Перейти до змісту
  • Покотушки
  • Велоперегони Пуща 2009


    Рекомендовані повідомлення

    Офіційне положення:

     

    1. Загальні положення

    «Велоперегони Пуща 2009 » є любительськими велоперегонами.

    Мета й завдання велоперегонів - пропаганда здорового способу життя й велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток аматорського велоспорту в Україні.

    Організатори – Український Велоклуб (velo.org.ua), оргкомітет велоперегонів. Фінансування здійснюється за рахунок спонсорських та стартових внесків.

     

     

    2. Місце й строки проведення

    Велоперегони будуть проводитися 24 травня 2009 року в лісовому масиві Пуща Водиця.

    (Стартова галявина знаходиться в 1 км на Північ від вежі «Каланча»)

    Старт - 11-00. Про порядок старту сказано у відповідному пункті положення.

     

     

    3. Категорії учасників

    Шість категорій учасників:

    - Еліта;

    - Еліта-майстри(30+);

    - Любителі;

    - Любителі-майстри(30+);

    - Дівчата;

    - Ледi(30+);

    Залік особистий.

     

     

    4. Допуск до участі в змаганнях

    Учасники менш 18 років до гонки допускаються лише при письмовій згоді батьків та зняття з організаторів будь-якої відповідальності.

    Для участі в змаганнях необхідний справний велосипед. Обмежень по велосипедах немає.

    Наявність сучасного шолома - обов"язкова.

    Стартовий внесок для всіх категорій – 20 гривень.

     

     

    5. Порядок реєстрації

    Реєстрація проводиться в інтернеті в відповідній гілці форуму. Останній термін интернет-реєстрації – 22 травня. В день старту реєстрація буде коштувати учаснику в 2 рази більше, ніж при попередній реєстрації.

    Стартовий внесок для всіх категорій – 20 гривень.

    23 травня в інтернеті буде опублікований стартовий протокол і учасник буде знати в який час і з ким разом він виходить на старт.

    24 травня, в день старту, учасники будуть здавати розписку про відповідальність, стартовий внесок та отримають номер.

    Початок реєстрації 9-30. Учасник повинен при одержанні номера віддати розписку про відповідальність.

     

     

    6. Попередній перегляд траси.

    Попередній перегляд траси відбудеться 17 травня 2009 року. Можливі додаткові покази, про які буде інформація у відповідній гілці форуму.

    Збір о 14-00 на страртовій галявині.

    Трасса буде частково розмічена 22 травня.

     

    7. Порядок старту

    Старт по 4 учасника, через 1 хвилину.

    Місце учасника на старті визначається організатором на підставі рейтингу та попередньої реєстрації.

    Наприклад зареєструвалось 100 учасників. Першим стартує квартет, який зайняв 25-50-75-100 місця в рейтингу.

    За день до старту учасник буде знати з ким і в який час він стартує.

    Учасники що зареєструвались в день старту будуть стартувати квартетами, який зформує головний суддя на власний розсуд.

     

    8. Порядок проходження дистанції

    Дистанція змагань являє собою коло довжиною близько 17,5 км.

    Любителі та Любителi-Майстри, Дiвчата та Ледi їдуть 1 коло.

    Еліта та Елiта-майстри їдуть 2 кола.

     

    Проходження траси фіксується на контрольних пунктах траси.

    Зрізання траси буде коштувати учаснику дорого, учасник буде дискваліфікований.

    Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У випадку заміни велосипеда спортсмен зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед.

     

    9. Оголошення результатів і нагородження.

    Оголошення результатів відбудеться о 14 годині.

    Учасники, що зайняли з 1 - 3 місце в кожній категорії, нагороджуються грамотами і призами. Також за особливі досягнення вручаються дипломи і призи.

     

    Дане положення є офіційним запрошенням для участі в велоперегонах.

     

    Джерело та офіційний форум - http://velo.org.ua/forum/viewforum.php?f=3...4c488dca3e1b566

     

    Вже є стартові протоколи з номерами учасників, які зареєструвались в інеті завчасно

    Наприклад я стартую в 29-й четвірці, а Enion - в 26-й!

     

    Вже зареєстровано 164 учасники!

