Перейти до змісту
  • Релігія
  • Религия


    Shaitan

    Рекомендовані повідомлення

    Итак, тема такая: кто мы по вероисповеданию?

    Конечно, многие из тех, кому до 18 постесняются рассказать- им бы только телефоны пообсуждать и новое шпиливо. А мне пофиг. Я- язычник, как и мои предки. Раньше был христианином, но не очень убежденным... Потом атеистом. А теперь- молюсь Солнцу...

     

    Почему решил создать такую тему?- Надеюсь, что скоро уеду далеко... Нужно немножко уверенности...

    Решил перебороть комплекс и открыть себя миру. И мир для себя...

    Сабар упар манус сатья тахар упар наин.

    Без шуток.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 91
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Очень непростой вопрос...

     

    Особенно если учесть, что до 988 года славяне были язычниками, а после - христиане...

     

    Считаю, что выбор вероисповедания должен быть доброволен, но дело в том, что мало кто помнит языческую веру...

     

    Я больше склоняюсь ко второму варианту...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я - християнка!мене все влаштовує,і я нічого міняти не збираюсь.до речі,а міняти релігію,своє віросповідання - це гріх.чому ти обрав язичництво,просто так,щоб поклонятись сонцю?щоб міняти релігію,треба принаймні знати про неї якомога більше.а що ти знаєш про язичництво?!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ..а в мене..своя...нікому не відома релігія..

    ..хоча можливо мене теж можна назвати язичником....вірю у грецьких богів..вірю у янголів.... :rolleyes:

    ..ті офіційні релігії...що існують в нашому світі...нічого гарного для мене не несуть у собі...подивитись но тільки на наших українських "християн"..жах!!..ці священники..попи..ханиги самі натуральні....бридко....

    Змінено користувачем Kira
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я - християнка!мене все влаштовує,і я нічого міняти не збираюсь.до речі,а міняти релігію,своє віросповідання - це гріх.чому ти обрав язичництво,просто так,щоб поклонятись сонцю?щоб міняти релігію,треба принаймні знати про неї якомога більше.а що ти знаєш про язичництво?!

     

    Знаю, что там нет обмана и что Солнце питает меня положительной энергией. Больше мне ничего знать не нужно. А ты себя спрашивала всерьез?Неужели нет сомнений?-Ой, не верю... Почитай "Молот ведьм". Многое поймешь...

    Сабар упар манус сатья тахар упар наин.

    Без шуток.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Знаю, что там нет обмана и что Солнце питает меня положительной энергией. Больше мне ничего знать не нужно. А ты себя спрашивала всерьез?Неужели нет сомнений?-Ой, не верю... Почитай "Молот ведьм". Многое поймешь...

     

    сьогодні якщо буде час,почну читати.у мене нема сумнівів щодо мого віросповідання,я в цьому впевнена,що я обрала свій шлях.і в самі тяжкі моменти мого життя лише Бог мені може допомогти.ти знаєш,що в язичництві сила силенна богів(а точніше ідолів) і люди в давнину поклонялись не комусь одному,а декільком.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я ,чесно кажучи, не зациклююсь на релігії.я християнка..Вірю в Бога .. Змінено користувачем Payton
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Меня не цепляет (уже) христианство. Почему?- Потому, что религия стала идолопоклонничеством.

    Тут можно очень много писать... Попробую, если вы не против.

     

    Все, даже священнослужители, давно позабыли самую важную идею христианства и православия в частности- "Бог есть Любовь". Все крестовые походы (в т.ч. и "внутренние"- против инакомыслящих провинций в Европе) совершались с идолом- Крестом и под прикрытием нужд церкви. При этом воины Господни творили такое... (грабежи, изнасилования, надругательства над чужими святынями... )

     

    Инквизиция- вообще молчу. Тысячи невинных людей умирали в страшных муках...

    А вера превратилась в страх... Вместо Любви...

     

    Что мы видим сейчас? -Карикатуры на пророка Мухаммеда в Дании. Война в Ираке (чем не современный крестовый поход- тот же повод). Про грызню украинских церквей из-за культовых сооружений знают все.

