Перейти до змісту
  • Серіали
  • Сериал "heroes" (Герои) Сезон 4


    Рекомендовані повідомлення

    Сериал: Герои / Heroes

    Сезон 4

    http://0day.kiev.ua/uploads2/1253824013_0b1da40395c596b22073751372e3.jpg

     

    Информация о сериале

    Год выхода: 2009

    Жанр: фантастика, драма

    Создетель: Аллан Аркуш

    В ролях: Milo Ventimiglia, Blake Shields, Cristine Rose, Dania Ramirez, Sendhil Ramamurthy, Zachary Quinto, Adrian Pasdar, Hayden Panettiere, Masi Oka, Malcolm McDowell, James Kyson Lee, Ali Larter, Jimmy Jean-Louis, Greg Grunberg, Noah Gray-Cabey и др.

     

    О фильме:

    В сериале рассказывается история нескольких людей, которые ничем не выделялись среди остальных, пока в них не пробудились невероятные способности: телепатия, умение летать, способность путешествовать во времени и другие. Вскоре эти люди понимают, что им уготована решающая роль в предотвращении катастрофы и спасении всего человечества.

     

     

     

    Озвучка: Студия "novafilm"

    Продолжительность: 00:42:57

     

    Файл

    Качество: HDTVRip

    Видео: XviD, 624x352, 994 кб/с

    Звук #1: Русский (Профессиональный (многоголосый)), MP3, 128 кб/с

     

    http://fileshare.in.ua/s/img/bg_ru_new.gif

    БТ

    http://torrent.brovary.net/details.php?id=34588

    Змінено користувачем Dark Angel

    -----------------------------------------------------------


    "Ад - ето иные" Сатр


    -----------------------------------------------------------

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Для чого ця тема? Коли на трекрі є 7 серія. чи це пропозиція файлшаре качати??
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Для чого ця тема? Коли на трекрі є 7 серія. чи це пропозиція файлшаре качати??

    В інеті 7 серія (рус. переводом) з"явилась 5 годин назад! За відсутностю доступа до БТ мені не відомо є вона там чи ні і коли її було залито...

    Але знаю , що є багато користувачів з БП, що не вміють користуватись торентами і дана тема актуальна!

    Змінено користувачем Dark Angel

    -----------------------------------------------------------


    "Ад - ето иные" Сатр


    -----------------------------------------------------------

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В інеті 7 серія (рус. переводом) з"явилась 5 годин назад! За відсутностю доступа до БТ мені не відомо є вона там чи ні і коли її було залито...

    Але знаю , що є багато користувачів з БП, що не вміють користуватись торентами і дана тема актуальна!

    и ты теперь каждую неделю будеш создавать такую тему?

    и еще, те у кого есть инет и так найдут (все умею юзать гугл), а у кого нету твоя тема им не поможет никак, т.к. линка на сеть ты не предоставил...

     

    з.ы. как по мне тупое набивание постов...

    AzzY> ща фразу вычитал великолепную AzzY> типа, от клиента претензия AzzY> "Два клика это много, оптимизируйте."

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    AzzY> ща фразу вычитал великолепную AzzY> типа, от клиента претензия AzzY> "Два клика это много, оптимизируйте."

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    и ты теперь каждую неделю будеш создавать такую тему?

    и еще, те у кого есть инет и так найдут (все умею юзать гугл), а у кого нету твоя тема им не поможет никак, т.к. линка на сеть ты не предоставил...

     

    з.ы. как по мне тупое набивание постов...

    Навіщо нову створювати, достатньо відредактувати тему і все?!

    Нарахунок постів: мені на їх кількість просто начхати, від цього не холодно і не жарко!

    От тільки ці "ВСЕ" постійно ниють, що повсюду потрібно реєструватись (наприклад той самий 0дей з якого взятий постер).

    Змінено користувачем Dark Angel

    -----------------------------------------------------------


    "Ад - ето иные" Сатр


    -----------------------------------------------------------

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Навіщо нову створювати, достатньо відредактувати тему і все?!

    Нарахунок постів: мені на їх кількість просто начхати, від цього не холодно і не жарко!

    От тільки ці "ВСЕ" постійно ниють, що повсюду потрібно реєструватись (наприклад той самий 0дей з якого взятий постер).

    ОЙ ржу))

    інеті 7 серія (рус. переводом) з"явилась 5 годин назад!

    А нічого, що http://torrent.brovary.net/details.php?id=34588

    Добавлено 2009-10-28 09:54:50

    Чи це я рахувати не умію, ОМГ але щось не 5 годин назад, то може від лоста 5 годин назад,а від нови зранку зявилась

    Змінено користувачем Mamonb
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОЙ ржу))

     

    А нічого, що http://torrent.brovary.net/details.php?id=34588

     

    Чи це я рахувати не умію, ОМГ але щось не 5 годин назад, то може від лоста 5 годин назад,а від нови зранку зявилась

    Це означає що в БТ швидше появився реліз ніж на торентс.ру

    13:22

     

    28-Окт-09

    Зайти на БТ я змоги не маю, а на порталі про це жодного слова не було написано!

    -----------------------------------------------------------


    "Ад - ето иные" Сатр


    -----------------------------------------------------------

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..