Перейти до змісту
  • Жіночий розділ
  • Дитячий садок в Броварах


    Рекомендовані повідомлення

    Нічого не змогла знайти по д\с Барвінок. За новим будинком на Лагуновій 4б. Хтось щось про нього знає?

    І взагалі напишіть відгуки по д\с Броварів

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Перечень всех садов в Броварх.

    http://brovary.osp-ua.info/ch-2_fl-kinder_garden.html

     

    А здесь в телефонном справочнике ФИО заведующих Телефонный справочник г. Бровары

     

    Никакой практической информацией не владею. Сама занинтересована в отзывах)

    СБН - знущання над мозоком середньостатистичного мізантропа-інтелігента © Sun D'Ra

    Массовыми расстрелами страну уже не спасти, теперь необходимы ковровые бомбардировки © masterovoy

    Народ не любит умников (с) Стругацкие

    Народ по определению существует для оболваненности, просто формы её бывают разными (с) Веллер

     

    http://aline.org.ua/universal/tuda/l_line26.gif_b_b46.gif_t_Vyderzhali__drug__druga__uzhe_d_1_m_11_y_1999_c_4.gif

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нічого не змогла знайти по д\с Барвінок. За новим будинком на Лагуновій 4б. Хтось щось про нього знає?

    І взагалі напишіть відгуки по д\с Броварів

    Почти год назад по ЕКТЕ был сюжет о "Барвінке". Вот текст сюжета (текст "забавный", но думаю, ценная информация в нем есть):

     

    "Від життєрадісності , бадьорості дитини залежить її духовний і фізичний розвиток, якість навчання в школі , а значить і майбутнє не лише окремої особистості – України в цілому. Яким же чином зробити так, щоб дитина була здоровою і життєрадісною, знають в дошкільному навчальному закладі «Барвінок», на базі якого 29 листопада відбувся науково-практичний семінар . Колектив «Барвінку» звітував перед науковцями, лікарями, керівниками управління освіти та дошкільних навчальних закладів про результати експериментальної роботи дошкільного закладу за методиками ендоекологічної детоксикації та диспансеризації дітей в умовах організованого дитинства та організацією оздоровчо - фізкультурної роботи. Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу «Барвінок» з 2004 року здійснює екологічне обстеження , проводить роботу з профілактики , використовує різноманітні методи зміцнення імунної системи дошкільників. А з 1 січня 2006 року відповідно до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради робота колективу ДНЗ «Барвінок» з профілактики захворювань та оздоровлення дошкільників є експериментальною та здійснюється під патронатом директора Українського інституту екології людини професора Курика Михайла Васильовича. Як розповів Михайло Васильович , кожного року інститут екології проводить обстеження дітей. І якщо в перший рік експериментальної роботи здоров»я дітей у «Барвінку» можна було оцінити в 17%, в 2005 році у 27 %, то в 2006 році результат сягнув позначки 55%.Як вдається досягти таких результатів колективу «Барвінка» , присутні мали змогу побачити на власні очі.

    Вихователі дитсадочка продемонстрували присутнім фрагменти інтегрованого заняття з «Ознайомлення з природою» та фізкультури, де діти вчились вслухатись в шум води , роздумували над призначенням акваріума, грали в гру « Впізнай рибок». А заняття з фізкультури перетворилось в справжнє театралізоване дійство « В країні підводних мрій» , яке подарувала малюкам творча група педагогів «Барвінку» , що власними зусиллями зробили декорації, чудові малюнки, картини з мушлі, нетрадиційне обладнання . Діти знайомились з мешканцями підводного царства, танцювали з морськими зірками, рятували рибок з брудної води . Потім присутні відвідали фітовітальню , де мали змогу посмакувати фіточаями та фітобальзамами. В одній із санаторних груп гості побачили елементи дихальної гімнастики ,як говорять «з того, що під рукою».Для дітей це була лише забава, та за нею бачилось найголовніше :робота колективу дитсадочка «Барвінок» спрямована на профілактику застуди , сколіозу, плоскоступості та інших захворювань у дітей .Як розповіла завідуюча дошкільним навчальним закладом «Барвінок» Надія Іванівна Шашенок , згідно програми «Екологічна безпека здоров»я дітей» малюки відвідують фотовітальню , аромотерапію , вживають пектини, гарбузову їжу ,проводять колективні методи оздоровлення.

    В дошкільному навчальному закладі «Барвінок» працює масажний кабінет, діє гурток «Малючок-здоров»ячок». Для дітей, які часто хворіють, відкрито дві оздоровчі та дві санаторні групи, а також досить ефективно налагоджена робота з батьками.

    Програми ендоекологічної безпеки здоров»я дітей «Екологічний дошкільний заклад», «Екологія дитинства» сьогодні впроваджені у 24 дошкільних навчальних закладах міста Києва та деяких районах області. Та лише небагатом , поки що , вдалось досягти значних успіхів, направлених на збереження здоров»я дітей. А от досвід спільної роботи колективу дошкільного закладу «Барвінок» та Українського інституту екології людини протягом 2005-2006 навчального року гарантує ендоекологічну безпеку здоров»я дітей в будь-яких несприятливих умовах довкілля .

    Така постійна турбота про здоров»я дітей з раннього віку через профілактику, через виховання в повазі і любові до природи відродить нашу спотворену за останні роки свідомість і подарує Землі фізично і духовно здорового друга-Людину екологічної епохи. Адже природа – це вічний зразок мистецтва, а людина – найвизначніший та найблагородніший предмет у природі.

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Почти год назад по ЕКТЕ был сюжет о "Барвінке". Вот текст сюжета (текст "забавный", но думаю, ценная информация в нем есть):

     

    госспади, страшно читать, 17-55% процентов здоровых детей? Или их состояние оценивается в 17-55% процентов? на остальные 45-83% они больны? :blink:

    или это специализированный сад для болеющих деток?

    и нафига эти аромотерапии, ну нафига, вы мне просто сделайте нормальный сад, с ремонтом, а не с дырами в стенах и окнах, с нормальными воспитателями, с нормальными игрушками, а вот эти навороты, массажный кабинет, фотовитальня нафиг (я повторяюсь?) не нужны

    к тому же текст текстом, а как оно том на самом деле, хотелось бы узнать)

    Змінено користувачем Матильда

    СБН - знущання над мозоком середньостатистичного мізантропа-інтелігента © Sun D'Ra

    Массовыми расстрелами страну уже не спасти, теперь необходимы ковровые бомбардировки © masterovoy

    Народ не любит умников (с) Стругацкие

    Народ по определению существует для оболваненности, просто формы её бывают разными (с) Веллер

     

    http://aline.org.ua/universal/tuda/l_line26.gif_b_b46.gif_t_Vyderzhali__drug__druga__uzhe_d_1_m_11_y_1999_c_4.gif

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нічого не змогла знайти по д\с Барвінок. За новим будинком на Лагуновій 4б. Хтось щось про нього знає?

    І взагалі напишіть відгуки по д\с Броварів

     

    :blink: :blink: вообще-то д/с "Барвінок" находится совсем не там:) этот детский садик находиться возле 5 школы......очень кстати хароший д/с
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    :blink: :blink: вообще-то д/с "Барвінок" находится совсем не там:) этот детский садик находиться возле 5 школы......очень кстати хароший д/с

     

    Да садик не плохой сам не ходил... Но знакомые отдали туда своих детей, вроде не жалуются! Змінено користувачем WING
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты не прав садик Веночек("Барвінок")? находиться на пекарне. Сам в него 3 года ходил!

     

    "Веночек" - це не російський переклад слова "барвінок" :biggrin:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нічого не змогла знайти по д\с Барвінок. За новим будинком на Лагуновій 4б.

    А вообще, да, загадочно.

    Барвінок - Короленко, 57а

    Ромашка - Лагуновой, 3а

    Теремок - Лагуновой, 4а

    :dntknw00:

    СБН - знущання над мозоком середньостатистичного мізантропа-інтелігента © Sun D'Ra

    Массовыми расстрелами страну уже не спасти, теперь необходимы ковровые бомбардировки © masterovoy

    Народ не любит умников (с) Стругацкие

    Народ по определению существует для оболваненности, просто формы её бывают разными (с) Веллер

     

    http://aline.org.ua/universal/tuda/l_line26.gif_b_b46.gif_t_Vyderzhali__drug__druga__uzhe_d_1_m_11_y_1999_c_4.gif

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    И еще из сюжета "гениальных" ЕКТОвцев - но уже про "Катюшу":

    "Одним із броварських дошкільних закладів, що вже другий рік працює за інноваційною технологією «Сюжетно-рольової гри» є дитячий садочок «Катюша». Це єдиний у нашому місті дошкільний заклад, в якому вже не перший рік працює театральна студія. Тут за рахунок гри, у малюків краще розвивається пам'ять, уява, мислення, збагачується світогляд, опановується мова. Гра як продуктивний вид діяльності дитини стане ефективним засобом та інструментом досягнень педагогічної мети для броварських вихователів-дошкільників".

