Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • Страховка


    Рекомендовані повідомлення

    Подскажите пожалуйста, где в Броварах можно оформить полис Зеленая карта, для выезда на автомобиле зарубеж.

    Собираюсь сьездить в Польшу

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Рядом с Броварским МРЭО несколько агентов страховых компаний работают.

    Соль жизни в том, что она не сахар.

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Подскажите пожалуйста, где в Броварах можно оформить полис Зеленая карта, для выезда на автомобиле зарубеж.

    Собираюсь сьездить в Польшу

    Я страхуюсь в Провидной, проблем небыло. ул Кирова, в том же доме где и АТБ

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    2 роки тому поїздив по Броварах - ніде не було полісів. Знайшов в Оранті.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Когда-то был страховой случай с Орантой ,6месяцев звонил ездил ругался было ощущение что выпрашивал свои деньги.Не советую Змінено користувачем raketa
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нікого не рекламую, описував ситуацію, коли треба було за щільний робочий день (без виїзда в Київ) зробити Зелену карту. Сам не в них страхуюсь. А взагалі - це все лотерея, моєму дядьку пару років тотал на ВАЗ виплатила майже невідома (широкому загалу) страхова, а зараз 2 знайомих бодаються з ПРО100 і Провідною по виплатам...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    По зеленій картці мені радили сайт www.polis24.com.ua Там надали знижку, є і медична страховка. Працюють в Києві, але мені поліс передав представник у нас. До речі, цю картку контролюють при перетині кордону.  Якщо корисно, будь ласка!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..