     

    А самое главное- люди перестали Верить. Они просто ходят в церковь, а на следующий день- пьют, сквернословят, обижают других... Нет ВЕРЫ. Есть лишь привычка... А она слишком слаба, чтоб наставлять на путь истинный- путь Любви.

     

    Вот так. Сабар упар манус сатья тахар упар наин.

    Сабар упар манус сатья тахар упар наин.

    Без шуток.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Shaitan, ты описал ужасные поступки людей, которые прикрывались христианством. Но ведь само по себе ХРИСТИАНСТВО не виновато в том, что некоторые фанатики искажают его идеи.

    Презераю некомпетентных модераторов.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Расскажи, что там. Коельо- хороший автор, но уж больно верит своим чувствам...

     

    я не можу розповісти - це треба читати,але повір ти не пожалкуєш про те,що її прочитав.прочитавши її,ти мимоволі зрозумієш і прийдеш до того,що Бог є любов.книга рульна!!!в ній розповідається про те,як за неділю міняються люди,як дівчина приходить до вищесказаного поняття за один тиждень,в цьому їй допомагає любов."На березі Ріо-Пьєдра сіла я і заплакала"-це роман з трилогії "В день сьомий",куди також входять "Вероніка вирішує померти" та "Диявол та сеньорита Прим".
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я ,чесно кажучи, не зациклююсь на релігії.я християнка..Вірю в Бога ..

     

    вот именно. ты подобно большинству христиан просто слушаешь родитителей, делаешь как все. все верят в бога (с маленькой буквы написано специально), значит это правильно, значит это хорошо, значит бог есть. уверен, что если бы люди по-настоящему задумались, многие бы отреклись от своей веры, стали бы атеистами либо нашли для себя другую, более подходящую веру.

    _ А если в отеле "Гений" нет свободных номеров, можно поселиться в отеле "Придурок" _

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Розкажу я. Мені не подобається слово "язичник". Це слово означає "чужинець". Цим словом наші предки називали чужих. Після прийняття християнства церква стала називати цим словом сповідувачів нашої Старої Віри. Саме тому я не вживаю цього слова по відношенню до себе. Я не називаю свою віру "язичництвом".

    Протягом тисячоліть народи білої раси сповідували одну й ту ж віру. Звичайно, кожне плем'я мало своє власне бачення, але основна світоглядова концепція була спільна. Скандинавські, слав'янські, індійські, сикхскькі, іранські та інші народм сали ту саму світоглядову основу задовго до прийняття християнства. Науково це називається "панентеїзм". В розумінні наших предків Бог - це Всесвіт. Все, проявлене і непроявлене, живе і неживе, минуле й майбутнє, ВСЕ - це і є Бог. Кожна галактика, планета, комаха, людина, камінчик - це все є прояви Бога. Кожна людина - це Бог, втілений на Землі. Тобто Бог єдиний, але він має безліч проявів. Слав'яни називали Бога РОДом. Саме від цього слова пішли слова "рід, народ, природа, родити, родичі, порода" і т.д. Род об'єднує в собі абсолютно все. Чоловічий (інформаційний) прояв Рода наші предки називали Сварогом, а жіночий (енергетичний) - Ладою. Різні прояви Абсолюту називалися різними іменами - наприклад, Перун (прояв сили, справедливості), чи Стрибог (прояв швидкості, стрімкості, вітру). Тому неправда, що наші предки поклонялися багатьом Богам - по-перше, вони їх шанували, а не поклонялися, а по-друге - ці Боги були частинами Абсолюту. Тому не можна назвати Стару Віру монотеїзмом чи політеїзмом - вона не така примітивна. Людина - це як маленька клітина в величезному організмі Бога. Тому людина створена за образом і подобою Бога. Тому наші предки знали, що вони - діти своїх Богів, а не раби Яхве. Насправді, дуже важко пояснити суть Рідної Віри в такому маленькому обсязі тексту, бо це дуже фундаментальна і всеосяжна світоглядна система. Я по мірі можливості, буду публікувати деякі дослідження, легенди, мої власні думки. Поки що я хотів би показати, чим Рідна Віра відрізняється від Християнства:

     

    1. Християни вважають себе рабами. Рабами Божими. Бог, про якого написано в Біблії дав їм "свободу вибору" - або вони діють так, як сказав він, або вони помруть. Така сама "свобода вибору" є і в заручника під дулом пістолета. Якщо вони ведть себе "праведно", то отримують шанс на вічне життя, якщо "грішать" - то отримають остаточну смерть.

