Перейти до змісту
  • Popular music
  • Lama


    Рекомендовані повідомлення

    Lama

     

    post-3484-1374144777_thumb.jpg post-3484-1374144782_thumb.jpg

     

    Проект Lama став одним з номiнантiв нацiональної премії "Showbiz Awards" в категорії "Вiдкриття року". В той же час продюсера проекту Вiталiя Телезiна [ Океан Ельзи і ВВ, Земфіра і Братья Грим, Друга Ріка і Stereoliza ] висунуто в категорiї "Найкраща студiя та продюсер".

     

     

    "Lama": Альбом буде до осенi

     

    ...З перших кадрiв клiпу думаєш: "Нi, це щось не наше, випадково заблукало на нашi музичнi канали з якогось MTV". Але... Стоп, ця ж "Lama" спiває українською! "Менi так треба-а-а..." Так приємно, коли щось гарне i якiсне виявляється нашим, рiдним! Ось i цей проект наш. А хочеш дiзнатися, що то за звiр такий - "Lama"? Про все нам розповiсть Наталя Дзенькiв, яка i є обличчям групи.

     

    -- Як узагалi з'явилась "Lama"? Чи можна було почути Наталiю Дзенькiв ранiше?

     

    -- Ще 1996 року я створила проект, який називався "Магiя". Ми грали в Iвано-Франкiвську. Тут я познайомилась з Вiталiєм Телезiним, що став продюсером моєї групи, а тепер є продюсером "Lama". "Магiя" була популярною, але проiснувала лише три роки. З шоу-бiзнесом в нас якось не склалось: не знали, як без фiнансової пiдтримки рухати цей проект далi. Я переїхала до Києва: вивчала англiйську, працювала над текстами, мелодiями. Слухала дуже багато захiдної музики, вчилась спiвати у свiтових зiрок. Це стало для мене дуже хорошою школою. А потiм ми з Вiталiєм Телезiним почали працювати над проектом "Lama". Вiн пише музику, а я - тексти.

     

    -- Де вас можуть знайти та побачити фани?

     

    -- На мене шоу-бiзнес особливо не впливає. Я буваю всюди, де бувають iншi. От сьогоднi вiдвiдала Лавру, мене можна було там побачити. Вчора була на одному з концертiв. Я живу повноцiнним життям. Єдине, що останнiм часом до звичних справ додалися iнтерв'ю, фотосесiї i записи на студiї.

     

    -- Коли можна буде потрапити на вашi концерти?

     

    -- Тепер ми працюємо над концертною програмою, шукаємо музикантiв. Незабаром поїдемо з концертами по мiстах. У нас є вже багато пiсень. Це тiльки зараз ми випустили першу пiсню, а з часом можна буде почути i решту.

     

    -- На що перш за все орiєнтуєтесь, створюючи музику?

     

    -- Найперше орiєнтуємось на свої вiдчуття та iнтуїцiю, а тодi вже -- на тенденцiї, якi тепер популярнi у свiтовiй музицi. Але загалом просто граємо музику, яка нам подобається.

     

    -- Чи можна вашу музику назвати альтернативою?

     

    -- Ми б хотiли, щоб наша музика вважалася альтернативною до тої, яку нав'язують українському слухачевi.

     

    -- Знаю, що вас вiдносили до "неформату" на радiостанцiях, i вам доводилось робити iншi версiї пiснi "Менi так треба"...

     

    -- Ми робили дуже великi ставки на те, що пiсня є зразком захiдної музики i буде подобатись тут, але зiткнулись з проблемами на радiо. Тож зробили другий варiант, щоб усi зрозумiли до кiнця..

     

    -- А вам який бiльше варiант подобається?

     

    -- Перша версiя пiснi, звiсно. Тому на першому концертi ми грали саме її..

     

    -- А чому ви назвали проект "Lama"?

     

    -- Це слово якось само собою з'явилось. Я одразу вiдчула, що воно має якусь хорошу ауру, близьку менi. Пiзнiше я дiзналась, що "Лама" у шумеро-аккадськiй мiфологiї -- це добра богиня, покровительниця, захисниця. Вважається, що ламу має кожен iз нас. Зображали її окриленою людиною.

     

    -- Ви, певно, цiкавитесь схiдною культурою?

     

    -- Я багато читаю про Далай-ламу, про тибетськi вчення. Далай-лама багато пише про те, як стати щасливим. Коли ми зняли клiп, i нас зачислили до "неформату", нам було дуже важко це сприйняти. Але коли я почала цiкавитись тибетськими вченнями, менi стало набагато легше.

     

    -- Яка була ваша реакцiя на те, що в Росiї теж є своя "Лама"?

