Перейти до змісту
  • Політика
  • Партія "ДемАльянс" йде на вибори


    Рекомендовані повідомлення

    УкрДержРеєстр має намір ліквідувати створену у минулому році партію "ДемАльянс"!

    Партія принципово не бажає співпрацювати із жодними політичними силами, які вже були при владі і мали можливість щось змінити.

    Здається, останні публічні "наїзди" на корупційні схеми Нафтогазу не пройшли непоміченими для влади... :angry:

     

    http://dem-alliance.org/news/vlada-hoche-l...nii-aljans.html

     

    Хтось чув про подібні випадки ліквідації партій ще до виборів?

    Змінено користувачем Serg Illiukhin

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 329
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Лист УкрДержРеєстру про намір ліквідації через суд:

     

     

     

    Насправді обласні організації були створені впродовж 5 місяців (а не 6, як того вимагає закон), але потрібен же привід...

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    УкрДержРеєстр має намір ліквідувати створену у минулому році партію "ДемАльянс"!

    и что?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    таки да,и что?пусть себе ликвидируют :huh: Змінено користувачем velmen2

    73422536_2171135909854914_75126322358166

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    и что?

    Хехе :rolleyes:

    Там внизу запитання було: Хтось чув про подібні випадки ліквідації партій ще до виборів?

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    таки да,и что?пусть себе ликвидируют :huh:

    Ви просто, напевно, не в курсі історії цієї партії.

    Це громадські активісти, які 17 років у громадському секторі по всій Україні виступали проти зловживань влади, а тепер стали політичною партією і звернулися до громадян з проханням їх підтримати (необхідно 2.4 млн грн як застава для участі у виборах), назбирали вже близько 80 тис грн.

     

    Комусь не сподобалось :(

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ёптель. этих партий подпольных, которые выплывают и тонут снова было, есть и будет уйма!

    Так чего переживать то? За очередных нахлебников, которых к кормушке не пустили?

    Вон, хватает уже пристроившихся к кормушке *пожрать*, за счёт народа! Так что на одну партейку меньше, не умрём!!!

     

    ...необхідно 2.4 млн грн як застава для участі у виборах... ну да, может им ещё и денег дать? Бред полный!!!

    Он и так бедненькие выступали, аж 17 лет, *против* власти и чего то там ещё, что первый раз слышу об этом сборище *борцов* , процитирую ...проти зловживань влади... Куда не глянь, одни *борцы* B)

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я только за .

    Пускай ликвидируют,еще бы с десятка три партий ликвидировали ,может и жить стало лучше.

    Одна партия погоды не делает .Тем более та о которой никто не слышал .

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я только за .

    Пускай ликвидируют,еще бы с десятка три партий ликвидировали ,может и жить стало лучше.

    Одна партия погоды не делает .Тем более та о которой никто не слышал .

    Ну взагалі-то це саме вони тему з паспортами почали розслідувати: http://pravo-znaty.org.ua/dovidka-pro-vids...f-chi-realnist/

    А не чули, тому що у партії такі ж звичайні люди, як і ми з Вами, тому грошей на біл-борди та на рекламу, як у Королевської, немає...

     

    ...необхідно 2.4 млн грн як застава для участі у виборах... ну да, может им ещё и денег дать? Бред полный!!!

    Дозвольте запитати, а де партія, яка бореться з корупцією і ПРИНЦИПОВО не співпрацює з олігархами, щоб не потрапити у залежність, має взяти гроші на вибори?

    На жаль, люди у більшості своїй звикли перед виборами брати "подачки" від партій, а не допомогати їм. Тому в результаті за ці "подачки" нас з Вами і тримають за бидло до наступних виборів

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну взагалі-то це саме вони тему з паспортами почали розслідувати: http://pravo-znaty.org.ua/dovidka-pro-vids...f-chi-realnist/

    А не чули, тому що у партії такі ж звичайні люди, як і ми з Вами, тому грошей на біл-борди та на рекламу, як у Королевської, немає...

     

     

    Дозвольте запитати, а де партія, яка бореться з корупцією і ПРИНЦИПОВО не співпрацює з олігархами, щоб не потрапити у залежність, має взяти гроші на вибори?

    На жаль, люди у більшості своїй звикли перед виборами брати "подачки" від партій, а не допомогати їм. Тому в результаті за ці "подачки" нас з Вами і тримають за бидло до наступних виборів

    Всё, я сейчас зарыдаю :unsure:

    Пусть наФиг закрывают, ликвидируют и т.п. Уже надоели все эти *защитники* справедливости!!!

    17 лет организации? Они что, подпольщики, партизаны, что ни кто и не слышал о них?!?

    Тебе не надоело всякий раз оглашать очередной бред? Вроде взрослый человек, а иногда постишь что попало!

    Ну кому нафиг нужна эта организация? Они такие принципиальные, что не просят помощи? угу, 17 лет существовали за свою зарплату B) Тебе хоть самому не смешно?

    Короче, лично моё мнение, закроют, ликвидируют, от этого ничего не случится , народ беднее не станет!!!

    И так на выборах по сто партий выплывают, народ в шоке, так что 101-я партия, пусть *помрёт*( чего желаю и остальной 100-не) не родившись!!!

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    17 лет организации? Они что, подпольщики, партизаны, что ни кто и не слышал о них?!?

    А дозвольте запитати, Ви про діяльність багатьох громадських організацій знаєте? Скільки можете назвати?

     

    Они такие принципиальные, что не просят помощи? угу, 17 лет существовали за свою зарплату

    Можливо, це для Вас буде новиною, але громадські організації існують за рахунок членських внесків людей, які працюють безкоштовно заради спільної мети. Також ГО часто залучають гранти під реалізацію конкретних проектів. За кожну копієчку грантів вони звітують і витрачатися вона має не на зарплату, а на заходи і конкретну діяльність. Політичні партії на гранти розраховувати не можуть.

     

    И так на выборах по сто партий выплывают, народ в шоке, так что 101-я партия, пусть *помрёт*

    Для інформації: в Україні зареєстровано 192 партії

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А дозвольте запитати, Ви про діяльність багатьох громадських організацій знаєте? Скільки можете назвати?

     

     

    Можливо, це для Вас буде новиною, але громадські організації існують за рахунок членських внесків людей, які працюють безкоштовно заради спільної мети. Також ГО часто залучають гранти під реалізацію конкретних проектів. За кожну копієчку грантів вони звітують і витрачатися вона має не на зарплату, а на заходи і конкретну діяльність. Політичні партії на гранти розраховувати не можуть.

     

     

    Для інформації: в Україні зареєстровано 192 партії

    сори, 193-я партия не пролезла к кормушке B)

    Ладно, вся эпистолярная эпопея поднадоела!

    Я своё мнение высказал, за других я не могу говорить!!!

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    сори, 193-я партия не пролезла к кормушке B)

    Ладно, вся эпистолярная эпопея поднадоела!

    Я своё мнение высказал, за других я не могу говорить!!!

    Я не розумію - чому одразу до "корита"?

    Чесні люди не йдуть у політику? Політика - справа лише брудних кабанів, які хочуть відірвати ще більше, ніж мають?

    А що робити чесним людям, у яких немає мільйонів? Бути наймитом у Партії Регіонів чи у Фронті Змін? І не мати жодної можливості щось змінити?

    "Демократичний альянс" намагається зробити те, чого за 20 років не намагалася зробити жодна партія - прийти до влади чесним, демократичним шляхом, не використовуючи ні кучу "бабла", ні адмінресурс - так, як це роблять у цивілізованих країнах

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я не розумію - чому одразу до "корита"?

    Чесні люди не йдуть у політику? Політика - справа лише брудних кабанів, які хочуть відірвати ще більше, ніж мають?

    А що робити чесним людям, у яких немає мільйонів? Бути наймитом у Партії Регіонів чи у Фронті Змін? І не мати жодної можливості щось змінити?

    "Демократичний альянс" намагається зробити те, чого за 20 років не намагалася зробити жодна партія - прийти до влади чесним, демократичним шляхом, не використовуючи ні кучу "бабла", ні адмінресурс - так, як це роблять у цивілізованих країнах

    Спасибо, насмешил перед сном B)

    Ты хоть веришь в то что написал? Наверное не совсем!

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Спасибо, насмешил перед сном B)

    Ты хоть веришь в то что написал? Наверное не совсем!

    Так, я вірю, тому що я знаю голову партії, я знаю майже всіх членів політради. Прості і щирі хлопці і дівчата

     

    А ще я знаю, що для того, щоб стати членом ДА не потрібно мати мільйони, а необхідно просто бути порядною людиною. І можна не боятися, що твої однопартійці встромлять тобі ніж у спину у боротьбі за владу

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    прийти до влади чесним, демократичним шляхом, не використовуючи ні кучу "бабла", ні адмінресурс - так, як це роблять у цивілізованих країнах

    спасибо,насмешили)))

    все таки поражаюсь наивности наших заполитизированных людей...

    много таких стран знаете?например?скорее приснилось видимо или просто верите в лучшее там,где его быть не может изначально,так как власть всегда будет властью и ничего не изменит отношения к этому понятию и тому как этого добиваются,как она меняет людей,как этим пользуются и как расстаются с нею.

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    много таких стран знаете?например?