    Рідновіри вважають, що вони - діти Бога. Вони самі - господарі своєї долі і самі несуть відповідальність за неї, бо знають, що свою долю вони роблять саму. Вони знають, що всі їх вчинки повернуться до них. Якщо вони діють по совісті, то зможуть самовдосконалюватися, а якщо ні - то будуть повинні відробити те, що скоїли. Принцип карми. Якщо ти протягом одного життя чинив Кривду, то протягом наступного ти матимеш потребу відпрацювати це, вирішуючи певні проблеми. Але ти не помреш. Життя вічне. Твоя душа йде шляхом самовдосконалення протягом тисяч років і тисяч втілень, щоб одного разу стати часточкою Творця.

     

    2. Християни з народження винні. Вони вважають, що з самого народження грішні by default. Рідновіри вважають, що немає "гріха" - є оптимальний шлях досягнення чогось (правда) і неоптимальний (кривда). Якщо людина збилася зі шляху і пішла по Кривді, вона має виправити свою помилку і йти далі. Кожна людина світла й праведна, але вона може допускати помилки. А не так, що всі ми грішні просто так, тому що це написано в якійсь книзі.

     

    3. Християни "підставляють ліву щоку". Рідновіри вважають, що "з чесними людьми - вестися по честі, з нечесними - по справедливості". Бо якщо ти був рабом при житті, то і після смерті рабом залишишся. Християни вірять, що вони грішні, і, щоб врятуватися, треба просто покаятися. Ми вважаємо, що якщо в тебе брудна сорочка, то скільки не кайся, що вона брудна, вона від того чистіше не стане. Щоб сорочка була чистою, треба її випрати.

     

    4. У християн є Свята Книга, яку треба читати і слідувати правилам, написаним там. У рідновірів немає книг з догмами. Наша книга - це світ навколо, це природа, це люди, це власна совість. Якщо ми і чинимо іноді по кривді, то саме життя примусить нас зрозуміти наші помилки і вчитися на них, щоб потім виправити. А в Біблії перша частина - це історія єврейського народу (а ми тут до чого? ми ж не євреї). А ще там багато вбивств, крові, інцесту, тобто того, що сам Яхве об'являє гріхом.

     

    5. Християни думають, що живуть один раз. І земне життя - це тільки підготовка до життя небесного. Тому з \землею можна творити що заманеться - все одно нас тут більше не буде. А ми віримо, що Земля - це мати наша, і ми шануємо її, бо проживемо тут ще не одне життя. І що рай буде нам лише тоді, як своєю працею створимо його для себе.

     

    6. Сутність, про яку написано в Біблії, не схожа на Бога. Яхве (Саваоф, Елоїм) - це ревнива істота, яка жадає поклоніння. Щоб випробувати фанатизм Авраама, Яхве наказав йому вбити свого сина і принести в жертву. Добре, що він дозволив Аврааму не доводити це до кінця. Під егідою Яхве було пролито величезну кількість крові. Бог має бути справедливим і люблячим, як батько. Уявіть, що ви - батько. Ваша дитина погано себе поводить. Ви будете за це її вбивати? Ви будете вимагати, щоб вона плазувала перед вами і називала себе вашим рабом? Мені, наприклад, було б огидно.

     

    Все, набридло писати. Я дуже прошу, якщо вам немає чого сказати по суті - якусь адекватну думку, якусь обгрунтовану критику і т.д., то краще не пишіть. Я прагну до розумної дискусії, а не воплів і соплів.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Просто цікаво ,що тебе штовхнуло на зміну віри..