     

    -- Про iснування iншої "Лами" ми не знали i тепер думаємо зареєструвати авторськi права на цей бренд в Українi. Але нас дуже легко вiдрiзнити, бо в нас кардинально iншi музичнi смаки та пiдхiд. Ми нiколи не будемо спiвати росiйською мовою!

     

    -- У декого склалося враження, що творчiсть "Lama" обмежується однiєю пiснею...

     

    -- Нi, у нас багато пiсень! Просто пiсню "Менi так треба" ми обрали першим синглом, тож вона ще довго залишатиметься нашою вiзитiвкою. Щодо нового клiпу, то вiн уже в процесi. Скоро все побачите самi! Є iдея вiдео та iдея, з ким його знiмати.

     

    -- А коли можна чекати вашого альбому?

     

    -- Коли є хороша фiнансова пiдтримка, то можна знiмати клiп за клiпом, писати альбоми. Ми ж усе робимо своїми силами. Перший клiп нам було дуже важко знiмати самим, iз другим клiпом теж є труднощi. Але сподiваємось, що вiн буде вже скоро! Ну а альбом плануємо випустити до осенi.

     

     

    post-3484-1374144777_thumb.jpg

     

    post-3484-1374144782_thumb.jpg

     

     

     

    на даний момент у Лами вийшло лише 2 пісні ...

     

    Їх можна занайти тут:

    \\192.168.6.1\incoming\Music\==SHOPOPALO==\AgenT-BoBeR[c-o-n]\4_forum\LamO

     

    Фотографії:

    \\192.168.6.1\incoming\Music\==SHOPOPALO==\AgenT-BoBeR[c-o-n]\4_forum\LamO\Lama_Fotozz

     

    Кліп:

    \\192.168.6.1\incoming\Music\==SHOPOPALO==\AgenT-BoBeR[c-o-n]\4_forum\LamO\KliP

     

    Ваше ставлення до її творчості?

    http://vk.com/kostia.kotliarov

    Любов Зла ####

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ..неплохо....

    ..но то что только 2 песни - это огромный минус.....они уже ужасно вьелись.... :(

    74968[/snapback]

    как говорят Моска не сразу строилась...

    альбом можно и за неделю записать...

    но что это будут тогда за песни тогда?

    http://vk.com/kostia.kotliarov

    Любов Зла ####

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ..неплохо....

    ..но то что только 2 песни - это огромный минус.....они уже ужасно вьелись.... :(

    74968[/snapback]

    как говорят Моска не сразу строилась...

    альбом можно и за неделю записать...

    но что это будут тогда за песни тогда?

    74971[/snapback]

    ..согласна отчасти....но можно было подсобирать сначало песен на альбом а потом выпускать материал.....понятно что хотели денег заработать...и раскрутится...но все равно..лично мне уже не хотелось бы покупать ее диск (если он будет выпущен)..просто надоело немного одно и тоже...и впечатление испортилось.....

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ..согласна отчасти....но можно было подсобирать сначало песен на альбом а потом выпускать материал.....понятно что хотели денег заработать...и раскрутится...но все равно..лично мне уже не хотелось бы покупать ее диск (если он будет выпущен)..просто надоело немного одно и тоже...и впечатление испортилось.....

    74975[/snapback]

    <_<

    мне кажется, если бы она, как ты говориш подсобирала бы песен, а потом в один день выкинула бы в продажу новый альбом, ты бы его точно не купила! Публика бы не знала, что из себя представляет эта Лама и чего от нее ждать. Альбом бы врятли розошолся огромными тиражами...

    а так слушатель пребывает в некотором предкушении, ждет чего-то нового и интересного...

    :huh: :huh: :huh:

    http://vk.com/kostia.kotliarov

    Любов Зла ####

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    <_<

    мне кажется, если бы она, как ты говориш подсобирала бы песен, а потом в один день выкинула бы в продажу новый альбом, ты бы его точно не купила! Публика бы не знала, что из себя представляет эта Лама и чего от нее ждать. Альбом бы врятли розошолся огромными тиражами...

    а так слушатель пребывает в некотором предкушении, ждет чего-то нового и интересного...

    :huh:  :huh:  :huh:

    74979[/snapback]

    ..ее песня первая появилась еще летом.....я не говорю что нужно было выбрасывать все сразу......просто можно было до этого времени записать альбом....и я бы с удовольствием его послушала...

    ...а сейчас она мне перенравилась.... :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А вот мне нравится эта музычка, хотя слышала одну песню, но зато понравилось, ничё, подождём альбома,

    тогда уже больше можно будет сказать что-то о ней.

    flower

    power

    love

    peace

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я таких не слушаю!!!а то что у нее токо 2 песни говарит само за себя

    75117[/snapback]

    А может это говорит только о том, что она ещё молода и у неё всё в переди, и то что у неё ещё альбом на поготове. И возможно она ещё далеко пойдёт... кто знает.

    flower

    power

    love

    peace

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ..неплохо....

