Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • Брекети....


    Ділимось думками....  

    107 проголосували

    1. 1. Як ви відноситесь до людей з брекетами?

      • Це не головне.
        54
      • Позитивно, це навіть прикольно...
        23
      • Так собі.... не дуже подобається....
        19
      • Взагалі цього не люблю.
        7
      • Погано відношусь.
        2


    Рекомендовані повідомлення

    это такая штука котороя просто нужна, а стесняться сдесь нечего....
    I feel gooood...))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 93
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Вот сам собираюсь себе ставить, мое мнение другое.
    http://city.brovary.net/portal/uploads/post-5227-1200510272_thumb.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Это так же нормально, как гипс или прием лекарств. Тот, кто на них обращает внимание, просто ищет в человеке минуса...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Имхо, это очень секси, особено если девушка симпатичная (: Змінено користувачем Sensizu
    Вы все тут терпилы и не шарите, один я тут стою в адике, красивый и ровный
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мне они не нравляться потому что мне бы была стыдно хадить в них!!!

     

    А чому це соромно.... соромно буває за якісь вчинки недостойні, а за таке соромно небуває.... а до того ж перед ким соромно? перед собою?

    От я собі поставила і нікого не соромлюсь!!!!!!!!! Це ж не робить мене гіршою, навіть навпаки, це такий досвід в житті.....

    P.S. Ти звичайно не ображайся, може це так і модно, але мені було б більш соромно, якби я писала так як ти написав повідомлення...... але ще раз кажу - не ображайся, це особисто моя думка.

    Змінено користувачем Melody

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так как я учусь на факультете "ортопедическая стоматология" и делаю на практике брекеты, даже ношу их уже год, то можно сказать, что они меня, на другом человеке, привлекают... Может это от того, что я знаю, как тот, кто это носит, мучается и страдает... Или это от того, что с этим связана моя будущая професия...

    Вообщем не важно. Но знайте: тот, кто носит брекеты или носил, прошол(прошла) или проходит курс издевательства язычной области щеки и губ, но результат - ровные зубы.

    Как я уже говорил, брекеты меня привлекают, тем более они не вечны... (год-три года)

    В поисках подписи...

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1186651861/gallery_4506_918_438.jpg

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/post-4337-1201391140.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так как я учусь на факультете "ортопедическая стоматология" и делаю на практике брекеты, даже ношу их уже год, то можно сказать, что они меня, на другом человеке, привлекают... Может это от того, что я знаю, как тот, кто это носит, мучается и страдает... Или это от того, что с этим связана моя будущая професия...

    Вообщем не важно. Но знайте: тот, кто носит брекеты или носил, прошол(прошла) или проходит курс издевательства язычной области щеки и губ, но результат - ровные зубы.

    Как я уже говорил, брекеты меня привлекают, тем более они не вечны... (год-три года)

     

     

    крутий Олег буде собы ставить Брекеты 7 числа замер!!!

     

    йоо слушай а вот я узнавал на верхнюю челюсть 2200 ето нормально или дорого . если ест дешевле в киеве то сколко и адрес а лутче телефон подскажы

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Відповідаю.

    Різні люди - різні погляди. У кожного своє відношення до абсолютно всіх речей: брекети, одягу, їжі.....

    Мені цікаво читати різні думки, дивитися зі сторони на це питання..... Ти кажеш, що це йде як в порядку речей, а є люди, які його не люблять, мені цікаво чи багато таких, чи залиштлось в молоді співчуття, розуміння, бо люди з брекетами теж вимагають цього від оточуючих. От взяти деякі вислови: мовляв якщо людина не "ботан", то все нормально... якщо людина дійсно хоче вчитись і в неї це виходить, то що ж вона немає права носити брекети?

     

    Я немавна увазі що це "йде як в порядку речей", я мав наувазі що це нормально, і непотрібно нацьму акцентуваті увагу. Просто якщо деякі люди цього нерозуміють то це їх особиста справа. А про ботанів скажу. Зараз молодь важае за "ботанів" тих людей які мало гуляють, неходять на вечірки, мало ходять пити пива(щось інше , кому , що подуші), тоді я щиро зізнаюся я в шкільні роки був ботаном, але час нестоїть на місті і люди здатні змінюватися, і ось що я маю насьогодні: 5 років універу заплечима, тимчасову(покіщо), але роботу я взмозі сам дозволити собі відпочити так як я того забажаю(http://nightlife.ua/gallery/showphoto.php?...974&cat=890), в мене достатньо друзів які мене поважають і я зовсім не "ботан"

     

    З.І. Народ, схаменітся :stop0000: !!!! То все фігня, працюйте над самовдосконаленням, меньше звертайте увагу нате що кажуть інші(особливо якщо ці інші зовсім чужі люди)

     

    ІМХО я нікому ненав'язую свою думку :bye:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я думаю, что кривые зубы в человеке не главное.

    Просто надо в детстве меньше соску сосать.

    Через брекеты в организме накапливаются тяж. металлы

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Звісно, що брикети не головне, головне здоров"я...

    Все ж з брикетами думаю не погано... :wink:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Как со стороны смотрящего с боку,тоисть не носящего брекеты,я могу ссказать что отношусь к ним позитивно.

    Всетаки брекеты делают зубы людей красивыми и ровными,а ведь это хорошо...)))

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1186053541/gallery_1907_888_9824.jpg

     

     

     

     

    !!!!!!))))))Слабый пол сильнее сильного,в силу слабости сильного пола к слабому))))))!!!!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так как я учусь на факультете "ортопедическая стоматология" и делаю на практике брекеты, даже ношу их уже год, то можно сказать, что они меня, на другом человеке, привлекают... Может это от того, что я знаю, как тот, кто это носит, мучается и страдает... Или это от того, что с этим связана моя будущая професия...

    Вообщем не важно. Но знайте: тот, кто носит брекеты или носил, прошол(прошла) или проходит курс издевательства язычной области щеки и губ, но результат - ровные зубы.

    Как я уже говорил, брекеты меня привлекают, тем более они не вечны... (год-три года)

     

    Мучиться і страждає?.... :blink: Я б так не сказала..... Ти їх носиш, і що мучишся?

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    это конечно ужасно,но с этим жить можно,это же вроде не на всю жизнь.слава богу мне это не грозит
    жизнь фигня,любовь ничто,а солнце галимая лампочка...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Отношусь нормально , некоторым людям они даже идут
    ЛЮБОВЬ - ето та которую черти тянут в ад !!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Брекети-це не головне!Зате потім людина буде ходити з рівними зубами,а якщо навіть ставити пластину,то вона так як брекети не допоможе!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Це не головне. Ведь человека нельзя судить по его внешности.

    CLOSE YOUR EYES AND RELAX

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Видел людей которым брекеты к лицу. :blink:

    Человек только тогда имеет право смотреть на другого сверху вниз, когда он наклоняется, чтобы помочь другому человеку подняться.

    © Габриэль Гарсиа Маркес

     

     

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1151879365/gallery_27_149_12104.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1162660325/gallery_1480_261_2304.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я отношуь норм!!!Ну подумаеш с тебя некоторие дибили по смеются зато через годик все девченки твои)))))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да брекеты ето нармальная вещь, после их ровняются зыби нормально!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..