    Хе, це смішно. Якщо нас всіх примусово хрестять одразу після народження, не питаючи нашого дозволу, то хіба це можна вважати чимось іншим крім духовного згвалтування? А якщо ти живеш, читаєш Біблію і розумієш, що там немає ні логіки, ні любові, а християнські догмати викликають справедливе обурення? А потім згадуєш своє коріння і посинаєш досліджувати, і розумієш - ось воно, твоє, те, що ти завжди знав, але забув... У мене так було. Тепер я відчуваю себе вільним, а не рабом.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Какая бы ни была религия , всё завит от человека , от его собственных переживаний , чувств , идей . Никакие догматы , бирки , чесания под одну гребенку здесь неуместны.

    Главное - не быть рабом этих догматов и делать свои выводы.

    Имхо.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я незнаю,шо для кожного з вас релігія,але наше сприйняття неї дуже неправельне,хоча не всіх...Можу сказати одне :Будда,Іісус,Крішна-це все люди,які насправді існували і досягли неймовірного рівня розвитку,хоча деякі в це невірять,просто вони багато незнають,та і нетреба воно їм...По цій темі непобоюсь цього слова я знаю набагато більше,за будь-кого з вас,непитайте чому,незрозумієте...а якшо і так,довго розповідати...Я вірю в енергію-це і є наш світ,повірте,це непросто слова,я знаю...По суті всі релігії сповідають однеі теж саме,цю тенденцію мона помітити вивчивши хоча б деякі...Одже,конкретну релігію,нама сенсу сповідати,я беру те шо знаю з всіх,хоча знову ж таки,вони всі мійже однакрві....
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я отношу себя к христианской вере.Я действительно верю в существование единого Бога,который существует в трех обликах:Бог сын,Бог отец и Святой дух.В церковь я хожу не часто,так как не считаю это место более святым,нежели остальные,слишком много сейчас фальши.Много людей,которые делают вид,что веруют и соблюдают законы Божьи на самом деле лишь прикрывают этим свои грехи.Моя вера живет во мне.Да,я не безгрешна,я часто совершаю ошибки,зачастую сознательно,но я знаю,что несмотря на это Бог любит всех одинаково и когда мне тяжело я прошу у него помощи.Он наталкивает меня на верный путь.

    К ПАДРЕ:

    1.Мы покачто все рабы Божьи,так как не заслужили быть с ним на равных.Мы должны своими поступками доказать,что достойны жить в раю.

    2.У нас несомненно есть свобода выбора.Каждый выбирает для себя свой путь.Если человек не хочет верить в Бога-его никто к этому не принуждает.

    3.Святая Книга-это те правила,котрых Бог хочет чтоб мы придержывались.Это не принуждение,под которым мы подписались,а лишь напутствие и подсказка правильного пути,а вот выбор каждый делает сам:поступать так или иначе.

    3.Кто сказал,что если не соблюдать написанного в Святой книге наступит смерть?Смерть-это лишь переход из материального состояния в духовное,тоесть душа покидает свою материальную оболочку-тело.

    4.Выше было сказано,что в Родной вере совершенный плохой поступок("кривда") вернется к этому человеку и ему всеравно придется отвечать за совершенное.А разве в христианстве не так?Муки в аду-это какраз и есть наказание за проступки этого человека при жизни.Для каждого они разные,в зависимости от греха.Грех-это та же самая "кривда",это тот же "неправельный путь",просто называется по разному.

    5.Покаяние человека-это не его желание избавится от грехов и не отвечать за совершенное,а это искреннее чувство,когда человек жалеет о о том,что не правильно поступил.

    6.Кто сказал такой бред,что если мы живем лишь один раз,мы можем делать с землей все,что нам заблагорассудится???Земля-это творенье Божье,как и все,что окружает нас.Нанося ей вред,мы также совершаем грех.