    Флюгер был приколочен наглухо и ветер обреченно дул в указанном направлении...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Джерело та офіційний форум - http://velo.org.ua/forum/viewforum.php?f=3...4c488dca3e1b566

     

    Вже є стартові протоколи з номерами учасників, які зареєструвались в інеті завчасно

    Наприклад я стартую в 29-й четвірці, а Enion - в 26-й!

     

    Вже зареєстровано 164 учасники!

     

     

    :biggrin: предварительная регистрация не значит, обьязательную явку )

    многие решили все же ехать на Велодень!

    Змінено користувачем Эмми =)

    У меня есть идеи. Я продвигаю их. Мой девиз: Стремление к новым знаниям – залог успеха! Стремись быть, а не казаться. Ставь большую цель за пределами жизни. И помни перепрыгнуть пропасть на 98% и на 100% - это не одно и то же!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    в пуще всегда гоняет больше, чем регистрируется предварительно.

    удачи всем нашим гонцам. а что олег это многие? он кажись один :)

    пациент скорее мертв, чем жив
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    в пуще всегда гоняет больше, чем регистрируется предварительно.

    удачи всем нашим гонцам. а что олег это многие? он кажись один :)

     

    под многими я имею ввиду человек 20 :smile:

    У меня есть идеи. Я продвигаю их. Мой девиз: Стремление к новым знаниям – залог успеха! Стремись быть, а не казаться. Ставь большую цель за пределами жизни. И помни перепрыгнуть пропасть на 98% и на 100% - это не одно и то же!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    просьба назвать таких. я знаю только одного, может еще 1-2 будет и то вряд ли. разные целевые группы
    пациент скорее мертв, чем жив
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    итак поздравляем наших гонцов!

    по предварительным результатам броварская диаспора заняла такие места:

    алекс шева - 30

    джевел - 45

    америк - 50

    петрозз - 53

    ура ребятам, которые не обламались и не испугались гоняться в такую погоду

    пациент скорее мертв, чем жив
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Это было классно!

    Батарейки быстро сдохли, успел сделать пару кадров.

    Еще должны быть фотки, которые делались фотографами на месте гонки, они сидели в засаде возле мест, где многие велосипедисты падали. Мое падение на песчаном спуске у ручья с кувырком велосипеда прямо в канаву с водой должны были запечатлеть, позже найду.

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1243177768/gallery_8548_2065_433206.jpg

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1243177768/gallery_8548_2065_390570.jpg

    Флюгер был приколочен наглухо и ветер обреченно дул в указанном направлении...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    це не перша двадцятка і навіть далеко не перша половина :(

    гордитись можна хіба своєю мужністю

    А жизнь - только слово.

    Есть лишь любовь и есть смерть...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А я на особливо високі досягнення і не розраховував і ні чим не горжусь))
    Флюгер был приколочен наглухо и ветер обреченно дул в указанном направлении...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Интересно, соперники были действительно сильны, на порядок выше и опытнее? Или форма, умения подкачали?

    У меня есть идеи. Я продвигаю их. Мой девиз: Стремление к новым знаниям – залог успеха! Стремись быть, а не казаться. Ставь большую цель за пределами жизни. И помни перепрыгнуть пропасть на 98% и на 100% - это не одно и то же!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Интересно, соперники были действительно сильны, на порядок выше и опытнее? Или форма, умения подкачали?

    Судячи з постів на Велокиєві суперники таки дійсно сильні і добре підготовлені як фізично, так і технічно (кілька разів катали трасу до гонки; мають доп. екіп у вигляді пульсометрів, датчиків каденсу, секундомірів, що дозволяє нормально тримати темп).

     

    Ну а що стосується форми і уміння... За уміння керувати байком я впевнений :D . Форму не перевіряв... Більш ніж впевнений, що не вистачило саме досвіду.

     

    Кому цікаво:

    1. остаточні результати http://velo.org.ua/forum/viewtopic.php?t=4254

     

    2. фотки http://siryk.io.ua/album237712 (Jewel-a я там точно знайшов :) )

     

    Відразу кажу, що фотки не мої, а Maksym - ки (http://www.velokiev.com/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=6381).

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..