    Німеччина, "колеги" ДемАльянсу по ідеології - німецька ХДС, вони просто в шоці, коли чують, які кошти викидаються на рекламні кампанії політичних сил в Україні. Там це в рази менше!

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Німеччина, "колеги" ДемАльянсу по ідеології - німецька ХДС, вони просто в шоці, коли чують, які кошти викидаються на рекламні кампанії політичних сил в Україні. Там це в рази менше!

    тоисть то что их какие то там ХДС в шоке,это и есть аргумент по поводу этого???

    прийти до влади чесним, демократичним шляхом, не використовуючи ні кучу "бабла", ні адмінресурс - так, як це роблять у цивілізованих країнах

    и еще вопрос:а насколько цивилизованной можно считать страну,которая одна из первых начинала бомбардировки под предводительством НАТО?Еще примеры привести вашей демократии,честности и посыла на правильность во всем?Что за бред и где прагматичность ваша и трезвый взгляд на элементарные вещи?Какая честность в политике,какое не наличие денег во всем что с ней связано и в какой из "цивилизованных" стран?Что за бутафорические понятия и популизм?

    Советую посмотреть недавнее обращение какого то там политика(это я его так обозвал,не факт) по поводу сговора фармацевтических картелей в той же Германии и в других странах,о заговоре ваших "демократов" честных в цивилизованных странах по вашему глубокому убеждению...вот там забота о народе и полный политический альтруизм во всей красе!Понимаю что голословно,но если я найду эту запись на EX(там ее видел),то скину ссылку...там все на немецком,но внизу перевод идет того о чем говорит именно трезвый человек,который ели пробрался на трибуну Бундестага и ему дали выступить перед их верхушкой всей и сливками их научного бомонда.Не помню какой степени он ученный и какой конкретно,но ему аплодировали в конце...но все понимают что все будет как и раньше,и это есть реальность,а не популизм дешевый и в красивой обертке.

    Пора научится отдавать отчет в том что и ребенку понятно,а не выполнять вечно внутреннюю политику той или иной организации(и всех ваших в том числе),ее руководства и "кукловодов",еще и считать что люди такие идиоты что можно им лапшу вешать на уши о светлом будущем при таком строе политическом во всем мире и экономике мировой,сплошная двуякость при оценке "цивилизованности" вашей такой заезженной.Ну ей богу,ну не настолько же все идиоты и настолько наивные,ну поймите вы,ваши оппоненты и все кто связан с политикой так или иначе!Ну нельзя вытяжку сделать добра и равенства из того что завязано на деньгах и власти,ну хоть убьетесь вы и все и мы вместе взятые,ну нет там и в помине правды,иначе б давно люди уже смели все и всех,что б могло привести к еще большей нестабильности всего человечества...хотя нельзя исключать и иное развитие при тех условиях,но не суть.

    Все эти понятия и слова типа "более цивилизованные","демократия","равенство и честность" и т.д. и т.п. - это все применяется в политике и играх мировых не более как инструмент для зомбирования масс,ведь даже просто вспомнив мировую историю это ж понятно как дважды два:)А чего стоит 20 и 21 столетие,о каком посыле на истину того или иного идет речь?))))

    Так что давайте зомбируйте себя лучше и пора прекратить считать всех такими же наивными и биомассой,что б верить в Яныка или Юлю,Тягныбока или в каких то там ваших еще "правильных и правдивых" слугах своего народа.Было время патриотизма,но оно было очень капельно и точечно в истории и все мы помним чем это заканчивалось,даже президенты погибали,не то что обычные политики или люди.Потому что это попросту никому не удобно и не выгодно,даже самым яростным демократам,которые на волнах народа приходят к власти,вкусив ее и почувствовав и заболев ею!

     

    Ну очень сложно обсуждать что то реальное с наивными людьми,летающими в мифах о добре и равенстве где то там где нас нет...

    Хотя иногда я и завидую такой наивности и веру в то чего нет но хотелось бы...иногда так проще жить,но не практично,к сожалению.

    Может вам так и легче,значит оно вам удобней.

    Змінено користувачем V.ToS

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Запитання до тих, хто радіє тому, що партію ліквідовують:

    чи є серед вже існуючих партій та, яка відповідає вашим політичним уподобанням і за яку ви залюбки проголосуєте на цих виборах?

    якщо ні, то якою має бути політична партія, щоб ви за неї проголосували?

     

    Просто як на мене, "ДемАльянс" - чи не єдина в Україні партія, яка була створена правильно, з моєї точки зору. Спочатку люди роками займались громадською пактивністю, відстоювали права громадян, а потім вирішили створити політичну силу, щоб мати можливість бути самостійними на виборах, ні від кого не залежати. Вони нічим себе не заплямували, їхні лідери - активні та рішучі молоді люди, у яких повно ідей та є досвід роботи у сфері суспільних відносин.