    На этом закончу.И последнее к автору темы:

    Почему ты считаешь,что те,кому не исполнилось 18-не будут высказываться по этой теме?Мне нет 18.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ...По суті всі релігії сповідають однеі теж саме,цю тенденцію мона помітити вивчивши хоча б деякі...Одже,конкретну релігію,нама сенсу сповідати,я беру те шо знаю з всіх,хоча знову ж таки,вони всі мійже однакрві....

     

    ...так..цілком згодна..це ще раз підтверджує що істина єдина...в усі часи існували люди, які були посвячені у всі таємниці Всесвіту..але ці таємниці вони не могли просто так донести до людей....кожна душа має усвідомити це самостійно...тому вони писали свої праці..(Біблія...Коран)....і у вигляді певних метафор..порівнянь..намагались натякнути...підштовхнути людей...пробудити прагнення до пізнання..

    ..якщо проаналізувати всі головні постулати існуючих релігій..вони виявляться однаковими...але зображеними в різних формах....

    ...самі люди..вже переробили...на свій лад..головні ідеї з цих праць...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Прикол - тільки я сів писати цей пост, до мене подзвонили. Це Свідки Єгови розповсюджували брошурки. Це точно якийсь знак.

     

    Так-от, повернуся до питання.

    Земафан,

    я- православный християнин,думал,Владимир избавился от язычников ещё в 988 году

    Угу, він теж так думав. Коли 988 року відбулася масова різня інаковірних (а ви думаєте, населення великої держави могло добровільно відріктися від своєї віри?), було винищено дуже багато волхвів і відаючих людей. Але не всі. Вони таємно передавали свої знання з покоління в покоління. Скажемо так, відкриті громадські обряди проводилися на нашій території до 1933 року. А зараз віра починає відроджуватися. Знову народжуються серед нас ті, хто був знищений зрадником Володимиром.

    До речі, хтось із вас знає справжнє значення слова, яке ви використовуєте? Чому зветеся "православними"? Що це значить?

     

    Cygnet,

    1.Мы покачто все рабы Божьи,так как не заслужили быть с ним на равных.Мы должны своими поступками доказать,что достойны жить в раю.

    А чому? Чому Бог не створив вас рабами? Якщо він вас любить? Я вже писав, що Бог має бути справедливим і люблячим, як батько. Уявіть, що ви - батько. Ви будете вимагати, щоб вона називала себе вашим рабом? Я не хотів би, щоб мій син вважав себе недостойним мене.

    2.У нас несомненно есть свобода выбора.Каждый выбирает для себя свой путь.Если человек не хочет верить в Бога-его никто к этому не принуждает.

    Ну як це? Якщо він не вірить в нього, його чекає Геєнна Вогняна! Так в Біблії написано. Там сказано, що людина має боятися Бога, а інакше їй буде смерть.

    3.Святая Книга-это те правила,котрых Бог хочет чтоб мы придержывались.Это не принуждение,под которым мы подписались,а лишь напутствие и подсказка правильного пути,а вот выбор каждый делает сам:поступать так или иначе.

    Це вибір заручника під дулом пістолета - або так, як я сказав, або я тебе вб'ю. Де тут вибір?

    3.Кто сказал,что если не соблюдать написанного в Святой книге наступит смерть?Смерть-это лишь переход из материального состояния в духовное,тоесть душа покидает свою материальную оболочку-тело.

    От і я так думав, поки не перечитав Біблію. Там ясно сказано, що буде Страшний Суд, і тільки ті, хто увірували і покаялися, будуть жити далі. А іншим - смерть. Вічна.

    4.Выше было сказано,что в Родной вере совершенный плохой поступок("кривда") вернется к этому человеку и ему всеравно придется отвечать за совершенное.А разве в христианстве не так?Муки в аду-это какраз и есть наказание за проступки этого человека при жизни.Для каждого они разные,в зависимости от греха.Грех-это та же самая "кривда",это тот же "неправельный путь",просто называется по разному.

    Зовсім ні. "Муки в аду" - це всьо. Якщо людина їх отримує, то навіки. Вона таким чином не виправляє свої помилки, а тільки страждає вічно. Де тут милосердя? Яхве - садист. Кривда і гріх - це різні речі. Коли ворог іде вбивати твою родину, і ти захищаєш її, вбиваючи ворога - то це справедливо. Але це гріх. Коли ти нічого робиш, то ти чиниш по Біблії - підставляєш другу щоку. Але це величезна кривда.

