Перейти до змісту
  • Музиканти
  • У ДТП на Дніпропетровщині загинув Кузьма Скрябін


    Рекомендовані повідомлення

    Сьогодні в дорожньо-транспортній пригоді загинув видатний український співак, лідер групи Скрябін.

    За попередніми даними, близько 8-ї години 20 хвилин, у Криворізькому районі, біля села Лозоватка, сталося зіткнення позашляховика, в якому знаходився співак, та вантажівки.

    На жаль, від отриманих травм, Андрій Кузьменко, відомий під псевдонімом Кузьма Скрябін, загинув на місці пригоди.

    Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини події.

    http://www.sai.gov.ua/ua/news/2/5216.htm

     

    Змінено користувачем Nikon
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 56
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    сам только что по ТВ увидел новость... реально охренел от услышанной информации
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Очень жалко, один из лучших представителей украинской эстрады и всегда положительный.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Жаль, очень жаль. Его музыка никогда не нравилась, но как личность он был отличным человеком.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вчера только выложил новый и последний клип.

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Это жесть!

    Из всех наших исполнителей мне он больше всего нравился!

    Очень жаль! Соболезнования близким друзьям и всем поклонникам!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    шкода,забирають кращих((

    El Barça es más que un club («Барса» — це більше, ніж просто клуб)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Несколько минут назад в Сети появились фотографии с места происшествия. Как видно по снимкам, удар пришелся на водительскую сторону. Напомним, за рулем был сам певец…

     

    По характеру повреждений можно только догадываться о силе удара. Отметим, что помимо Кузьмы в автомобиле находился пассажир (предположительно, девушка), ее госпитализировали.

    http://topgir.com.ua/wp-content/uploads/2015/02/72.jpg

    http://topgir.com.ua/wp-content/uploads/2015/02/925429.jpg

    http://topgir.com.ua/wp-content/uploads/2015/02/1_45.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    интересно какая была скорость? секвоя она же ппц большая, да и вес у нее соответственный - жесть...

    Зоомагазин Бровары https://lapu.pet Киевская 243а

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Судя по качеству дороги, там особо и не полетаешь. Но таки он быстро ехал, сомневаюсь, что это грузовик рассекал там на скорости. Жаль, очень жаль.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    http://topgir.com.ua/wp-content/uploads/2015/02/72.jpg

    http://topgir.com.ua/wp-content/uploads/2015/02/925429.jpg

    http://topgir.com.ua/wp-content/uploads/2015/02/1_45.jpg

    в шоці... (((( він був в Требухові є відео проста хороша талановита людина... не хочу вірить цьому всьому що відбулось.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вата уже злорадствует:

     

    "Хто не скаче, той маскаль..." в его выступлениях, это разжигание ненависти между братскими народами!!! И пусть подобные скрябину, задумаются, что суд есть не только людской, а и Всевышний! Отскакал человечек, земля пухом.

    Надеюсь эту мразь уже поджаривают черти в аду. А по факту - сдох Максим - ну и ###### с ним.

    Змінено користувачем Nikon
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Неначе якесь прокляття всіх ведучих, хто працював на телеканалі. Усі загинули в дтп:Бура Ольга, Пелих Ігор, Дяченко Анатолій, а тепер і він.Дуже шкода...

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    вот еще одно фото https://pp.vk.me/c540107/v540107262/ee5a/z8RlAjhdM-8.jpg

     

    18+. Фотография тяжелая.

    Змінено користувачем xatrix
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Машина не ломкая,скорость была у него бешеная,к сожалению...нельзя лихачить,даже на такой машине,лишний раз убеждаюсь.

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Машина не ломкая,скорость была у него бешеная,к сожалению...нельзя лихачить,даже на такой машине,лишний раз убеждаюсь.

    меня смущает, что бампер целый остался

     

    http://24tv.ua/resources/photos/news/201502/538634_1160765.jpg

     

     

    в последнем интервью он много чего сказать в адрес наших властей, как бы не получилось, как с Цоем

    аккурат в левое крыло и дверь

    Змінено користувачем Nikon
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    меня смущает, что бампер целый остался

     

    http://24tv.ua/resources/photos/news/201502/538634_1160765.jpg

     

     

    в последнем интервью он много чего сказать в адрес наших властей, как бы не получилось, как с Цоем

    аккурат в левое крыло и дверь

    Тут более уместно сравнение с Черноволом тогда.

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тут более уместно сравнение с Черноволом тогда.

