Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.

    Рекомендовані повідомлення

    Хороші друзі є, але найкращого в мене немає, так як і в багатьох інших, також я в певнений що мене також не вважає хтось найкращим другом, хорошим так но не найкращим. Проте є одна людина якій я повністю довіряю, це моя сестра, вона завжди мені допоможе.

     

    Ті хто пише в мене є 5 і більше найкращих друзів, то це повна туфта, просто не може бути багато найкращих друзів.

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1777_1184758682.gif

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 303
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    есть много хороших,действительно супер-людей,которые помогут в трудную,но лучшего нету

    Люблю людей которым я нравлюсь. У них хороший вкус. (с) (mild)

    http://forum-lines.ru/rez/ab207764.gif

    оптимизация сайтов

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Друзей может быть макс. 2-3...лучших друзей не бывает...это музейная редкость и те рано или поздно предадут (проверенно). А вообще все просто знакомые!

    Как можно не верить человеку? Даже если и видишь - врёт он, верь ему, т.е. слушай и старайся понять, почему он врёт?

    Мы часто отказываемся от предложений судьбы, ожидая чего-то большего в будущем. Но такая странность, судьба больше не торопится к нам со своими предложениями. И не важно почему ты отказался, из страха или по прихоти. Она не заходит в твой дом дважды...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Есть очень хорошие друзья, вобщем всех щитаю друзьями или приятелями ,или знакомыми)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..