    5.Покаяние человека-это не его желание избавится от грехов и не отвечать за совершенное,а это искреннее чувство,когда человек жалеет о о том,что не правильно поступил.

    Ага. Я дійсно щиро жалію, що в мене брудна сорочка. Але поки я її не випру - вона залишиться брудною. Християни щиро каються, що їх сорочка брудна. І все.

    6.Кто сказал такой бред,что если мы живем лишь один раз,мы можем делать с землей все,что нам заблагорассудится???Земля-это творенье Божье,как и все,что окружает нас.Нанося ей вред,мы также совершаем грех.

    Подивись навколо і сама все зрозумієш.

     

    Християнство як світоглядова система сформувалося в 325 році нашої ери. Витокове вчення Христа і те, що з ним зробили церковні християнські та юдейські ієрархи на Ніккейському соборі в 325 році - абсолютно різні речі. Відичне вчення Христа обрізали, вихолостили, приєднали до юдейського культу бога Яхве(Саваофа), і таким чином утворили канонічну Біблію, яка стала ідеологічним під?рунтям для світової експансії християнства.

    Змінено користувачем Padre
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    атеїст. я підкоряюсь тільки своєму розуму. не бачу сенсу вірити в когось, потрібно вірити в себе, свої сили. "бог" повинен бути в кожному з нас
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    частично вірю в бога, не розумію біблію(і знов таки не все, але половина книги ні про що!!!)

    кожен з нас повинен мати свою віру, томущо в розумінні кожного з нас вона різна, і головне - кожна людина має поставити для себе "заповіді" чого неможна робити, а не брати ці заповіді з біблії!

    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Интересная тенденция... Христиане делают больше ошибок в написанном, чем остальные... Вобщем не важно :)

     

    Христианам: неужели вам нравится быть рабами?

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я православная христинка...я верю в Бога. кто-то верит в него, кто-то нет. я свои взгляды никому не насаживаю, не убеждаю в том, что одна религия лучше другой, это уже дело каждого свое.

    Но для себя я знаю, что Бог есть...когда есть желание, потребность - хожу в церковь на службу, или просто так, зайду, свечку поставлю...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Интересная тенденция... Христиане делают больше ошибок в написанном, чем остальные... Вобщем не важно :)

     

    Христианам: неужели вам нравится быть рабами?

     

    Если я и сделала много ошибок в написанном,то это не зависит от моей веры.Извините,ваше высочество,если вам пришлось читать с ошибками!Впрочем,вас никто не заставлят.

    А получается интерестная тенденция...Почему-то все нехристиане нашу религию ,извините,засырают.Но я не видела чтоб хоть один христианин выразился плохо по поводу других вероисповеданий.Не приятно.Нужно относится с уважением к мнениям всех людей.Не думайте,что это превозносит вас в глазах других!

    Спорить по этой теме не имею желания,так как вижу,что это безполезно.Я осталась при своем мнении.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Но я не видела чтоб хоть один христианин выразился плохо по поводу других вероисповеданий

     

    Ха! Они предпочитают не выражать своё недовольство, а сразу уничтожать! Вспомни как принималось христианство на Руси. И это лишь один пример из тысяч

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Спорить по этой теме не имею желания,так как вижу,что это безполезно.Я осталась при своем мнении.

     

    Вести дисскусию по темам "Holy War" (Что лучше, "а" или "б" - с позиции субъективных предпочтений)

    само по-себе уже замкнутая бессмыслица...

    Единый_и_Самый_Правильный_Праведный_и_Единоличный_Бог_Это_Одна_из_Спичек_в_Спичечном_

    Коробке_Что_Лежит_На_Моем_Столе... И попробуйте меня переубедить в обратном... =)))) И это именно Спичка, а не еще одно воплощение Ваших Богов... :rolleyes:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..