     

    А от те, що існуюча система влади вирішила її ліквідувати, говорить про те, що влада дійсно боїться цієї політичної сили. Чомусь інші політичні сили влада не ліквідовує...

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну очень сложно обсуждать что то реальное с наивными людьми,летающими в мифах о добре и равенстве где то там где нас нет...

    Хотя иногда я и завидую такой наивности и веру в то чего нет но хотелось бы...иногда так проще жить,но не практично,к сожалению.

    Может вам так и легче,значит оно вам удобней.

    Я правильно зрозумів, що Ви вважаєте, що в політику йдуть виключно покидьки, а чесним людям там робити нічого?

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я правильно зрозумів, що Ви вважаєте, що в політику йдуть виключно покидьки, а чесним людям там робити нічого?

    Я вот всё не могу понять B) что ты так защищаешь эту организацию?!? От того что там ...я знаю голову партії, я знаю майже всіх членів політради. Прості і щирі хлопці і дівчата?

    Ну просто умиляет, ну вот такие щирі хлопці та дівчата, я рыдаю.

    Весь форум уже эта агитация заполонила! Может хватит?!?

    На сколько я помню, кричали что форум и нафиг не нужен, скоро будет другой ресурс, он есть, а всё одно на форуме постят весь этот бред, ну конечно с сылками на свои сайты, по типу стукача-провокатора и маеш право знати B) Ай красавцы , просто умиляет хитрость, которую сразу все видят B)

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    УкрДержРеєстр має намір ліквідувати створену у минулому році партію "ДемАльянс"!

    Партія принципово не бажає співпрацювати із жодними політичними силами, які вже були при владі і мали можливість щось змінити.

    Здається, останні публічні "наїзди" на корупційні схеми Нафтогазу не пройшли непоміченими для влади... :angry:

     

    http://dem-alliance.org/news/vlada-hoche-l...nii-aljans.html

     

    Хтось чув про подібні випадки ліквідації партій ще до виборів?

    Не чув і не хочу чути. Працюйте, менше зомбуйте населення і менше спамом займайтесь політикани, залиште громадян в покої :angry: Змінено користувачем Stepan34
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ай красавцы , просто умиляет хитрость, которую сразу все видят B)

    Ну Вас же не обдуриш? Правда? ;)

     

    Але все ж таки, повертаючись до питання: я не розумію, чому будь-яка політична партія сприймається, як лайно.

    17 років працювали в громадському секторі - працюйте собі, молодці. Вирішили стати політичною партією - да ви покидьки!

    В чому причина? Порядні люди не можуть бути політиками?

     

    Не чув і не хочу чути. Працюйте, менше зомбуйте населення і спамом займайтесь політикани залиште громадян в покої :angry:

    Ось-ось, ще одне підтвердження. ЧОМУ? Змінено користувачем Serg Illiukhin

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ось-ось, ще одне підтвердження. ЧОМУ?

    Потому что люди, которые никогда не ставили перед собой целью интересоваться политикой, и все их знания в этой сфере - это данные с тв/газеты/радио, а там, ясное дело, крутятся только те, у кого есть деньги, то есть люди не особо честные, всегда будут думать, сравнивая с такими "попсовыми" партиями. И это вполне нормальная реакция не принимать что-то новое, о чём никогда не слышал и чьё существование в принципе кажется невозможным. Я дал ответ на ваш вопрос?

     

    Ну и по поводу конкретно таких партиях. Я уже как-то писал вроде бы у Дрока в дневнике, что нашим людям интересны только те партии/организации, действия которых хорошо видно. Если какая-то кучка людей выступает против сноса какого-то гаража на Торгмаше (я же утрирую, если что), то никому она не упала, никому она не нужна. Населению нашей страны важно видеть реальные изменения их повседневной жизни, то что они могут пощупать, почувствовать и т. д. Вон отрубили горячую воду на несколько дней - вот это все увидели. Вот против такого нужно бороться. Вы можете делать что-то не такое глобальное, но в перспективе на будущие глобальные изменения, но никто об этом думать не будет. Такой вот уровень развития среднестатистического украинца, с этим ничего не поделаешь.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Потому что люди, которые никогда не ставили перед собой целью интересоваться политикой, и все их знания в этой сфере - это данные с тв/газеты/радио, а там, ясное дело, крутятся только те, у кого есть деньги, то есть люди не особо честные, всегда будут думать, сравнивая с такими "попсовыми" партиями. И это вполне нормальная реакция не принимать что-то новое, о чём никогда не слышал и чьё существование в принципе кажется невозможным. Я дал ответ на ваш вопрос?

    Дякую!

    P.S. Ваша аватара явно не відповідає рівню Вашого спілкування :)

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..