    ..но то что только 2 песни - это огромный минус.....они уже ужасно вьелись.... :(

    74968[/snapback]

    как говорят Моска не сразу строилась...

    альбом можно и за неделю записать...

    но что это будут тогда за песни тогда?

    74971[/snapback]

    Ну, в Руки Вверх же щось виходить? :))

     

    А стосовно Лами - то, як на мене, перша якісна українська поп співачка. Хочу наголосити саме на слові ЯКІСНА. Творчість нова і спочатку трохи незвична, як для української музики. Одразу відчувається подих Заходу.

    Що ж, почекаємо, що буде далі.

    По Союзу ностальгія? v Чемодан v вокзал v Росія!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 5 місяців через...

    Lama - Менi так треба

     

     

    Genre: Pop

    Quality: 192kbit, 44100Hz Joint Stereo

     

    Tracklist:

     

    01. INTRO

    02. Літак

    03. З тим(кого любила)

    04. Мені так треба

    05. Моє сердце

    06. Не сліди

    07. Обман

    08. Тіло тримтить

    09. Між зорями

    10. Сон

    11. Білі вогні

    12. Мені так треба 2006

     

    hEre...: )

    http://vk.com/kostia.kotliarov

    Любов Зла ####

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    фу,не люблю Ламу!мене прямо аж бісить її український з видуманим англійським акцентом!"Літак" - просто жах,не можу таке слухати!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    по мне на нашей естраде из формата М1 это лучшее...

    мне лично очень нравится особено две первые песни и клипы очень не дурны

    sex, drugs and D'n'B

     

    ______________________________________________________________________________

     

    куплю DDR 333 на крайняк 400

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мне нравится...толковая быришня и музыка в норме Змінено користувачем armin
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    вобще. кого или что она имеет? :huh: Змінено користувачем Vincent
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    большинство считают это роком, хотя я в этом не уверен, по-моему, попса с примесью рока

    Я слухаю Джем FM 95,6

    Україна та рок-н-ролл - понад усе!!!

    Кто ненавидит войну, тот в плену ("Сплин")

    Больно бывает не только от боли, страшно бывает не только за совесть (Земфира)

    Всі ми тільки іноземці, завжди тільки іноземці, в літаку і у підземці, навіть вдома іноземці ("Таліта Кум")

    http://www.speedtest.net/result/489458256.png

    http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/zemafan.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    блюзо-джазовый рокопоп с переходами в анархо краст мазафаку под влеянием блек хардкора :lol:

     

    примерно такой жанр и есть :lol: а вообще - жуть как не прет.... даже с пивом непокатит

    <div>

    <div class="quotetop" style="cursor: pointer; color: #000000; font-size: 12px; font-family: Verdana, Tahoma, Helvetica, sans-serif; text-decoration: none" onclick="show_hide_text(this)">» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «</div>

    <div class="quotemain" style="display: none">

    <a href="http://www.lastfm.ru/user/Flashok/?chartstyle=modli" target="_blank">http://imagegen.last.fm/modli/recenttracks/Flashok.gif</a>

    </div>

    </div>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    2-е ее первый песни мну нравятсО...а вот альбом не оч...

    http://vk.com/kostia.kotliarov

    Любов Зла ####

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...
    Ктонить скиньте!!А то с 50.168 качнул а оно лицензию просит!!!Сам такое не слушаю-но брат просит.....

    4 колеса везут тело,а 2-душу!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ктонить скиньте!!А то с 50.168 качнул а оно лицензию просит!!!Сам такое не слушаю-но брат просит.....

     

    http://192.168.46.100/2006/12/07/lama__200..._tak_treba.html

    Старість це не мудрість, старість це паскудство і біль. К.П. Степанков.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    Досить добре! В будь-якому разі є файні пісні! Зустрічаються такі виконавці в яких жодної хоча б більш-менш пісні!

    «ARGUMENTUM ORNITHOLOGICUM»

    "...Бог есть!"

    Хорхе Луис Борхес

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 тижня через...
    Подобається..Досить непогані пісні..Хоча згодна..трохи однотипна музика..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    Нравится только одна песня, да и вообще я её песен почти не слышала. Просто нравится её манера исполнения.
    Люди часто остаются одинокими потому, что строят стены вместо мостов.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    пропала Лама...чтот давно не слышно уже... интересно будет чтот новенькое?=\

    http://vk.com/kostia.kotliarov

    Любов Зла ####

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    Её новый клип так часто крутят по телевизору, что он меня так достал,ужас да и песня так себе, не помню как называется.
    Люди часто остаются одинокими потому, что строят стены вместо мостов.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..