    либо с Черноволом

     

    з.ы. хотел провести параллель с музыкантом

     

     

    Старая песня, напророчил

     

     

     

     

    Втікай, бо скоро буде війна

    Шукай собі місце де вар'ятів нема

    Втікай, бо скоро буде війна

    На-на-на-на

    Втікай, бо скоро буде війна

    Холодна і мокра, довга і зла

    Втікай, бо скоро буде війна

    Буде війна

    Змінено користувачем Nikon
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    скорей всего он начал тормозить,машина пошла правей,и боком заехал под газона,скорость била очень большая это полюбе если у газона тупо мост оторвала,как тока не пойму можно било гнать на такой дороге,хотя на таком танке ухаби не так чусчтвуешь. Змінено користувачем velmen2

    73422536_2171135909854914_75126322358166

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ждем експертизи там будет ясней.жуткая смерть конечно,пусть будет земля пухом чуваку! Змінено користувачем velmen2

    73422536_2171135909854914_75126322358166

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я вважаю що Кузьму вбили. Вбили українські дороги! - Шурубура

     

    Я вважаю, що Кузьму вбили!!!!

     

    Кожен чиновник, ДАІвець, депутат та президент, які за 23 роки змогли все - набудувати собі хатів, накупити машин, накрасти грошей, влаштувати життя своїм дітям і всі ті яхти, літаки та вілли. Вони змогли все!!! Вони тільки не змогли одного банального - зробити українцям нормальні дороги! Ця, та інші святі життя на вашій, суки, совісті!!!

     

    Жодне АТО чи війна не забрали стільки життів українців, як наші дороги за всі 23 роки. Статистика жахаюча!!!!! Кожного року на дорогах гине близько 10 000 людей!!!!!!

     

     

    Звичйно, обставини цього ДТП будуть встановленні, але з фотографій чітко видно стан дороги. Вона відстуня!!!! Ні розмітки, ні покриття!!!! Цистерна, очевидно, їхала без ввімкнених ліхтарів.

     

    Кілька років тому їхав з Андрієм в такій же його попередній автівці тією ж дорогою на Дніпропетровськ і назад. Це був жах!!!! Водій він звичайно хороший. Їздив завжди сам. Ніколи не мав водія. Стільки скільки їздив він, їздять хіба далекобійники, але при тому він ще й так багато писав та співав, стільки віддавав себе! Ми сідали в авто, перед тим, як рушити, він довго молився. Він усвідомлював страх та небезпеку, яку несуть наші дороги. По приїзду він дякував Богу, що оберіг нас всіх в дорозі. І так було щоразу. Але це таки сталося...

     

    Мені невимовно боляче його втрачати. Мене, малу мураху, ніхто так не любив (з тих, хто ходить в телевізор). Мені стільки не дав ніхто, як він. А я йому свій борг так і не віддав.

     

    Вічна Тобі пам'ять!!! Тебе любили мільйони, і ти любив їх усіх!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Угомонитесь, проявите уважение, нет тут никакого заговора.

    А в чем ты видишь неуважение и о каком заговоре речь?В сравнении и мыслях лишь?Так это ж не утверждение,просто мысли.

    Сам не раздувай,все ему только спокойствия желают уже и скорбят,даже я,кому его суржик и коверканная мова никогда не нравилась.

    Каждый сам делает себе судьбу,в данном случае это факт...нельзя так гонять на машине.Фотка красноречиво об этом говорит.

    Написал бы земля пухом,но как то заезженно было бы,да и не верующий я....

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А в чем ты видишь неуважение и о каком заговоре речь?В сравнении и мыслях лишь?Так это ж не утверждение,просто мысли.

    Сам не раздувай,все ему только спокойствия желают уже и скорбят,даже я,кому его суржик и коверканная мова никогда не нравилась.

    Каждый сам делает себе судьбу,в данном случае это факт...нельзя так гонять на машине.Фотка красноречиво об этом говорит.

    Написал бы земля пухом,но как то заезженно было бы,да и не верующий я....

    ну не стоит придумывать мифы по погибшему, это всё что я хотел сказать
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нещодавно Кузьменко написав відкритий "Лист до президентів України", в якому жорстко розкритикував владну еліту:

     

    Лист до президентів України

     

    Панове президенти є до вас розмова

    Бо ми давно не чули від вас правдиве слово

    І може я ніколи б не починав її

    Та скажу вам відверто - причина у війні

     

    В яку ви цю країну всі разом погрузили

    І щоб її не було ви нічого не зробили

    Невже за стільки років ви достатньо не нажили

    Щоб заробляти гроші копаючи могили

     

    Панове президенти є до вас питання

    Чому ви всі живете як голубці в сметані

    Тоді коли всі люди скидаються солдатам

    Копійками, які ви ще в них не встигли відібрати

     

    Чому ви не пошлете на війну своїх синів

    Ні внуків, ні племінників, самих вас там не видно

    Зате на смерть кидаєте чужих чоловіків

    Скажіть мені, невже це виглядає справедливо

     

    Чому холоднокровно ви зливаєте країну?

    І у крові своїй ви власну топите дитину

    Скажіть, будь ласка, чим всі люди в цій країні винні

    Скажіть ціну, за скільки ви продали Україну!

     

    Я хочу побажати вам , панове президенти

    Відчути весь наш біль на собі перше ніж померти

    А всім нащадкам вашим - я хочу тільки зла

    Яке ви всі разом роками готували нам!

     

    (с) Кузьма Скрябін

    Змінено користувачем -BOMBA-
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..