сам не спаяю. В деньгах сколько будет стоить если самому паять?

    Змінено користувачем BARTON
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хороший. BLAUPUNKT GTW 1200 MKII

    Я не электронщик сам не спаяю. В деньгах сколько будет стоить если самому паять?

    да це нада заніматся!

    краще купити!

    а ти свого буфера не продаєш?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да це нада заніматся!

    краще купити!

    а ти свого буфера не продаєш?

    Ну о продаже пока не думал.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..