     

    И про "Ялинку":

     

    "Нещодавно у дитячому садочку „Ялинка”, що розташований у мальовничому , чудовому куточку нашого міста неподалік парку „Приозерний”, проходив науково-практичний семінар...

    Дошкільний навчальний заклад з 2000 року є експериментальним майданчиком регіонального рівня, який працює над темою вивчення та впровадження спадщини Василя Сухомлинського в морально-естетичному вихованні дітей, тоді ж запрацював експериментальний майданчик. Педагогіка великого вчителя дієва і байдужими не залишає нікого, хто доторкується до його творчості – діти та педагоги стають уважнішими один до одного , більше сердечнішими¸ чуйнішими та чутливішими, бо вихователь спілкуючись з дітьми виховується сам".

    "З листопада 2005 року ДНЗ „Ялинка” рішенням вченої ради Інституту проблем виховання дітей набув статусу експериментального майданчика Академії Педагогічних Наук України науковим керівником експерименту є донька видатного педагога Василя Сухомлинського академік-секретар відділення теорії та історії педагогіки АПН України, доктор педагогічних наук, професор Ольга Василівна Сухомлинська".

    "Завідуючою дитячим дошкільним закладом „Ялинка” є небайдужа до долі дітей людина, з великим відкритим серцем Тетяна Петрівна Тоцька. Вона у дошкільній освіті працює понад 30 років, завідуючою садочком майже більше 15 років. Радує те, що колишні її вихованці сьогодні приводять до дитячого закладу своїх доньок та синів. Охоче колишні випускники садочка спілкуються, радяться з мудрою вихователькою, а нині завідуючою".

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А вообще, да, загадочно.

    Барвінок - Короленко, 57а

    Ромашка - Лагуновой, 3а

    Теремок - Лагуновой, 4а

    :dntknw00:

     

    Пробачте,Теремок....Чомусь мені запам"ятався як Барвінок...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Очень хорошый д/с Камелия, возле 10й школы. Младшый брат туда ходил, у всех родителей только позитивные отзывы были.

    Молодость - прекрасное время, когда нет ни профессии, ни прав, ни денег. Только сексуальная ориентация.©

     

    Нужно быть собой , все другие роли уже заняты и не интересны ......

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я лично в своё время посещала дет-сад "Трембита",на независимости (за Пронто,точный адресс не помню)...осталась оч довольна,помню те годы...просто сказка...

    Карьера художника подобна карьере куртизанки: сначала для собственного удовольствия,потом для чужого,и наконец ради денег...

    http://line.romanticcollection.ru/fairy/images/11/34.gif

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...

    Нічого не змогла знайти по д\с Барвінок. За новим будинком на Лагуновій 4б. Хтось щось про нього знає?

    І взагалі напишіть відгуки по д\с Броварів

     

    :bye:Меня зовут Соня. Детский садик супер. Не ошибешся если отправиш туда ребенка. Он считается одним из лудших. Там и логопед и арома комната, и уроки английского, и танци ,, и тд.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    если не жалко денег это же конечно "Ялинка"

    И природа и воспитатели и программа обучения и нормальные игрушки и интерьер.

    Это не из дешёвых садиков.

    Знакомая водила туда свою дочку. Так 2 года назад было вроде 500 грн а может шото путаю. Думаю своих туда отдать когда подрастут.

    Я как песок, всегда прохожу сквозь пальци.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...

    если не жалко денег это же конечно "Ялинка"

    И природа и воспитатели и программа обучения и нормальные игрушки и интерьер.

    Это не из дешёвых садиков.

    Знакомая водила туда свою дочку. Так 2 года назад было вроде 500 грн а может шото путаю. Думаю своих туда отдать когда подрастут.

