Русский корабль,
иди нахуй

Перейти к содержимому


Фотография

25-а річниця Дня незалежності України


 • Закрытая тема Тема закрыта
В этой теме нет ответов

  #1 ZloyAdm1n

ZloyAdm1n

  ЗлойАдмин

 • Админ
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • Репутация:
  54
 • 669 сообщений
 • Пол:Мужчина

Отправлено 23 Август 2016 - 08:01

Шановні Броварчани!

 
Незважаючи на ситуацію, яка склалася на території України та агресію Російської Федерації, день незалежності – найбільше та найвизначніше державне свято нашої країни і всіх українців, яке ми щорічно відзначаємо 24 серпня. Саме ця дата вважається початком творення держави Україна в її сучасному вигляді.
Сьогодні Україна переживає нелегкі часи, проте спільними зусиллями та наполегливою працею ми зможемо здолати всі негаразди, збудувати дійсно незалежну, соборну, процвітаючу європейську державу, яка стане зразком для наших майбутніх поколінь.

 

Найбільше багатство кожного краю – це його мешканці. Всі здобутки і позитивні зміни відбуваються завдяки нашій щоденній наполегливій праці. В свою чергу, обласна та місцева влада наполегливо спрямовує зусилля на те, щоб життя наших мешканців ставало комфортнішим і сучаснішим. Підтвердженням цього є святкування 25-ї річниці Дня незалежності України в нашому місті.
Ідеї справедливості, незалежності, цілісності Української держави є, були і будуть для кожного з нас пріоритетними. На жаль, досі не встановлено повноцінний мир на сході України. В рядах сил АТО продовжують нести сумлінну службу наші земляки. Вони щодня ризикують власним життям задля утвердження миру, спокою, стабільності та єдності держави. Ми всі душею і серцем разом з ними, переживаємо за них та надаємо свою підтримку.

 

Нехай любов до рідного краю спонукає всіх на добрі справи, які примножать славу Броварщини та принесуть спокій і мир нашій державі.
І найголовніше – всі мешканці України на сході, заході, півночі та півдні мають жити в мирній, єдиній, європейській державі.

 


 • -4
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей