Перейти до змісту
  • Подарую
  • Віддам неробочі підлогові фітнес-ваги Vitek VT-1978


    Рекомендовані повідомлення

    Сабж забрали.

     

    Чотири роки тому, коли купував, ваги буди круті ))) Крім ваги міряли також жир/воду/м'язи/кістки. http://hotline.ua/bt-vesy-napolnye/vitek_vt-1978/

    Однак усьому колись приходить кінець, прийшов він і цьому приладу (принаймні у мене). 

     

    Ваги включаються легким ударом по корпусу. Потім можна кнопочками вибрати користувача і його параметри. Далі має з'явитися показник "0.0" - і можна зважуватися. Але щось пішло не так, і той "0.0" тепер з'являється не завжди, а якщо і з'являється, і після цього стаєш на ваги -  вони не доходять до зваження правильної маси, а зависають на якійсь проміжній цифрі. Оскільки визначення процентної частини жиру, води, м'язової маси, кісткової маси відбулася після визначеня ваги - то зараз до нього вже ніколи не доходить.

     

    Також присутній ще 1 дефект - темна пляма приблизно по центру екранчику. Мабуть колись щось упало.

     

    Не знаю, може там можна замінити якийсь резисторчик і все буде знову працювати - але у мене до того ентузіазму немає, та ще й добрий дідо Мороз підсунув під ялиночку Xiaomi Mi Smart Scale 2, отже у сабжі потреби більше немаю.

     

    Отже - якщо кому потрібно для ремонту/ експериментів / на органи - забирайте, знаходяться на Лагуновій.

     

    Фотки

    post-794-0-05423500-1515947039_thumb.jpgpost-794-0-30710800-1515947050_thumb.jpgpost-794-0-31151200-1515947265_thumb.jpgpost-794-0-94371500-1515947308_thumb.jpg

     

     

    Змінено користувачем #Xeeng

    http://mova.ridne.net/figures/4.png

    Даю недорогі уроки по користуванню пошуком на форумі!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..