     

    500гр. Это в месяц?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я училась в садике "Трембита", мне очень понравился этот садик!
    ...Мы привыкаем улыбаться тем, кому не хочется улыбаться, и выглядеть великолепно в тот момент, когда хочется кричать от боли ...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дет.сад «Золотая рыбка», я там провела свое детство )))

    Может еще кто-то был там?

     

    Садик как садик…критерии у всех разные…Но я там поняла, что математика и точные науки это мое. Ибо быстрей всех решала задачи и тд…

    У меня есть идеи. Я продвигаю их. Мой девиз: Стремление к новым знаниям – залог успеха! Стремись быть, а не казаться. Ставь большую цель за пределами жизни. И помни перепрыгнуть пропасть на 98% и на 100% - это не одно и то же!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дет.сад «Золотая рыбка», я там провела свое детство )))

    Может еще кто-то был там?

     

    Садик как садик…критерии у всех разные…Но я там поняла, что математика и точные науки это мое. Ибо быстрей всех решала задачи и тд…

     

    и мы с сестрой там детство провели :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    На скільки знаю то в началі Лагунової то Д/С "теремок" ходив туди в дитинстві, а взагалі поруч же 4 ДитСадків
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    про "Ялинку":

     

    "Завідуючою дитячим дошкільним закладом „Ялинка” є небайдужа до долі дітей людина, з великим відкритим серцем Тетяна Петрівна Тоцька. Вона у дошкільній освіті працює понад 30 років, завідуючою садочком майже більше 15 років. Радує те, що колишні її вихованці сьогодні приводять до дитячого закладу своїх доньок та синів. ".

     

    Действительно так! Когда у меня будут дети, отдам их именно туда. Заведующая нас еще помнит и узнает, несмотря на то, что столько лет прошло, и что мы за это время невероятно изменились :smile:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    и мы с сестрой там детство провели :)

     

    Вы с сетрой? ))) Классно ) :bye:

    Может мы помним друг-друга ))) Я была в группе, где был например Игорь Саладаев или Саша, который упал под качелю на прогулке и теперь не ходит ((

    У меня есть идеи. Я продвигаю их. Мой девиз: Стремление к новым знаниям – залог успеха! Стремись быть, а не казаться. Ставь большую цель за пределами жизни. И помни перепрыгнуть пропасть на 98% и на 100% - это не одно и то же!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...

    Однозначно советую : "Барвінок"

    Садик в городе лучший! Суждение абсолютно обьективное, отлично в этом разбираюсь. Но к сожалению, там очень большая очередь. Группы переполнены. Так что если ваш ребёнок ещё даже не садового возраста - советую заранее обратиться к заведующей или в гороно и записаться в очередь.

    А насчёт всякий аромотерпий и т.д., то зря вы так. Такие мероприятия как добавление в пищу пектинов, аромотерапия, массажи, акватерапия, ионизирование воды и многие прочие весьма позиитивно сказываются на здоровье и развитии ребёнка.

    И к стати в садике очень хорошие специалисты и передовые решения воспитания и развития детишек.

    человек неповинен в том, что он любит

     

    Смысл жизни - в достижении ее цели;

    цель жизни - в наполнеии ее смыслом...

     

    Правда от истины отличается тем,что истина неизвестна никому,а правда всем...И у каждого она своя

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Садик на Черняховского как? Кто что знает? Когда можна ребенка записать? Сколько стоит и как вообще садик?
    Я бы и уверовал в Бога, да смущает толпа посредников.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Садик на Черняховского как? Кто что знает? Когда можна ребенка записать? Сколько стоит и как вообще садик?

     

     

    Садик очень ХРЕНОВЫЙ!!! Даже и записывать не надо!!! мы ходили в этот садик, и ушли, и не жалеем об этом, дверь всегда открыта на сквозняк!!! Дети седят САМИ в группе, воспиталка ходит по садику и собирает сплетни, а заведующая это одобряет, т.к. сама такая. И самое странное , когда мы пришли в садик и уходили не писали не какого заявления, просто платили деньги, а когда уходили просто отдали деньги, и всё!!! Интерессно ГОРОНО об этом знает??? сходить что-ли все рассказать!!! И это я в кратце рассказала!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 місяця через...
    Форумчани!!! а які в нашому місті є приватні дит.садки, напишить, хто знає :biggrin:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..